Otehotniem v 2010 - verím tomu. Pridajte sa

majcika
14. nov 2009

Ahojte dievcata, ak planujete otehotniet zaciatkom roka pridajte sa a podelme sa spolu o nase radosti a starosti.
S drahym sa uz tesime a verime tomu, ze sa to podari skoro. Meriam BT, robim ovu testy a sledujem hlien. zatial sa teda nenudim 😀 a vy ako?

larmimi
5. mar 2010

a teraz som zacala odstranovat cervene M naspodu a zas sa mi cely zmenil...kaslem na to, aachh..skusim ho este raz spravit..

larmimi
5. mar 2010

SIMA mne totiz mrcha skoncila toho 22teho...omylom som ju vyznacila..

larmimi
5. mar 2010

no nic dievcata, trosku som to poplietla...
a mohla podlo toho grafu ovu prebehnut??
ELA to vazne?? az tak ? chlpy? to je teda pekny zasah do tela...

ela19
5. mar 2010

Vazne, som si nestihala nohy holit 🙂 Prestalo to, ked som to svinstvo vysadila.

larmimi
5. mar 2010

no, tak aspon viem ze keby mi ho chce dr predpisat budem namietat 🙂
ela ty si si nerobila grafy?
a co keby si kupim dnes ovu test a zajtra aspon potvrdim keby ju nemam ze som ju uz mala 🙂

duratlicka__2
5. mar 2010

Ahoj Simi, gratulujem k ms, fu, to bol teda cyklus. Nech su vsetky dalsie ovulacne🙂

ela19
5. mar 2010

larmimi ja mam takyto graf:
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/nu...
da sa tam znacit vsetko mozne.
Tak si tie testy kup, stoji to 5 eur a je ich tam 5ks. Alebo su aj hociake ine testy po jednom kuse.
Pozri, ja som prave zistila, ze meranie teploty u mna nefunguje, tak, aby som si bola naozaj ista kedy mam presne ovulaciu. Ale testy mi ovulaciu potvrdili naisto. A nemusim sa stresovat.

larmimi
5. mar 2010

presne tak...vyskusam..a dam vediet v pondelok

duratlicka__2
5. mar 2010

S tou teplotou je to asi pravda, ze maju na nu velky vplyv viacere faktory a dost to cloveka obmedzuje, nemoze vstat, kedy sa mu chce, staci stres alebo choroba a potom je to cele nafigu.

ela19
5. mar 2010

jasne 🙂 naco si robit zbytocne nervy a neistotu, ked sa to da aj inác, aj bez toho nas to snazilkovanie privadza obcas do sialenstva, no nie?

duratlicka__2
5. mar 2010

Asi tak, ale mne lezu na nervy uz akekolvek testy, nieto co este nejake ocikavanie papierikov. Takze sa na to asi po par mesiacoch vykaslem uplne.

larmimi
5. mar 2010

ja to praktizujem prvy mesiac, ale uz teraz som z toho...
buduci uz to nebudem takto silit...

simasla
5. mar 2010

No tak já na testy - ovu moc nevěřím - mám v albu hned dva pozitivní a vůbec z toho ovulka nebyla :D
a ahoj duratlicka - no nevím jestli se k té mojí MS dá gratulovat - myslela jsem, že to ani MS není tak to bylo pořád v jednom cykle - no až pak mi Dr. podle ultrazvuku řekl, že mám ten jeden dominantní folík narostlý, takže to určitě MS byla - tak jsem graf upravila - proto také ten clostil beru až tak pozdě - tak nevím či k něčemu bude
larmimi - M - jako medium MS označ pouze v těch dnech, kdy skutečně byla - proto to tak nějak nechápu - ten grafík

larmimi
5. mar 2010

SIMA ano, uz som zistila ze som to tam dala omylom 😉
baby ked som mala uz skoro od soboty minulej ovu hlien zopar dni a dnes je piatok...uz ho nemam tak uz som hadam mala ovulaciu, nie?

maricom
5. mar 2010

žiadne štressy, babenky, klídek, pohoda, piánko... možno sme sa do toho hrrrrrrr vrhli, musíme trochen spomaliť, predýchať a klídek, žiadny stresssssss aby sa nám vajíčka nesplašili a potom si tie naše ovulky a všetky ostatné krivky a testíky ukazujú čo chú a nie to čo by sme tam chceli vidieť, pssssst pohodička budeeee, všéééééétko budéééééé, počkajte ako budete spomínať na tieto naše náreky keď zbadáte, že vaša najkrajšia izbová rastlinka sa nevyhla malému zjedovanému prckovi alebo vaša mačka nebude mať dostatočne veľký priestor na únik pred lietajúcimi drevenými kockami alebo budete potrebovať chvííííľočku kľudu, pokoja a ticha pri migréne a vaša ratolesť práve objavý bubienok od milej svokry..... 😠 😠 😠 😀

kitu
5. mar 2010

maricom super si to napisala... presne toto mi dnes povedal doky, že jednoducho pohoda, mame sa tešiť z milovania a nie si z toho robiť rituál na plodenie deti...že ved nie je ešte všetkým dnom koniec... teda ak sa nesplnia predpovede tej tetule dajakej čo tvrdí že bude koniec sveta 😠

baby mi mame dnes s manželíkom polročne výmesačie 🙂 - teda už sme pol roka svoji 🙂 tak to silno oslavujeme a zajedame zmrzkou- ,mojou oblubenou...

ela19
5. mar 2010

kitu, polrocne výmesacie - to je dobre 🙂 🙂 🙂
maricom, mas pravdu, treba to predychat a pekne si to napisala 🙂

simasla
5. mar 2010

holky moje zlaté.. copak to jde se nestresovat? Moje nejlepší kamarádka, co mi jde za svědkyni mi dneska řekla, že je těhu - vysadili před Vánoci a už je ve 4 tt :(
Já mám strašnou radost, že čeká miminko a zároveň jsem z toho na dně :( bulím už hoďku, přijdu si celkem k ničemu :(
chjo asi půjdu spát - zítra bude určitě líp

vecernice
5. mar 2010

simi -- tyhle myslenky koukej pekne vyhnat z hlavy. neboj, ono se to podari, ani nebudes vedet jak. tak bud rada, ze to s kamaradkou buete mit chvili po sobe, takze budete spolecne drandit kocarkem. a ty pocitu, ze jsi k nicemu s temi okamzite pryc!!!!! vzdy si uvedom to vse pekne, co uz se ti podarilo, a i to, ze vedle sebe mas takoveho chlapa, jakyho mas 🙂 on ten nahore ma asi nejaky plan, kdy nam ty mimca nadeli. a urcite uz jsme skoro na rade!!!!!!

simasla
5. mar 2010

vecernice - já vím... dala jsem si zmrzlinu - ve velkém množství a snědla půlku čokolády a je mi líp 🙂
musím koukat jen na to pěkné a na nic zlého nesmím myslet, nejspíš to tak má být a až přijde ten správný čas, tak to určitě vyjde.. jen doufám, že přijde brzy 🙂

ameliejulliette
5. mar 2010

Achich ouvej, Sim, no to je ... úplně musíš být vnitřně z toho rozpůlená, je to těžký, když jí to přeješ, ale zároveň bys to moc přála i sobě. Ale jak psala hezky Večernice, mimi přijde, až bude ten správný čas.
U mě teda čokoláda na takové depky nefunguje, máte ještě i jiné tipy? 🙂 Mně pomůže vždycky a zaručeně, když se poňuňám s nějakým štěňákem. To si vždycky milý dělá ze mě srandu, že kdybych měla chovnou stanici, tak se asi uslintám blahem. Dneska jsem potkala rotwaileří slečnu, dvouměsíční, no to je takové malé medvíďátko, to mi zaručeně vykouzlí úsměv, i kdyby bylo nejhůř. Se na ně na ulici bezostyšně vrhám 🙂
Jinak dneska se na sebe doma taky vrháme 😠 Ale ne snažlikovsky, prostě se nějak prudíme. No už asi v týdnu za ním nepřijedu 😀 Dobrou noc všem, a konec smutnění. Hurá, otěhotníme v tomto roce 😵 😵 😵

kitu
5. mar 2010

sim no presne viem akos a citiš, mi ideme zajtra na krstiny za krstných- som strašne šťastna z malinkeho ale tak torochu im aj zavidím že sa im to podarilo hned 2 týždne po svadbe a my aha pol roka a stale nič, nie je iste či ja vobec dakedy budem mat ovulku, ale však hadam hej...

ono je to tak že my sa možeme s tými ludmi aj tešiť ale v kutiku duše nam malinký hlasok kričí ako odušu- že to nie je fer aj my chceme, prečo oni ano a my nie??? ja mam takýchto pripadov vo svojom okolí dosť vela, že vpodstate ani nechceli a hups zrazu sme tehu... v tomto pripade teda aspon u mna ten hlasok tam je a musim s nim stale bojovať a by nekričal, nechcem aby ste si o mne mysleli že som nejaka zla a nemam rada tých dotyčných ludi, to nie, mam ich velmi rada a s každým sa tešim, len mi je to luto že my ešte nič...

v tomto pripade nám ale asi nič ine nezostave len veriť že raz nam tieto naše túžby budú splnene....

dobru noc kočky ideme oslavovať to naše 6. výmesačie 😀

duratlicka__2
6. mar 2010

Ahojte.
Kitu to my sme mali 30teho 9mesacie. To uz aj babo mohlo byt od svadby😀 Ale nejako mohutne to nesledujeme. Snad aspon vyrocie oslavime. Pocuj, aj vy mate od svadby tak malo fotiek? U nas akoby zastal fotograficky zivot po svadbe😀
Simi, len si kludne pofnukaj, ja idem dnes k sestre za malou a viem, ze teraz som v pohode, ze este nemame babo, ale ked od nej odidem, budem zase tam, kde som bola. Ale to nevadi. Mozno by zabralo pozicat si na par hodin nejakeho riadneho spratka. Kamoska ma takych dvoch, co kopu starenky do kolena, skacu sipky z gauca na koberec, hned ako sa otocim, pri takych detoch ta tuzba velmi rychlo prejde😀

vecernice
6. mar 2010

ahoj preju dobre rano, nejak uz jsem nemohla spat 😉 venku napadla kupa snehu a furt chumeli. no my nakonec toho snehulaka letos uplacame 😀
jinak my mame ted v breznu rocni vyroci od svatby 😉 toto leti ....

ela19
6. mar 2010

Dobre rano dievčata. Vcera som som mala este pozitivny ovu test, snazili sme sa 2x! Neuveritelne, ale stalo sa nam viac krat, ze prave v ten den, ked bolo treba sa nam nechcelo, ale co neurobite pre miminko, ze ? Teraz mam pocit, ze cim castejsie, tym viac to chcem, dufam, ze sa zo mna nestane nymfa ! 🙂 🙂

Uzite si vikend, u nas je strašná kosa, keby som nemusela nevystrcim ani nos 😀

simasla
6. mar 2010

čau holky 🙂 - téda úplně koukám, co to venku je? už je mi fajn - ráno mě pomuchlal miláček a tak vidím všechno lépe 🙂 - budeme mít miminko všechny tady a i jiné, co si ho přejí.... každá máme svůj čas... a mě už se určitě krátí a letos ten buben mít budu na 100%

maricom
6. mar 2010

jasne, že bude malinké simi-mimi a ako sa mu budeme tešiť!!!

Gratulujem k polročiam, ročiam a iným výročiam 🙂

kitu
6. mar 2010

Ahojte kočky,

tak my sme sa akurat vratili z krstín, naše krsniatko je užasne taky krasny malinký človiečik, a aký bol dobručky, neplačkal skoro vobec...

sim tiež si myslim že raz to pride... kedy to vie len ten hore...

ela19
6. mar 2010

My sme boli dnes aj v obchodnom centre a zatiahla som manzela do velkeho detskeho obchodu a vytešovala som sa nad tymi uzasnymi vecickami. Šibe mi poriadne, čo?

simasla
6. mar 2010

nešibe - já jsem včera kupovala dárek neteři - jsou jí zítra 2 roky - a tak jsem jí koupila takový kompletík - tríčo a kalhoty a pak také hračku samozřejmě - aby z toho něco měla a jak jsem tam koukala na ty věcičky - no já už se úplně těším až budu nakupovat pro naše miminko 🙂
jo a koupila jsem si dva ovu testy - tak poraďte, kdy mám zkusit ocíkat? když ve čtvrtek měl folík 14 mm? - zítra? nebo až v pondělí? vím, že ve středu jdu na měření folíků znova, ale tak nedá mi to - chtěla bych už dopředu vědět, zda se ve mně něco děje, nebo ne 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre