Otehotniem v 2010 - verím tomu. Pridajte sa

majcika
14. nov 2009

Ahojte dievcata, ak planujete otehotniet zaciatkom roka pridajte sa a podelme sa spolu o nase radosti a starosti.
S drahym sa uz tesime a verime tomu, ze sa to podari skoro. Meriam BT, robim ovu testy a sledujem hlien. zatial sa teda nenudim 😀 a vy ako?

larmimi
17. mar 2010

misinn ty nedostanes !!! ty si tehotna 😉 kolko testov ti to uz potvrdilo...

sante
17. mar 2010

no asi v nedelu mám dostať...

sante
17. mar 2010

misinn, nech ti to vyjde a žiadnu mrchu mrchatú ani nespomínaj 😉

misinn
17. mar 2010

3 testy mi vysli pozitivne...ale tak mam take bolesti trochu ako pred menzesom...tak neviem

larmimi
17. mar 2010

misinnn ved to mas tie tehotenske bolesti 🙂))
sante ja mam dostat az v pondelok a v piatok uz testujem, lebo by som aj tak nevydrzala... mozno uz by mohlo nieco ukazat..tak sa pridaj k nam 😉

sante
17. mar 2010

misinn, ja som mala presne to isté na prvý krát 😉
no ja si asi počkám či mi naozaj budú meškať, nechcem sa velmi sklamať a mám od včera strašnú chuť na čokoládu a to mávam ked mám dostať ☹

misinn
17. mar 2010

larmini, ved ano aj prvy krat ked som bola tehu som mala tie bolesti..ale tak nikdy nevies...hm

larmimi
17. mar 2010

sante chapem, aj ja by som pockala, ale v piatok ma moj manzel meniny tak by to bol pekny darcek...

larmimi
17. mar 2010

mna bolia prsia, co sa mi pred mrchou nestava ( ale nikdy nevies) a mam trosku hnede spinenie co sa mi tiez nestava, ale nebudem zit v nadeji, ako hovorim 50/50

misinn
17. mar 2010

hmmm larmimi aj u teba to vyzera nadejne 😀 😀

misinn
17. mar 2010

to by sme mali obe pekne darceky k narodkam 😀

larmimi
17. mar 2010

no to ano!! len vzdy to vyzera nejak nadejne a potom dojde mrcha..ale preco sa nepotesit trosku 😝

misinn
17. mar 2010

larmimi to hej, treba dufat.... 🙂

sante
17. mar 2010

larmimi, držím päste a súhlasím, ak má manžel meniny, tak skús 😉
baby ale ved ste mali v marci nie? či to až apríl? bud som zle prečítala alebo mi šibe, šak ja som vám už blahoželala nie? 😀 😀 😀

larmimi
17. mar 2010

kedy sa vlastne vajicko uhniezduje..po kolkych dnoch cca? teda, kedy byva najcastejsie to spinenie..

misinn
17. mar 2010

sante teraz v marci sme mali 🙂
larmimi uhniezdovanie trva priblizne 5dní

larmimi
17. mar 2010

sante ano, tyzden pred a tyzden po oslavujeme 😀 😀

sante
17. mar 2010

tak to ste dobré, ale šak oslavujte pokial sa dá 😀

misinn
17. mar 2010

moj muz sa radsej ani netesi, uplne to na nom vidiet ze sa este boji tesit dopredu..pritom by si velmi zelal aby som bola tehotna 🙂

larmimi
17. mar 2010

a kedy pojdes k dr?

misinn
17. mar 2010

larmimi ak mi nepride mrcha tak nie buduci tyzden ale az ten dalsi

sante
17. mar 2010

moj muž tiež na prvý test v mojom živote povedal, že tešiť sa bude až doktor potvrdí, že je zatial všetko v poriadku a je to tam 🙂
a ja som bola prvý krát v 5-6 tt a to ma doktorka takmer vyhodila, že tam ešte nič nie vidieť, tak som odišla s plačom, lebo bola velmi hubá a ja som sa velmi tešila... no prešla som k inému lekárovi, to bolo 8tt a už bolo všetko ok 🙂
takže mne ak vyjde pozitívny test, tak až okolo 7-8tt pojdem 🙂

sante
17. mar 2010

velmi hrubá 😀

misinn
17. mar 2010

ved ani ja sa tam nebudem ponahlat, ved nie je dovod, lebo som tiez uz nad tym rozmyslala ze tam este nebude nic vidiet.. 😝 🙂
a moj muz tiez bude rad az vtedy ked to doktor potvrdi 🙂 🙂

larmimi
17. mar 2010

no nad tym som ani nerozmyslala... to ste mi ani nemali hovorit, mne ked pri prvom tehu vysiel poz. tak som to brala na 100% a bolo to tak...
sante o tym hrubych dr ani nehovor, ja uz by som jej asi nieco povedala, co mas ist do potravin s tym?? ved na to je tam, nie?

larmimi
17. mar 2010

mozem si dat keby som nahodou tehu pohar piva alebo vina??

sante
17. mar 2010

Larmini presne tak, mne začala rozprávať o tom ako ešte možem potratiť a bla bla bla, čo viem že je krutá pravda, ale trocha citu aspoň do toho... no škoda reči
ano, isto možeš, neprehánať a je to ok 😉

larmimi
17. mar 2010

fakt, skoda reci, dobre si spravila ze si ju zmenila..tak to treba riesit 😉
baby, ja jedu dom..tak zajtra, papa

misinn
17. mar 2010

larmini jasne mozes si dat neboj sa urcite ti to neuskodi 🙂

misinn
17. mar 2010

larmimi ako ti je dobre ze uz ides domov 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre