Otehotneli ste niektorá s jedným folikulom?

iwuskapoh
13. sep 2019

Ahojte baby som 4 deň po laparaskopii mám obe priechodné vaječníky a mám taký to problém že sa mi netvoria folikuli beriem aj clostilbegyt na dozrievanie vajíčok a nič už pol roka mám iba jeden folikul chcem sa opýtať či už niekto otehotnela s jedným folikulom snažíme sa uz vise 2 roky a nedari sa nám :'(

eriksonka1234
13. sep 2019

@iwuskapoh áno ja, pri diagnóze neplodna a verdikt Dr. ze tehotenstvo v mojom prípade s takýmto stavom nie je možné, vôbec mi nedozrievali folikuly, tiež som bola stimulovana clostilom

voskovka
13. sep 2019

@iwuskapoh ahoj a ako bolela ta laparka?mna to caka bud mesiac.ako dlho si tam bola?

veronikaszabova
13. sep 2019

@iwuskapoh clostilbegit ti neodporucili?

iwuskapoh
autor
13. sep 2019

@voskovka ja som bola v Prešove v gynstare jednodňovú záležitosť išla som ráno o 8.00 operácia trvá 15 min robili mi prefuk neboj sa vôbec to neje až take hrozne prebudis sa už na izbe a ešte som tak ležala 2 hodinky a išla som domov 🙂

iwuskapoh
autor
13. sep 2019

@veronikaszabova áno brala som pol roka

veronikaszabova
13. sep 2019

@iwuskapoh :( skoda, ze nepomohol. Tiez mi nedozrievali foliky a po prvom mesiaci stimulovania clostilom sa zadarilo.
Drzim place, nech si cim skorej najdes na teste //

iwuskapoh
autor
13. sep 2019

@veronikaszabova mne sa vôbec netvoria mám iba jeden folikul :(

ja197
13. sep 2019

@iwuskapoh však a koľko tých folikulov chceš mať? Väčšina žien má za mesiac len jeden folikul, ktorý praskne a je oplodnený..

marticka85po
14. sep 2019

@ja197 podľa mňa sa asi pomýlila a myslí tým že má 1vajecnik alebo 1vajcovod.lebo inak to nedáva zmysel

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre