Otehotnenie hneď po vysadení hormonálnej antikoncepcie

pimpulienka
2. máj 2009

Ktorá z vás otehotnela hneď po dobratí hak? Napríklad aj v prvý mesiac? Alebo ste čakali?

yvetta
12. máj 2009

ahojte ja som tu mne sa ta BT nejako moc merat nechce tak asi sa nato vykaslem 😒
fiona a kolko rokov si brala HAK 😉

minix
13. máj 2009

ahoj any, 6dpo je este malicko, este pockaj veru. 🙂)) a vies ako sa hovori, ze obcas aj motyka vystreli, tak mozno sa aj podarilo.

fiona, preco ti meskava? nepytala si sa na to doktorka?

yvet, meranie BT je o discipline a bohuzial, nie vzdy je presne, obcas ta pekne navnadi a potom pride na to, ze hopla, nic sa nestalo, aj ked teploty ukazuju nieco ine.

yvetta
13. máj 2009

minix tak ja mam ten problem, ze ja nemozem merat asi BT, lebo ja sa zvyknem prebudzat nad ranom a vzdy v inu hodinu a v prirucke pisu, ze by si mala aspon 3 hodky pred prebudenim spat a ja to nedokazem, kedze s mojim spankom je to zlozite....takze preto ja mam problem a potom mi to ukazuje divne teploty 😖 😲
niekedy sa napr. zobudim okolo 5tej a potom uz len do 6:30 len tak lezim v polospanku 😲

fiona01
14. máj 2009

No ja som brala HAk asi 2 a pol roka...

madeline
14. máj 2009

fiona01 - nechcem ta sklamat, ale ked ti nechodi ms len po injekcii, tak nedoslo k ovulke a teda nemozes byt ani tehotna

nikiarudi
14. máj 2009

ahoj kočky, tak ako ide snaženie...ste už niektorá tehu???? 😀

donna11
15. máj 2009

...haloooo..je tu niekto?? 😕

selyma
24. jún 2009

Neviete mi prosím poradiť. Dobrala som antikonc. EVRU lebo chceme bábo. Ale teraz mám 41 dnový cyklus. Je to už 2 mesiac, síce mi tá druhá má prísť zajtra alebo pozajtra. Čo to má znamenať? Nebudem mať problém s otehotnením? Nemáte podobné skúsenosti? Kedy ste otehotneli vy? Čo ste pre to robili? Ďakujem

monulicka
3. júl 2009

ahojte, idem sa k vam supnut aj ja : )
My teda este nesnazilkujeme, ale zaciname sa s tou myslienkou pohravat, pretoze v nedelu doberiem posledne balenie HA, tak asi uz nenasadim nove : )
tiez by ma zaujimalo, ci sa da hned po vysadeni otehotniet, ja by som to celkom aj brala, lenze ste ma tu trochu vystrasili s tymi potratmi....a ani neviem, aky budem mat cyklus a ako spoznam, ze mam ovu, kedze BT sa mi moc merat nechce...

yvetta
3. júl 2009

monulicka ja som si merala BT prvy cyklus po vysadeni a ovulaciu som nemala a asi ani druhy cyklus takze tak a MS mi strasne meska...., ale vrajze kazde telo je ine takze mozno u teba to bude inak 😉
napr. si pozri hore selymu tej sa podarilo otehotniet hned v druhom cykle ak dobre citam a vidim, ze v pase ma, ze uz caka babo ....no to je asi jeden z prikladov a ja som ten priklad co nema ani ovulaciu takze je to 50na50

monulicka
3. júl 2009

a ta BT....sa ma merat kazde rano a nejako pravidelne? bo ja vstavam dost skoro cez tyzden a cez vik.si dlhsie pospim....ze vraj sa da merat aj v ustach, je namerana hodnota relevantna?
ty kokso, ja to zacinam brutalne rozoberat, uz sa vidim, ze budem ten typ snazilky co bude zit iba snazilkovanim a 1 den meskana mrsiny si bude robit test.... 😝
no uvidime jak to vsetko dopadne

jamar
3. júl 2009

monulicka, ja som HA vysadila koncom marca, a v juni som uz mala na teste //. Takze sa mi podarilo otehotniet na treti mesiac. Ja osobne som predpokladala, ze to bude trvat velmi dlho ale nastastie islo to dost rychlo. No ked sa nedarilo hned prvy mesiac a aj druhy, tak ma to dost zobralo... nastastie na treti mesiac uz mrska neprisla a este stale tomu nemozem uverit.
inac gynekologovia hovoria, ze hned po vysadeni HA moze zena rychlejsie otehotniet.

yvetta
3. júl 2009

jamar no to moze, ale iba ak mas ovulaciu 😀 co ja som nemala, ale my sa nastastie ani nesnazime moc este o babo tak s mierou, lebo este cakame na bytik tak ale okolo jesene by sme to chceli rozbehnut....
ja moc nechcem byt taka ta upata snazilka, ze sa budem sledovat my tomu asi nechame volny priebeh.....inak ja som si prvy cyklus merala BT rano, ale ja mam problem so vstavanim tak som to druhy cyklus uplne vzdala a vobec ma to vlastne nebavilo ☹ 😒 takze ti mocnulicka neviem povedat viac o tom, lebo ja sama nemam rada take veci co sa musia presne dodrziavat...ja mam este aj rozhadzany spanok tak to je problem, lebo pred meranim by si mala spat a lezat aspon 5 hodin a v tom mam problem 😀

monulicka
3. júl 2009

sak ja tiez nechcem byt ta polohystericka, kt. len sleduje dni a teploty a z muza robi sexualneho akrobata v plodne dni : ) tak ja si ani nic merat nebudem a necham to na prirodu
ale asi si dnes pojdem kupit kys.listovi a babyplan len cisto pre istotu : ) ak sa teda rozhodneme nekupovat dalsiu HA

yvetta
3. júl 2009

tak ja uz som ako pisem druhy cyklus bez HAK, ale snazim sa nechat tomu volny priebeh cize pockat dokial sa mi zrovna MS a pohoda uvidime ako to vyjde, ale urcite nebudem stresovat 😉 nastastie mam v praci take kolegyne, ktore uz maju viac rockov ako ja a babo este nechcu tak ma nikto ani nestresuje a je mi fajn 😅

jurkina
3. júl 2009

Ahojte kocky, ja by som sa tiez rada pridala. Takze ja som tiez prestala brat HA po asi 5tich rokoch v oktobri 08. Tento rok som zatial mala iba 3x menzes. Uz treti mesiac meram teplotku ale bez ovulacie. Aj ked mavam take zvlastne bolesti okolo vajecnikov, podla grafov neovulujem. Kedze som mala taka velmi nepravidelnu mrchu beriem teraz (prirodne) tablety Agnus Castus, vytazok z rastlinky, vyrovnava to hormanalnu nestabilitu.

selyma
7. júl 2009

Ano yveta, aj ostatné baby. Tiež som si myslela, že otehotniem asi až o rok, čo som sa tu vecí dočítala. Ani to netrvalo dlho a čakám bábatko. Som rada, že to prišlo tak skoro. Držím palce aj vám. Držte sa.

mon888
2. nov 2010

Ahojte babenky 🙂
Rada by som sa vás spýtala na radu, že čo je najlepšie urobiť pre to aby som otehotnela 😅
Je pravda že či som alebo nie som tehotnýá zistím testom až tak 14 dní po pohlav. styku??
Dakujeeem za odpoved moc a vám držím palčeky 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre