Otehotnenie hneď po vysadení hormonálnej antikoncepcie

pimpulienka
2. máj 2009

Ktorá z vás otehotnela hneď po dobratí hak? Napríklad aj v prvý mesiac? Alebo ste čakali?

pimpulienka
autor
2. máj 2009

nikto??

teuflerin
2. máj 2009

za par dni ti dam vediet 😝

pimpulienka
autor
2. máj 2009

teuflerin 🙂

lenka.mondy
2. máj 2009

ahojte tiez som tu prvy krat a potrebovala by som poradit. V januari som vysadila antikoncepciu a od vtedy som mala mrchu v podstate normalne akurat ze pred tym som ju dostavala pravidelne na 28 den a po vysadeni na 30 den. Teraz som mala dostat 20.4 a zatial neprisla ( a bodaj by neprisla ), boli ma v podbrusku tak zvlastne, a sice mi byva trosku zle ale nevracala som a aj ked bývam unavena niesom si ista. Prosim poradte nieco ....testik sa bojim spravit pretoze sa bojim ze zistim ze tehotna niesom alebo ze mrcha pride

pimpulienka
autor
2. máj 2009

lenka ale testík si predsa sprav. ja by som už bežala do lekárne. neboj, určite si ho kúp 🙂

lenka.mondy
2. máj 2009

ja sa taaaak bojiiiim 😒 tajne velmi chcem chcem 🙂 ale zajtra asi pojdem

pimpulienka
autor
2. máj 2009

choď nebojjjj, verím, že to bude tehu 🙂 len musíš ísť, aby si vedela na čom si.

pimpulienka
autor
2. máj 2009

a lenka už ste sa hneď po vysadení snažili "naostro"? lebo ja som vysadila 13.4, ale ideme zatiaľ prerušovane a chceme počkať na prvú prirodzenú menštruáciu a potom začať, o 2 týždne by som mala dostať

lenka.mondy
2. máj 2009

pimpulienka - je to trosku komplikovane u nas 🙂 a my sme sa nejako nesnazili velmi 🙂 bola by to len velkaa naahoda 🙂 ale to ze som este nedostala môze byt asi aj z toho ze som po 5 rokoch prestala brat HAK ...ale ja veriiiim 🙂

teuflerin
7. máj 2009

no pimpulienka este stale cakam..lebo sa bojim si test spravit este je asi skoro..ale uz mi meskaju:D

donna11
7. máj 2009

..ahojte..mozem sa k vam pridat??...ja som po 8r vysadila HAK (v str aprila som dobrala posled balenie)..s partnerom sme isli hned naplno a teraz uz len cakam, ci sa zadarilo al nie.....15.maja by som mala dostat ms, tak uvidime, ci sa dostavi....zatial ma pobolieva podbrusko, chvilami az tak sklbne, ovulku som mala dost bolavu 😖 (aspon viem, ze bola)....takisto pozorujem aj krcok maternice (vraj na tom nieco je)- stale je dost pevny, rovnako aj biely vytok mam (bez svrbenia, palenia)....
...teraz uz len dufam, ze ms sa nedostavi.... 😒

minix
7. máj 2009

ahoj, to sme na tom podobne. 🙂 ja mam dostat mrchu okolo 15-17.5., tak dufam takisto, ze nedojde.

sledovala si si nejak plodne dni?

donna11
7. máj 2009

...minix ja som si ich ani sledovat nemusela, same sa mi ozvali...navyse po vysadeni HAK boli podstatnejsie bolestivejsie celu dobu...sice s partnerom sme naplno isli par dni predtym, potom uz len prerusovane, ale vraj spermia vydrzi v tele zeny aj 3 - 6 dni, tak neviem.....necakala som, ze po HAK sa da tak lahko otehotniet, ale lekarka ma hned poucila.. 😝..si vies predstavit, ako som sa tam mohla citit, ako "..." 😀..
...a ty pozorujes na sebe nejake zmeny??

minix
7. máj 2009

donna, tak ja som mala to iste, pocas HAK som nemala ani tusaka, kedy a co prislo, ale ked som vysadila, tak som to pocitila riadne a som zvedava, ci bude aj normalna MS bez alebo nie...ved uvidime. 🙂)))

spermosky v tebe vydrzia 3-5 dni, ale to musia byt male supermanky, podla mna je priemer 2-3 dni, aj to za predpokladu, ze mas ten ovulacny hlienik. Inak je to malicko. a sli ste na to cielene, ze ste chceli otehotniet, alebo to len tak skusit? :_)

zmeny? ja ? Nieeee, co si.. 🙂 akurat mam strasne ofucane brucho, ale to nepripisujem nicomu, najma ked od ovulacie je idealne pockat tak 10-14 dni, ja som zatial len 5, tak to je malicko. 🙂A hlavne, si nenamyslam. 😀

donna11
7. máj 2009

...minix po tom vsetkom, co som sa docitala, to uz radsej ani neriesim......ved za par dni sa ukaze vysledok...

......a cele sme to nechali na nahodu, prsote sme si to obaja uzivali naplno, neriesili sme nic....a teraz len cakame...sice som uz trosicku viac namotana, ale hadam to nejako ustojim...
....mna to podbrusko najviac trapi, stale mam pocit, akoby som uz mala dostat, ale to je este daleko a tiez ten hlien neni moc prijemny.....

...jaaaaaaj, ako sa odmotat?? 😕

minix
7. máj 2009

ved to, pockame par dni a mozme si porovnat vysledky. Ty si tu nova? 🙂)

ak mas nejaky divny pocit, tak chod gyndosovi, urobis lepsie. Nemas nabeh na nejaky zapal?

odmotat sa je tazke. 😀 😝

donna11
7. máj 2009

...noooo, to neni zly napad.....ved aj terminy nam rovnako vychadzaju, tak nemam namietky..
..hej nova..doteraz som nemala dovod nieco take riesit......ale teraz, stale hladam nieco nove, co by ma niekam posunulo...aaaaa, je to horsie ako droga... 😀 😀 😀 ..
...ale nie, pockame, uvidime, porovname a bud budeme smutne, al sa budeme tesit... 😉 ..
.......kedy by si chcela testovat??...keby som brala HAK, tak mi ms vychadza na 15. 😝 ...no ale to je vsetko vo hviezdach...

..a ten pocit??.......no neviem, moja mudr ma aj tak teraz dovolenku a vrati sa az 18.maja......musim len cakat.. 😖

minix
7. máj 2009

ja si teraz liecim male kvasinky, tak som zvedava, co to bude.....ale som si ista, ze je to dosledok tabletiek antibiotik, co som mala pred dvomi tyzdnami. Ak by som sla podla HAK, tak mam menstruaciu 16.5., tak porovname a uvidime.

Mala som nutkanie urobit test uz v 10.dni, ale ked si predstavis, ze vajicko sa uhniezduje od 7-10 den od ovulacie, je to skoda casu, penazi a nadeje.

ja som tu takisto nova, som tu asi tri tyzdne, ale skusenosti mam uz na tri roky. 🙂))

18.maja je dost neskoro. V inej teme, co kecam s dievkami, tak kazda sme mali nejaky zakliaty mesiac teraz.🙂)

teuflerin
7. máj 2009

caute baby, tak ja sa tiez pridavam.s.tale len cakam..a ratam dni kedy si mozem urbit testik..je to strasne tie dni idu akosi pomaly aj vam sa zda?

minix
7. máj 2009

ahoj teu, ako si na tom ty? Odkedy sa snazis? pribliiiiiiiiz. 🙂)))

donna11
7. máj 2009

..som spat... 😉 .....
..minix tak budeme porovnavat...to som teda zvedavaaaa......no ja som tu tiez asi taku dobu co ty......doteraz som nic o tomto nemala nastudovane, samozrejme ze som vedela take tie zakladne veci, ale co som sa tu docitala...fuuu..je toho viac nez dost, ale na nieco je to aspon dobre, viem sa aspon dopredu nato pripravit... 🙂 ...
......teuflerin kedy je tvoj ocakavany den testovania??

teuflerin
7. máj 2009

ahojte baby..tak moj ocakvany den testovania je v nedelu vtedy to uz bude 12 den po....takze uz by cosi mohlo byt..ale chcem vydrzat co najdlhsie..lebo vies, aj keby sa neobjavili // tak to nemusi byt este definitivne..ale tak nedockava som riadne....a nesnazime sa este dlho mozno tri mesiace..ale tak urcite ma chapete....

donna11
7. máj 2009

...jaaaaaj...tak ja som uplny novacik........my sme to nechali na nahodu...bud sa to podari a nenasilne, al budeme dalej vklude zit a ked to bude mat prist, tak pride.....
..horsie je, ze to uz teraz so mnou dost mava.. 😖 ...
.....a podla mna je ozaj najlepsie, ked nam to potvrdi lekar......vtedy to bude 100% istota...

teuflerin
7. máj 2009

no asi tak nejako..ja ti poviem, ze somnou to uz tiez dosta mava....som z toho uplne mimo, vidim deti tak som namakko, ale tak to je asi normalne ....teda dufam:D

donna11
7. máj 2009

....trosicku ta upokojim......doteraz ma deticky uplne fascinovali, ale po tomto??...fuuu, ani radsej nenapisem, co vsetko mi beha hlavou.... 😲 😀

teuflerin
7. máj 2009

hm,..ja robim opatrovatelku uz tri roky..ale doteraz to bolo take ze hej bola som namakko s deti..ale teraz?kazuda tehotna a kazda s dietatkom ...fuuu..to ani nedopoviem...

donna11
7. máj 2009

....pocuvaj, ved ja ked som dnes sla z roboty a stretla tehotnu mamicku, normalne som mala chut k bezat a pohladkat si brusko...
inak ked uz sme pri tom, moc neverim na povery, ale vsetky kamaratky, co pohladkali nejakej tehotnej brusko, do pol roka ostali tehotne!!!
..asi by sme si mali brat priklad... 😀

teuflerin
7. máj 2009

hhe....tak idem zajtra kamoske hladkat brusko..hhe...to by malo zabrat....nie?:Djedna byva oproti mozno zbehnem este dnes:D...al eja neivem co sa somnou deje..uz ma boli druhy tyzden strasne podbrusko..a neivem ci to mam dobre vypocitane lebo s mrchou mam problemy, ale mala uz prist a meska..tak enivem:Dlenze od nasho posledneho pokusu to neni este ani desat dni tak nechcem pokusat osud:D

donna11
7. máj 2009

...noooo, tak teda skus to brusko a budes info, ci to teda ozaj zabera..
...a s tym podbruskom....ani u mna to nie je 2x ruzove...teraz po vysadeni som mala dost bolestivu ovu a odvtedy ma stale to podbrusko pobolieva..niekedy sa bolest strati, niekedy sklbne....ale citim, ze je v napati, ako keby som uz ozaj mala dostat..(ale to mam az 15.maja).......teraz sa uz aj bojim, ci to nebude nieco horsie..
...ale velmi by som chcela babo...joooj..

teuflerin
7. máj 2009

no ja som tu citala zevraj pobolievanie podbruska moze byt uniezdovanie vajicka tak ja dufam ze je to preto a nie preto lebo som v minulosti uz nejake problemiky mala..neivem nemylsim ze by to bolo preto, lebo uz je to skoro dva tyzdne v kuse..a cez ovulku to bolo neznesitelne..takze neivem

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre