Otehotniem v 2010 - verím tomu. Pridajte sa

majcika
14. nov 2009

Ahojte dievcata, ak planujete otehotniet zaciatkom roka pridajte sa a podelme sa spolu o nase radosti a starosti.
S drahym sa uz tesime a verime tomu, ze sa to podari skoro. Meriam BT, robim ovu testy a sledujem hlien. zatial sa teda nenudim 😀 a vy ako?

stephani
24. mar 2010

govi,Jo má ho vyvrtknutý od včerejška.Tak budu mít oba dwa miláčky doma.

ameliejulliette
24. mar 2010

Ahojte. Já jsem hrozně v pohodě a tak nějak už jen čekám, až budu mít to vánoční mimi potvrzené z krve 😀
Pre-seed přišel, tak to beru jako tutovku. Dokud bude egg hleník, tak bez Pre-seedu, a pak ještě pár dní s ním, ať to posichrujeme 😉 Musím teď načerpávat síly, protože takto intenzivní snažení, to u nás ještě nebylo - 6 dní každý den :-O

govinda
24. mar 2010

tak si to užijete 🙂

ameliejulliette
24. mar 2010

Kitu, peč na takový rodiče. A nezlom nad tím dítětem zbytečně hůl, vím, že to je těžké, když máš jen ty nejlepší úmysly a oni to nechápou 😠 Rodičáky fakt nemám ráda, kolikrát se tam vytočím až doběla, některý rodiče fakt asi přiletěli z jiné planety, a přitom děti mají třeba v pohodě... A to už se zas čtvrtletí pomalu sune k nám...

ela19
24. mar 2010

stephani, no to je teda uzasne, ze jej pchal do ust cigaretu, ked nechcela. Boze ti chalani su otrasní, pubertaci. Hlavne nech sa nenecha nahovorit na nieco co nechce 😒

ela19
24. mar 2010

Takze teda podavam hlasenie. My sme boli u tej lekarky, a nebola tam moja ale zastupoval ju iný a bol to chlap, ale v pohode, takze som mu vsetko povedala, pozrel si moju kartu.
Urobil mi specialne vystrenie a povedal, ze z toho budem 2 dni krvácat, no super teraz mi skoncila mrcha, tak aby mi nebolo luto 🙂 🙂
Myslim, ze mi bral vyter z tkaniva. Potom mi spravil sono, vsetko v poriadku.
Ked som povedala, ze vonku caka manzel, tak doktor aj sestricka boli celí natešení, ze to je uzasne ze sa zapojil aj manzel a ze to oni su strasne radi, ked to muzi takto beru.
Ja som sa teda tesila, a manzelovi dali sprievodku do centra asistovanej reprodukcie, kde sa objednáme a kde mu urobia spermiogram.
No a ja som si myslela, ze moj manzel si to vysetrenie "uzije" pre zmenu sa nemusim stresovat ja, a na to mi sestricka podala sprievodku s tym, ze mna posielaju na endokrynologiu 😀 do kelu a to som si myslela, ze ja budem pokoj 🙂

josie3331
24. mar 2010

http://www.aktuality.sk/clanok/159679/29-rocna-... no baby, vidite kde ste mohli byt uz teraz 😀 😀 to je ale riadny extrem, sak moze mat este aj ona vlastne a ujo bude mladsi od svojej neteri napriklad 😉

ela19
24. mar 2010

jaj a musim sa pochvalit, dneska mi dosli úzasne papucky, co som zohnala cez jednu známu z USA, sú uzasne, musim vam ich ukázat
https://www.modrykonik.sk/fotoblog/ela19/album/...

ela19
24. mar 2010

josie, tak tá co drzi dieta má 29 rokov? vyzerá na 40 😒

zabka1003
24. mar 2010

Ela, tak super to dopadlo, som rada..a nech máte samé dobré výsledky..držím palce..
papučky sú krásne 😉

simasla
24. mar 2010

Ahoj holky.. teda vy jste toho popsali 🙂
No já jsem zvědavá, jestli se zítra ovulka potvrdí.. snad bude teplota nahoře 🙂. Jinak bradavky mě nepřestaly bolet.. nejvíc je cítím večer - možná je to tím progesteronem.
ela - super, že to dopadlo u Dr. dobře.. na spermiogramu už jsme byli a pro Jardu to bylo celkem psychicky náročné, o to lépe mu pak bylo, když to vyšlo v naprostém pořádku 🙂
josie? jakto, že nejsi mezi - že by víteznými grafy???? však máš po ovulce..

ela19
24. mar 2010

zabka, simsala, dakujeme, akurat sme sa s manzelom bavili, on z toho vobec nema traumu, je uplne v pohode. A ja som si myslela, ze ked uz budeme musiet ist na nejake vysetrenia, tak ze to uz bude "vážne" a tak nejak ma to pomyslenie stresovalo. Ale viete co? Ja sa teraz, ked uz na to prislo normalne tesim, neviem to vysvetlit. Ako moj drahy poznamenal: " hýbu sa veci" Proste uz sme to rozbehli a nechceme to zastavit. No mam momentálne euforiu, ospravedlnte ma, sibe mi, vsak chapete 🙂 🙂

simasla
24. mar 2010

ela - proč se omlouváš.. však to je úžasné, když vidíš, že se něco děje.. co mám říkat já..snad je tu moje první ovulka.. já mám takovou radost.. že bych nejradši radostí skákala. Jinak Jarda taky neměl nervy, to přišlo až ten den, co jsme tam jeli a pak když jsme si jeli pro výsledky.. to mu bylo ouvej a strašně se mu třásly ruce.. no pak to z něj spadlo a označil se za bejka :D No a začalo být zase trošku ouvej mě.. protože mi došlo, že problém je u mě.

sante
24. mar 2010

simasla, tak snád to vyjde 😉
Ela super že sa vám to takto pohlo a čoskoro sa tu aj ty budeš pýšiť // a tie papučky sú krásne, zlaté a pozerala som tvoj album a vecičky nádherné 🙂
Josie, aká matka, taká Katka sa hovorí a ked to takto pojde dalej, tak v 43 bude prababka 😀 kto chce kam, pomožme mu tam 😀

ela19
24. mar 2010

simsala, ja som straasne zvedava aky frajer bude moj manzel, ked dojde na to 🙂 🙂
A gratulujem k ovulke !

sante nejako sa musim dobijat pozitivnou energiou a nasla som sa prosim ta v nakupovani specialnych disney veciciek, no mánia je to poriadna, ale zase musim s mierou, lebo - drahé 😀

sante
24. mar 2010

mániu máš super Ela 🙂 moja Miška zbožňuje macka pú, aj spáva s plyšákom, tvoje dieťatko to ocení isto, deti zbožňujú teto postavičky, aj ked sú ešte mrňavé, ale bude to krásne bábo 🙂
a teda o tom ako je to drahé radšej pomlčím 😖

govinda
24. mar 2010

ela, tak to je super, že to všetko u doktora tak dopadlo. Inak, aj ja mávam také pocity eufórie, keď viem, že niekde idem na vyšetrenie a podobne. Proste tvoj manžel to vystihol - veci sa hýbu. Už len ten pocit je super 🙂 . Tak držím palce na endokrinológii.

josie3331
24. mar 2010

no simasla, preco nie som medzi vitaznymi grafmi by ma tiez zaujimalo, ale vysvetli to tomu menzesu co mam.....ale uz som si na ten neuspech nejako zvykla, o to vacsia bude radost, ked bude uspech

simasla
24. mar 2010

ups.. jossie promiň - já jukala na grafy a nevšimla si, že ho máš vyplněný jen do 19.3.

josie3331
24. mar 2010

nooo nejako to flaakam 😅 len sa neospravedlnuj, inac gratulujem k ovulacii je to super, a este lepsie by bolo, keby skonci stastnym koncom co?

maricom
24. mar 2010

ahojte babenky, dávam aj ja hlásenie, že diabetológia v poriadku (sante malá mala 4200g a 52cm, moja výška 158cm) a už mám doporučenie na endokrinológiu, takže moje najbližšie kroky k bábatku povedú tade - gyndo mi na papier napísal, že z gynekologického pohľadu som zdravá len mi vynechávajú cykly hmmm

škola - rodičia - žiak = bermudský trojuholník, v ktorom sa stráca učiteľov entuziazmus, rodičovský zdravý nadhľad a žiakove nadšenie 🙄

maricom
24. mar 2010

simi zdá sa mi že aj tvoja fotečka je viacej vysmiata pri tejto ovulke 😉 😀

dadaga
24. mar 2010

nebojte vsetkym sa to tento rok snad podari drzim palec.... 😀

simasla
24. mar 2010

josie - to by bylo úplně nejlepší.. ale já jsem happy jenom proto, že ovulka byla.. naplňuje mě to takovým optimismem 🙂
maricom - výborně diabetologa máš za sebou a teď pěkně štítku.. zkontrolovat No a vysmátá? to teda teď jsem, vážně mě to po několika špatných zprávách od Dr., kdy byly ty ultrazvuky nanic, tak krásně nakoplo do úplně jiné nálady.. nebo je to možná i tím sluníčkem.. venku už je krásně a těším se na víkend na zahrádku 🙂

sante
24. mar 2010

dnes máte samé dobré správy baby 🙂
Maricom, tak snád aj tebe sa to čoskoro podarí mať uzllíček pri sebe 😉 a Laurika bola teda dosť velka na tvoju výšku 😒 si mala asi riadne bruško že?

maricom
24. mar 2010

my sme dnes išli na náš pozemoček a robili obrovský oheň, pálili sme konáre ostatné suché buriny tu sa môže páliť len v stredu tak sme to využili, bolo fakt super, síce som teraz umretá ale užila som si to! Dnes bolo fakt krásne!

maricom
24. mar 2010

jak velryba hehe, fakt, keď tak spätne pozerám, a vidím nejaké ženy normálnej výšky a sú v 9 mesiaci tak brušká majú o dosť malé, ku koncu to už bola trošku záťaž, ale to už zas psychika pracovala o inom, stále som bola nedočkavá, strašne som bola zvedavá ako bude vyzerať, aký bude mať hlas a tak... jaj aby už bolo druhé...

asi je to naozaj tak, že my ženy stále niečo chceme, stále po ničom túžime, ak to nemáme sme deprimované... ale ideme dopredu!

govinda
24. mar 2010

maricom, no tak malá bola fakt veľká. Ja tiež nie som najvyššia, meriam cca 162cm, tak uvidíme, ako to bude u mňa. Len aby to už bolo. Stále hovorím, že trpezlivosť ruže prináša ... no ale neviem. V mojom prípade by mohla aspoň tulipány 😀

sante
24. mar 2010

idete stavať domček maricom?
a manžel je vysoký ked Laurika bola velká?

ameliejulliette
24. mar 2010

Tak to vypadá ze všech stran, že se blýská na lepší časy, to je moc dobře 😉
Mějte se teda takto krásně optimisticky 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre