Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

z.ubrienka
23. mar 2009

ahojte, mozno nie ze možno ale skôr určite je na takúto tému ešte skoro. Ale tak dúfam že nie som jediná ktorá by chcela mať bábätko až tak "neskôr"(tj, o 2-3-4a viac rokov), dúfam že nie som jediná ktorá takto plánuje do budúcna.. 😅 .. 😀

nelynka
24. máj 2009

cipsi sak aj u nas to tak je a drahy si uz zvykol hehe 😀 😀 😀

tak nat ono mi to nepride zase az tak sladke jedlo a sladke treba jest dodava to energiu a mne to nikdy neskodilo ani na kila a ani na postavu tak sa sladkeho nebojim.
ked mam chut dam si a ked nie tak si dam nieco ine..a tak je to spravne...
uz som si dokoca odvykla aj od mekacov a chiny a zvykla som si na kopu zeleniny, proste telo si pyta co potrebuje 😀

kuk
http://pauzicka.zoznam.sk/obrazky/vsetky/Zviera...

nathali
24. máj 2009

zuzi tak sa maj zatial a potom sa vraat 🙂

cipsinka
24. máj 2009

nati a ty co chces chudnut prosim ta ved si podla fotky len kost a koza 😅 😅 😅 😅 😅

cipsinka
24. máj 2009

jeminku nely to su krasne fotky 😵 😵 😵 😵 😵 😵 a ten velky cierny pes ty brdo to je hovado 😕 😕 😕 😕 😕 😕

cipsinka
24. máj 2009

baby inak mam blond vlasy,nie peroxidove ako som nosila na strednej teraz ich mam tmavsie ale blond huraaaaaa po 3 rokoch znova uplne sa s nimi super citim som si aj doniesla zo Slovenska farbu lebo na SVK ma vysla 4.50 a tu okolo 13 ecok,rozdiel nie???

nelynka
24. máj 2009

cipsi takeho by som chcela domov, to je kraaasa mat doma 😀

cipsi ty si blondinka neee pjecooo ☹ ☹ ☹ ☹ ☹
ale je to teda velky rozdiel..

mna nejako zacina bolet hlava a tie mrchy nikde boha a ja ich tak potrebujem ako sol boha 😠

papa zuzi

cipsinka
24. máj 2009

nely nie som az taka blondinka na foto to ani nerozoznat ma trosku bledsie vlasy 😉 😉 😉 😉 ,ale mne sa to viac hodi bledsie ako tmavo hnede to vyzeram starsie a teraz s bledsimi sa citim lepsie 😉 😉 😉 😉

nelynka
24. máj 2009

tak ked nemas uplne blede je dobre..
ale hlavne je ze sa citis ty super, to je zaklad 😉

cipsinka
24. máj 2009

nie nie nemam uplne blede ked mi to zafarbila tak som bola aj sklamana,ze to mam take tmavsie ale slniecko urobilo svoje a mi to trosku este zbledlo 😉 😉 😉 😉

nelynka
24. máj 2009

to hej slniecko to este potom vytiahne troska 😉

zuzanockamt
24. máj 2009

tak a zase som tu na chvilku ... MM povysaval a ja som uz len podlahy umyla a nakrmila pracku, vlasy mam uz tiez umyte a ked si zmyjem masku z tvare, tak ich pojdem fukat a potom zehlit
ja by som tiez chcela blond, ale som velmi bleda a svetle vlasy sa mi nehodia 😠
baby, neviete mi poradit, ktore samoopalovacie mlieko je fakt dobre? ... hlavne, aby nemalo ten typicky zapach potom ... lebo sa nechcem velmi opalovat a nicit si pokozku a mna aj tak velmi tazko opali, vzdy len do cervena, aj ked potom mi to zhnedne, no velmi lahko sa spalim

zuzanockamt
24. máj 2009

a zehlit pojdem pradlo a nie vlasy 😀 ... tie sa budu len fukat 😀

cipsinka
24. máj 2009

zuzi neviem ti poradit s tym mliekom ja mam tri z toho jeden z avonu a vsetky smrdia 😖 😖 😖 😖 😖 😖

zuzanockamt
24. máj 2009

ved to cipsi, ze mne sa tiez zda, ze vsetky asi pachnu rovnako a to mi strasne na tom vadi

cipsinka
24. máj 2009

mne to ani tak nevadi ked to pouzivam dva tri dni ale potom uz ano uz aj oblecko z toho smrdi a moj drahy to nemoze ani citit 😖 😖 😖 😖

zuzanockamt
24. máj 2009

tak to vadi aj mne a ja by som to chcela teraz na leto pouzivat tak kazdy druhy - treti den, nech mi to opalenie vydrzi ... no asi skusim nejake drahsie znacky popozerat, ci tam nebude rozdiel ... ja som mala niveu teraz kupenu

nelynka
24. máj 2009

ja som jeden casd mala johnson and johnson (alebo nieco take to bolo) a to mi prislo ze vonalo vcelku dobre

aknellita
24. máj 2009

ahojte.... len som vas prisla kuk 🙂 jaj... hladali sme byt... dlho... a uz mame konecne 🙂 zatial samozrejme len prenajom, lebo na kupu este nemame, ale dufam, ze postupne budeme mat na svadbu, byt a potom aj babatko 😵

nelynka
24. máj 2009

ahoj aknell..
tak gratulujem k byticku 😀 😀

aknellita
24. máj 2009

nely dakujem.... bolo to uz o nervy, dvakrat nam uz byt vyfuklu, keby sa to stalo este raz, uz by ma asi trafilo 🙄

nelynka
24. máj 2009

to je take tazke najst podnajom?

aknellita
24. máj 2009

tak inzeratov je kopa.... ale niektore byty 🙄 diery totalne, drahe a tie samozrejme nikto nechce alebo fakt pekne a aj drahe a tie ktore su pekne aj cena je primerana nie je tak vela a je o ne velky zaujem a potom uz je len na majitelovi komu to da... a najhorsie je, ked je to clovek bez chrbtovej kosti a dohoda mu nic nehovori... mali sme ist podpisat zmluvu a ked mu Marek (priatel) rano volal, ze ci to plati, tak povedal, ze sa ozvala byvala podnajomnicka a chce to hned od pondelka, takze mu da o 300eur viac 🙄

nelynka
24. máj 2009

tak su aj taky ludia...
nastatsie my sme natrafili dobre ked sme sa stahovali do podnajmu, byvali sme 3mesiace na ubytovni a potom sme sli az do podnajmu...
a to mi dohodila byvala kolegina za smiesne peniaze...nic moc ale utulny bytik a hlavne lacny...na Prahu az privelmi...
ale dlho som tam aj tak nechcela ostat, bola to len z nudzecnost koli prechodnemu pobytu..aby sme mohli kupit dom 😀

aknellita
24. máj 2009

a este byvate v bytiku ci uz mate vlastny domcek? a ako dlho si vydata? a kolko mas rokov? sorrky za tolko otazok... ja zvedava veeeelmi 😅

zuzanockamt
24. máj 2009

ahoj aknel, davno si tu nebola a blahozelam k bytiku
nely ... vyskusam teda ten jonson, uvidim ako bude vonat 😉

nelynka
24. máj 2009

aknel vpohde len sa pytaj..
uz davno nie sme v byte, vydrzala som tam len rok a pol a stacilo mi..
od decembra sme vo svojom, v domceku nedaleko prahy..
vydata som rok aj nieco a mam zatial 21rokov (v septembri 22) 😀 😀

zuzi skus, skus si ho otvorit v drogerke a ovonat ale mne vonal celkom dobre..

babule na chvilku vas opustim ideme s mm na benzinku rozmenit prasule aby mal do roboty...

ae za chvilku sa vratim

zuzanockamt
24. máj 2009

nely, a ta vona vydrzala aj potom neskor? ... lebo ja mam taku skusenost, ze ked ho ovoniam v obchode, tak v pohode, potom aj ked sa natieram, tak tam ta vona este je, ale na druhy den alebo o par hodin neskor uz citit zase tu charakteristicku vonu samoopalovacieho prostriedku 😖

nelynka
24. máj 2009

zuzi bola tam stale ta vona, akurat ked som sa osprchovala sprchovym tak zmyzla a vonala som po sprchovom 😀

leatea
24. máj 2009

ahojte babule..tak sa hlasim uz zo ziliny..unavena,ale sme dosli v pohode..len dlha cesta..

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre