Otehotnenie hneď po vysadení hormonálnej antikoncepcie

pimpulienka
2. máj 2009

Ktorá z vás otehotnela hneď po dobratí hak? Napríklad aj v prvý mesiac? Alebo ste čakali?

minix
8. máj 2009

yvett, tu sa mozes kuknut na moj grafik, poslednu mrchu s HAK som mala so zaciatkom 18.4., a potom som uz nepapala, ale pocas plodnych dni (ktore som nemala sajnu, kedy budu), sme sa trosku snazili, tak teraz cakame na vysledok, ze aky bude. dokonca sa mi celkom ukazkovo podarila aj ovu, necakala som, ze to bude presne podla FF, ale vsetko sadlo na chlp, som sa smiala.

http://www.fertilityfriend.com/home/26fcbb

ono, po vysadeni HAK sa so mnou nieco deje, nie je to idealne, ale je to take divne az tato druha, poovulacna faza, tak neviem, cakam ci pride mrcha a tajne dufam, ze nepride. 🙂)

a any, tie ciarky su o tom, ze ta zvisla to vies, ale ta vodorovna by ti mala udavat ako keby rozdiel medzi predovulacnymi teplotami a poovulacnymi, ako priemer...ale nie som si stopercentne ista. Malo by to byt ako sucet vsetkych teplot deleno ich pocet.

zuzana030
8. máj 2009

kočky nečítala som úplne pozorne, len zbežne, ale počkajte aspoň 3 mesiace, príp. keď bude cyklus ustálený a prečistený...ja som po tabletkách hneď otehotnela a o bábo sme prišli (2*)
ale nechcem vás strašiť, iba radšej počkajte, vyplatí sa....teraz už máme konečne po 2 rokoch náš malý zlatý pokladík

kleopatris
8. máj 2009

ja som tiez pocula, ze je dost potratov po tabletkach, preto som sa aj ja rozhodla pockat..myslim, ze to ma skor na svedomi vystelka maternice, lebo ta sa tvori pri HAK velmi malo a telo neni naucene hned po vysadeni ju tvorit v plnej miere a ona potom nestaci mimino udrzat a vyzivovat. dakujem, ze si ma v tom troska utvrdila, lebo exituje tolko pre a proti 🙂

minix
8. máj 2009

ja to nechávam na prírodu. 🙂

najhorsie je, ze sa v tomto lisia aj nazory gynekologov....:((

yvetta
8. máj 2009

ja tiez tak planujem tak pohoda 😉

minix
8. máj 2009

yvett a ty si kedy zacala? 🙂) alebo ake mas plany? 🙂)

kleopatris
8. máj 2009

idem domkov dievcata, tak papa navecer 🙂 urcite sa objaviiiiim

zuzana030
8. máj 2009

minix, ja som to tiež nechávala, že príroda....no niekedy jej treba trošku pomôcť, lebo inak sa nedá

minix
8. máj 2009

to áno, a v dnešnej dobe nikdy nevieš, kde a čo môže byť problém. Problém je občas si to pripustiť. :((

tvoj malý pokladík, zuzka, má 2 roky, alebo ho teraz máte po 2 rokoch?

yvetta
8. máj 2009

minix ja planujem az ku koncu roka sa snazit 😉

minix
8. máj 2009

yvett a ty si uz vysadila? ci nie? nejaky mam v tom zmatok.... 😉

yvetta
8. máj 2009

uz som vysadila, ale este len nejaky 3 tyzden 😉

minix
8. máj 2009

jaaaaaj, tak to mas este koooooooooooopu casu. 🙂)

teuflerin
8. máj 2009

caute baby tak sa pridavam aj ja..jas om dnes trosku skor vstala a isla som na turu na rozsutec.takze teraz vycerpana a vystavena som sa sem koénecen dovallai a kukam jak sa to tu rozbehlo..hhe.....tak co mate nove?idem vas docitat....

teuflerin
8. máj 2009

no ooo babay tak vidim ze vas tu zatim asi vela moc neni..ak ja vas tu do vecera tiez necham..idem este s priatelom von..dufam ze to tu nebude take extra rozbehnute ako ked som teraz prisla..lebo to bol sok, vela citania:Dtak zatim papa

nikiarudi
9. máj 2009

ahojte kočky, tak dnes som sa zobudila..a mala som mať mrchu..no zatiaľ jej niet, tak dúfam, že si to nezakríknem... 😒

alicenka
9. máj 2009

ja len pridam svoju osobnu skusenost... po sestonedeli som zacala brat HAK, brala som ju od aprila a na konci decembra som ju vysadila, prva mrcha prisla 4.1. a odvtedy uz ziadna... hovori sa vselico, ja som pocula, ze prvy mesiac po vysadeni HAK je najvacsia pravdepodobnost otehotnenia, priznam sa, ze som bola trosku skepticka, lebo prve dietatko nebol az taky lahky oriesok, ale nieco na tom asi bude... len tolko, prajem vam vesele bruska 🙂

teuflerin
9. máj 2009

no tak vidis alicenka..aj mne mrcha uz meska a tom som len mesiac bez..takze dufam ze to aj tak ostane, nechcem to zakriknut......

tobina
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
minix
9. máj 2009

tobina, a vsetko v pohode? ziadne nejake negativne dopady na deco alebo tak? 🙂)

toho sa bojim najviac, aby tam nebola nejaka deformacia alebo co.

teuflerin
9. máj 2009

no jo ja ak som teraz tehotna tak je to tiez hned ani nie mesiac po dobrati antikoncepcie takze tak...

minix
9. máj 2009

no a ja som len zvedava 🙂

ako to dopadlo u nas. 🙂))

katuska15
9. máj 2009

ahojte...baby mne sa tiez hned na prvy sup podarilo otehotniet, lebo ze vraj vtedy je telo na to najviac pripravene...avsak u mnato neskoncilo dobre...nemala som progesteron, tak to odislo...inak drzim palceky... 😉

minix
9. máj 2009

tohto sa bojim aj ja, ze to telo by aj chcelo, ale nebudu na to dostatocne podmienky.....

katuska15
9. máj 2009

MINIX musis papat vytaminky aby bolo telo pripravene na vsetko... 😉

minix
9. máj 2009

papkam, kyselinku listovu, aj ked len mesiac, ale papkam. 🙂)

tobina
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
minix
9. máj 2009

no tak to je dobre znamenie.
Necham to na nahodu, bude bude, nebude nebude. 🙂)

any23
12. máj 2009

ahojky kočky 🙂 kam ste všetky zmizli? máme nejaké novinky? 😕 😵 ja nič, som 6DPO a čakám kedy príde mrcha... alebo nepríde??? 😕 šanca mimimálna, z toho jedného jediného razu a navyše v prvý deň plodného obdobia, tri dni pred ovu čo sme šli naplno, z toho pochybujem že niečo bude 😕

fiona01
12. máj 2009

Ahojte snažilky.. Ja sa k vám pridám ak môžem.. Ja som vysadila antikoncepciu už v októbri 2008 a odvtedy sa každý mesiac snažíme... ubehlo už 7 mesiacov a zatiaľ nič...Mrcha mi nemeškala zo začiatku, potom postupne začala a teraz musím chodiť na injekcie, lebo mi mešáva aj dva mesiace a mrcha nikde.. je to už na zbláznenie, lebo stále keď mešká tak sa teším avšak potom si spravím test a tam len jedna čiarka..

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre