Otehotnenie po biochemickom tehotenstve

marietaaaa11
25. aug 2021

Ahojte… mam taky pocit ze tych biochemickych tehotenstiev nejako stupa… Tiez som si jednym presla.. v 6.tt bol koniec. Prejavilo sa to potom o 2,5 tyzdna ako omeskana silna menstruacia…Chcem sa Vas opytat zienky, zazili ste niektora podobnu situaciu s tym ze ste na dalsi cyklus stastne a v poriadku otehotneli? Ďakujem. Kludne aj sukromne napiste.

heleninamama
25. aug 2021

Počet biochemických tehotenstve nestúpa. Stúpa len počet žien, ktoré sa zbytočne testujú pár dní po styku a následne sú zbytočne sklamané.

marietaaaa11
autor
25. aug 2021

@heleninamama no myslim ze testovanie na 5.den meskania menz. je v poriadku

nesvadbovo
AMBASÁDORKA
25. aug 2021

@marietaaaa11 kamarátka otehotnela v januári, potratila cca v 6tt. Hneď v ďalšom cykle otehotnela, teraz je v 7mom mesiaci, všetko v absolútnom poriadku. Držím palce 🙏

marietaaaa11
autor
25. aug 2021

@nesvadbovo velmi pekne ti dakujem za odozvu♥️🙏🏻

petrisa213
25. aug 2021

Akurát krmim taky šťastný pokus po biochemickom 🙂 2 mesiace po som otehotnela. Musela som vtedy čakať na výsledky testov, lebo už som predtým tiež potretila v 9tt. V deň výsledkov som otehotnela 😁

marietaaaa11
autor
25. aug 2021

@petrisa213 ♥️♥️♥️♥️

julie19
25. aug 2021

@marietaaaa11 mne teraz spí v postieľke jedno také zdravé teraz už 9 mesačné dieťa ;) ... v januári 2020 som mala biochemické, vo februári ms neprišla a ja som to enjako neriešila že však to tak skoro nemože byť, že asi mešká ešte z toho biochemického proste sa telo dáva dokopy a no a keď už prišiel marec a mne ms stále nikde tak som testla a skoro som odpadla :D ... museli sme otehotnieť hneĎ na prvú ovuláciu po biochemickom

miskamicha
25. aug 2021

@marietaaaa11 ja som mala biochemicke 2x po sebe/september a oktober 2020/ .potom sa objavila aj lutealna insuficiencia,cize som musela uzivat vag.progesteron a v aprili som otehotnela. Ale testovala som skoro kvoli progesteronu,ci ho mam vysadit alebo nie...9dpo uz bola ciarka. Drzim palce nech sa zadari!

marietaaaa11
autor
25. aug 2021

@julie19
@miskamicha Srdecna vdaka zenusky♥️♥️

ivver
25. aug 2021

@marietaaaa11 ja som tiež otehotnela dva mesiace po 😊

miskamicha
25. aug 2021

@marietaaaa11 dop.mozno nasadit progesteron po ovulacii,ale nie duphaston ale progestanelle...v CARoch to davaju. Ak by sa biochemka opakovali, tak vys.aspon hematku a repro imuno.

leuska1991
25. aug 2021

@marietaaaa11 aj ja som po biochemickom tehotenstve,este krvacam. Mala som pozitivne testy ,tyzden som mala hnede spinenie nasledne krv...takze cakam na vysledky z hcg. Budeme sa snazit hned. Velmi chceme babo,drzim palce aj Vam🥰

matus7030
25. aug 2021

@marietaaaa11 ja som mala bohuzial biochemicke 3x takmer po sebe vramci 5 mesiacov (oktober - februar) a odvtedy sa bojim a neodhodlala som sa pokúšať ďalej. A upozorňujem, že som si nikdy nerobila test skôr, ako mi meškala menštruácia +2 dni. Doktorka potvrdila tehotenstvo aj zvýšeným Hcg z krvi, napokon však MS prišla vždy po 2- 3 týždňoch. Samozrejme som pobehala vyšetrenia, kde môže byť problém. Ja mám ale všetko OK, akurát manžel má zlý spermiogram,ale nevedia na 100% či je to tým. Držím ti palce!

waity888
25. aug 2021

@marietaaaa11 Ahoj ,áno zažila. Vo februári to nedopadlo dobre, v máji som otehotnela opäť a už som v 17tt takže hlavu hore, podarí sa 😊❤️

marietaaaa11
autor
25. aug 2021

@waity888 srdecna vďaka♥️♥️♥️💫💫💫tak isto drzim palce v plnom zdravicku a v pohode do finale snov💫💫💫💫🍀🍀☝🏻

waity888
26. aug 2021

@marietaaaa11 ďakujem ❤️

mattkapd
26. aug 2021

@marietaaaa11 ja som potratila v treťom mesiaci.. Na kyretaz som nemusela a tak som nechala prísť prvú MS a a ďalšia už neprišla.. Držím palceky✊✊