Otehotnenie hneď po vysadení hormonálnej antikoncepcie

pimpulienka
2. máj 2009

Ktorá z vás otehotnela hneď po dobratí hak? Napríklad aj v prvý mesiac? Alebo ste čakali?

donna11
7. máj 2009

...jezis konecne niekto, kto ma to iste co ja......cez ovu sa ma obcas drahy ani dotknut nemohol, ako mi bolo blbo..vsetko ma bolelo...no tak musime duuufat.. 🙂

teuflerin
7. máj 2009

hmmm...som na tom podobne..a pockaj moja zlata ked budes v den mrchy cakat ci pride alebo nie..s hrozou budes chodit na wc a kukat ci tam je nejaka skvrna...jojoj

donna11
7. máj 2009

...aaaaaaaaa...to mi ani nehovor take veci...nechceeeeeem...
..ha..budem jest citrony 😀 , vtedy sa flak neobjavi, nie??

teuflerin
7. máj 2009

nooo..to sai si to dobre vymslela..pocuvaj my dve by sme si rozumeli:Dja tiez nad takym vselicim rozmyslam:D

donna11
7. máj 2009

.... 😀 😀 😀 ....inak ten citron mi len tak zrazu napadol...ale nebolo by to zle.....
...jaaaaj, uz moc vymyslame..pockaj, ochvilu budeme plakat... 😢 ....ale nie...
.......nase myslenie je vyhradne pozitivne....vsetko ostatne je zakazane... 😀

teuflerin
7. máj 2009

no asi tak nejako..netreba na to ani tak mysliet..iba kazdy vecer o tom cosi popiseme:D....kedze sme tu len my dve..nie?mozem sa spytata ako si stara..lebo ja som asi mladucka....

donna11
7. máj 2009

....a da sa ti to..nemysliet na to??.......uz len to, ze ma boli to podbrusko mi tgo stale privolava...a navyse mam aj spominany biely vytok.....nemas aj ty nieco podobne??...
..no a ja mam 26....(boze uz tak vela ☹ ..)...ale prezrad ty..

teuflerin
7. máj 2009

no ja mam 21...hhe..mozno si mylsis ze osm moc mladucka....ale tak s priatelom sme uz spolu strasne dlho a uz sa chceme ist aj brat onedlho..takze tak..no a mam aj ja vytok....a to podbrusko..a samozrejme sa mi na to neda nemylsiet..ked strazim male micmo kazdy den...fnuk:(

minix
7. máj 2009

baby, šak aj ja som tu. Neuvažujete nad pridaním si fotky? 🙂 Bolo by to lepšie a človek by vás aj lepšie identifikoval.

Donna, sme na tom podobne, mam pocit, ze si moje druhe ja, ktore tu pise o priznakoch. K veceru mi zacalo nejak pobolievat podbrusko, ale tak mrchovo, tak neviem...ved uvidime. 🙂

baby, ja idem pre dnesok spat, som strasne unavena, ale zajtra tu budem, tak mozme kludne pokecat a porovnat, ze co sa s nami za noc udialo: ))

dobru noc zatial, zajtra popisem viac.

minix
7. máj 2009

ja mam 26 a povazujem to za malicko. 🙂)))

teuflerin
7. máj 2009

no jasne minix...len si tu neisala takze som ta tu nevidela..hh...no tak uvidime ktora na tom bude prva najlepsie...poprosim zajtar urcte popisat...ako sme na tom..a foto si dam...

minix
7. máj 2009

no jasne, prcham, tesim sa na Vas!! 🙂

teuflerin
7. máj 2009

no aj ja letim baby..zajtra ma caka narocny den..takze teda zajtar sa tu vidime dobre?toto bude nasa tema:D koencne osm nejaku nasla kde mi aj odpisuju tak sa tesim...vsetkym prajem dobru noc

donna11
7. máj 2009

......ja nikoho nikdy zo zasady neodsudzujem!!...proste kazdy je svojpravny a robi to, co mu vyhovuje a co chce... 🙂.......a ked to chcete obaja, tak je vsetko v poriadku....a ty ked strazis miminko, tak to mas 2x horsie..jezis ak to zvladas??.......ja by som uz bola hotova... 😉..

..minix a kdeze si bola, ked si sa odmlcala??.....ale nie, v poho...foto??..no nieco sa pokusim vyhrabat, ale asi az zajtra, aj ja mam na dnes tak akurat dost... 😝

...a posledna vec pre dnesok..viete, co je na tom najlepsie??...zaciatkom juna mam letiet do Finska na sluzobku - no neviem, ak sa potvrdi //, ci vobec niekam poletim... 😀

....aj ja sa pre dnesok lucim a prajem vam obom dobru nocku... 🙂 ..
..zajtra sa vidime....packo

ps:...pohladkajte za mna bruskenka.. 😉

minix
8. máj 2009

donna, ak by sa ti to aj podarilo, tak si myslim, ze letiet mozes...nemas tam ani casovy posun a tak....nemalo by to uskodit, ak tam aj bude nejaka mal fazula. 🙂

Ako ste sa vyspali? Mna uz bendzo neboli, tak je mi dobre.

ake mate plany na dnes?

teu, pekna fotka. 🙂 taka vesela. 🙂)

donna11
8. máj 2009

...dobre ranecko... 🙂
....ako sme spinkali??.....ja som mala dost divne sny, ale inak pooda...

..no a nic nove, brusenko stale v napati........rano som si uz aj myslela, ze som dostala - strasneee, citim sa, akoby som uz tyzden mala ms...... 😝

..ja dnes pracujem na clanku na konferenciu, ale urite sa k tomu prida dalsie mnozstvo veci....

...minix nebodaj pracujes??...tak skoro hore... 😲

minix
8. máj 2009

ale kde, idem k nasim na vikend, priatel - buduci manzel siel zasa k svojim pomahat na stavbicku, tak sme si dali takto na vikendik trosku pauzu, o to viac sa budeme tesit na nedelu. 🙂)

a naucila som sa tak nejak sama vstavat o 6,30 aj cez vikendy, nechapem tomu, ale je to tak. Spalnu mame zasa na vychod, takze ma pekne budi slniecko.

a moje brusko trosku polavilo, tak uvidime. este mame kolko do zaciatku, 7 dni? 🙂 No ja tak nejak cca plus minus, tak to vydrzime a uvidime.

A ty co tak skoro hore?

donna11
8. máj 2009

..jaaaaj tak aspon prides na ine myslienky u vasich....... 😎 ..to je fajn...a samozrejme ti to aj rychlejsie utecie..
..a s tym vstavanim, cez tyzden sa tiez sama budim pred pol 7, ale vikendy trosicku natiahnem, obycajne na 8:14...nechapem, ako sa toto da vysvetlit, proste je to divne..ale ved neva...a navyse dnes ma vrabceky zobudili, stebotali mi tu o sto tristo... 😅
...ako ti je dobre, ze sa ti ulavilo.....si mozes plne vychutnavat krasny den.....navyse ja musim cez vikend do roboty...taaaaak sa mi nechce.. ☹

nikiarudi
8. máj 2009

ahojte kočky, tak sa pridávam aj ja.. prvý deň poslednej mrchy som mala 11.4 a prvú normálnu mrchu by som mala dostať teraz 9.5, ale neviem či sa mi to neposunie..keďže je telo ešte zmätené ako sa má správať bez hormónov..tak som sama zvedavá.. mali sme sex naplno niekoľko krát.. 😝 podľa tabuliek som mala mať ovulku asi 24.4 a okolo toho dátumu sme aj sexovali..no jeden nikdy nevie...takže teraz len čakám a dúúúúúúúfam, že mrcha zajtra ani pozajtra ani potom ďalších pár mesiacov nepríde... 😀 😀 😀 tak si musím počkať...a testovať až na budúci týždeň, teda jedine, že ma nepredbehne tá mrcha otravná... 😖

donna11
8. máj 2009

..ahojky, vitame ta u nas.. 🙂 ..tak ty si tyzden pred nami....fuu, no uvidme, co z toho vyjde....my sme uz v napati, ocakavani....
....mam na teba otazku, vraj uz tyzden po ovulke by sa mohli nejake priznaky objavit...registrujes nieco nove??

nikiarudi
8. máj 2009

no neviem..jediné čo, tak som viac vlhká a mám ten taký biely výtok..inak sem tam cítim také jemné tlaky v podbrušku..inak nič mimoriadne.. aj keď som dosť mlsná..a teraz sa mi zdá, že ako si viac a viac.. ale možno sa mi to len zdá...ja fakt už neviem... 😅 😅 😅

yvetta
8. máj 2009

ahoj holky a ja sa pridam mam otazocku merali ste si hned po vysadeni aj BT? Je mozne, ze po vysadeni mam divny cyklus??? hmmm ja som vysadila 27.04....
babo zatial nechceme a tiez mam zajtra 26, ale necitim sa na tolko takze pohoda 😀

kleopatris
8. máj 2009

ahojky babulky aj ja sa troska navtierkam 😉

yvettka nebola si nahodou na mojasvadba??? nejaka si mi velmi povedoma 😀

any23
8. máj 2009

ahojte babky žabky 🙂 môžem sa k vám pridať aj ja? 😅 som na tom podobne ako vy... po troch rokoch som vysadila HAK, prvý deň poslednej mrchy bol 18.4., bola som /a aj som/ zvedavá ako funguje moje telo tak som si začala sledovať-teda merať BT a zapisovať do grafu na fertilityfriend a podľa teplotnej krivky /a aj pocitov/ som ovu mala 5.5. takže dnes som 3DPO 🙂 a mrcha by mala prísť 20.5. 😝 počas plodných dní sme naplno išli len raz, aj to v prvý plodný deň tak uvidíme čo z toho niečo bude 😝

nikiarudi
8. máj 2009

yvetta - ja som ti už tu na MK v nejakej téme písala..že?? 🙂

any23
8. máj 2009

yvettka ja meriam 😉 možné to je, ten divný cyklus, telo sa musí vyrovnať so zmenou 😉

a ja budem mať o dva mesiace 25 😵

nikiarudi
8. máj 2009

kočky ako vás tak čítam, tak som tu asi najmladšia... 😀 22.6 budem mať len 22r. 😀 😀 😀

yvetta
8. máj 2009

any neposles link na tvoj BT - ja neviem ani ako sa to meria je to len skusobne prvykrat, ale divne teploty mam no neviem 🙂
inak kleopatri som z MS
nikiarudi nepamatam raz som sa tu uz nieco pytala 😉

kleopatris
8. máj 2009

a ja som tu najstarsia 😀 tento rok 28 😒

yvett myslim, ze sme boli spolu v teme jun 2008, ze 😀 to je zlate ako sa tu clovek s kazdym nakoniec stretne 😀
a cyklus mozes mat divny, ja som mala pri HAK 28, prvy prisiel az po 32 dnoch, a dalsie potom tiez...inak ja som vysadila na konci decembra. a teraz som mala asi anovulacny cyklus...takze podla mna trva tak pol roka v priemere nez sa cyklus uplne upravi

any23
8. máj 2009

yvettka, tu je link na môj graf http://www.fertilityfriend.com/home/27373e 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre