Otehotniem v 2010 - verím tomu. Pridajte sa

majcika
14. nov 2009

Ahojte dievcata, ak planujete otehotniet zaciatkom roka pridajte sa a podelme sa spolu o nase radosti a starosti.
S drahym sa uz tesime a verime tomu, ze sa to podari skoro. Meriam BT, robim ovu testy a sledujem hlien. zatial sa teda nenudim 😀 a vy ako?

josie3331
17. mar 2010

caute baby, tak co si myslite o tej mojej teplote, moze prist dnes menzes? lebo nechcem zazit nejaky trapas 😅

a vela sa spomina mamatest, ze je najlepsi atd... mne ho este nikdy v lekarni neponukali, tak neviem..on je bezne dostat v lekarni?

larmimi
17. mar 2010

no, ja s tym testovanim tiez pockam...v piatok je este asi skoro..

vecernice
17. mar 2010

eli - no tak to mam casu jeste habadej 😀 aspon na to jedno decko 😉

larmimi
17. mar 2010

josie ja som ho videla aj v tescu 😉

ela19
17. mar 2010

no jasne, ze mame casu, sme dobré a babatka chceme, sme poctive a starame sa o seba, takze my jednoznacne vsetky maminy budeme ! 🙂

larmimi
17. mar 2010

ako to je s tou teplotou, podla tej sa da tehotnost zisitit az ked meska mrcha, ze ?? 😨

misinn
17. mar 2010

ako to myslite s tou teplotou?

vecernice
17. mar 2010

larmi - vetsinou jo. nebot ani ukazkovy grafik do ms nic neznamena, jak jsem se ja ted presvedcila ☹ ale zas neco to aspon napovi. jistota, kdy byla ovulka, a ze se teploty drzi vys a prilis neskacou. pokud by skakaly, nebo i po ovu byly relativne nizke (narust tam byt musi), tak by to mohlo indikovat treba nedostatek progesteronu 😉

larmimi
17. mar 2010

ahaaaaa, lebo mne sa stale zvysuje..tak nic 😉
misinn no ty ako tehoska by si mala mat zvysenu, odmeraj si kolko mas len tak zo srandy

josie3331
17. mar 2010

a myslite, ze ked si dnes kupim test, tak ze zajtra to vydrzim nespravit si ho?
a v piatok budem sama alebo co? to sa nikto neprida 😉

larmimi
17. mar 2010

josie 😀 nevydrzis, kup si ho az vo stvrtok a premoz sa na piatok rano..ja budem tiez asi testovat ,aj ked skoro ale niekomu to vyslo.. 😉

josie3331
17. mar 2010

lenze v nasom tescu to urcite nebude, skor v TN, tam je velke, tam je vselico, u nas je vsetko vybrakovane alebo to tam ani nikdy nemali..a dnes tam ideme, s drahym na vyrocie na veceru, mnam mnam 😀 larmimi a ktory den budes po ovulacii? lebo ak budes testovat so mnou, tak vydrzim, nech je vacsia sranda, nech netestujem sama

larmimi
17. mar 2010

OK , budeme spolu, ja som v piatok 9/10 DPO neviem presne...a v TN v tescu maju mama test videla som ho tam, a maju ho aj v tej lekarni na konci..
ty si kolky DPO? 🙂

josie3331
17. mar 2010

no pockaj, ty si tiez odtialto?

ja budem v piatok tiez 10DPO....

larmimi
17. mar 2010

jeeeej tiez 10DPO no to som zvedava ako dopadneme..ja budem robit pravdep. pepino citilivost 20...
ja byvam pri Dubnici, ty?

josie3331
17. mar 2010

pepino mam tiez doma, ale zevraj je na prd, tak skusim ten mamatest, ked zozeniem

ja som prosim pekne z Dubnice 😀 😀

larmimi
17. mar 2010

faaaaaaakt??? z DCA?? no to je nahodicka
no, to ani nehovor ze pepino je na prd, lebo sa mi nechce zhanat mamatest..

larmimi
17. mar 2010

tak v piatok testujeme, uz sa tesim !! aj ked neviem neviem..ale co uz vzdy je to risk...

josie3331
17. mar 2010

ja v to ani nedufam, ved mi nic nie je a celkovo..... vzdy tak pozorne sledujem ten test, neviem si predstavit ten pocit, ked by sa tam ta druha ciarka objavila...fuuu...normalne sci fi premna teraz

larmimi
17. mar 2010

ja praveze vzdy odbehnem, a potom hned sa vratim pozriet, a zas odbehnem 😀 😀

josie3331
17. mar 2010

no to aj ja, ako kedy, som z toho na nervy, raz mi po par hodinach aj ta druha ciarka nabehla, to sa asi ten test iba zblaznil...ale bolo krasne si mysliet, ze som tehotna 😀 😀 😀

misinn
17. mar 2010

larmimi, zvysenu teplotu?no neviem nepocula som o tom...no mozem skusit

larmimi
17. mar 2010

misinn skus !! zevraj dokonca okolo 37st.C

larmimi
17. mar 2010

josie dve ciarky? vazne?? a co potom? to je sila ako sa na tie testy niekedy neda spolahnut 😖

misinn
17. mar 2010

larmini, ok skusim teda

sante
17. mar 2010

Ahojte, ja očakávam mrchu tak koniec týždňa, takže ja test najkor v pondelok...
Ela predstavu máš krásnu, dúfam že sa ti to podarí zrealizovať a to čo najskor 😉
Ja som tiež mala predstavy, a dokonca ked mi vyšiel test pozitívny tak manžel mal 3 dni do narodenín. ale čo som ja krava spravila? utekala som za ním s // 😀

josie3331
17. mar 2010

larmimi to bolo ale dost po limite, ako vravim, niekolko hodin takze to tam aj pisu, ze to nie je pravdivy vysledok, ten je iba do 10min

sante ani ja by som nevydrzala

larmimi
17. mar 2010

sante a kedy mas dostat? koncom tohto tyzdna??

misinn
17. mar 2010

ja mam tiez dostat v nedelu alebo v pondelok...nie som si ista....

sante
17. mar 2010

josie to s ani nedá ked obaja čakáte na túto chvílu a zrazu si uvedomíš, že aj tvoj drahý to chce vedieť čo najskor, tak prečo by som mu to mala tajiť 🙂 ale obdivujem ženy čo to vydržia a zvládnu tak ako si to naplánujú.
my sme to dokonca aj hned oznámili rodine, neviem si predstaviť že by som sa tri mesiace mala vytešovať z toho len vo svojom vnútri...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre