Otehotniem v 2010 - verím tomu. Pridajte sa

majcika
14. nov 2009

Ahojte dievcata, ak planujete otehotniet zaciatkom roka pridajte sa a podelme sa spolu o nase radosti a starosti.
S drahym sa uz tesime a verime tomu, ze sa to podari skoro. Meriam BT, robim ovu testy a sledujem hlien. zatial sa teda nenudim 😀 a vy ako?

larmimi
25. mar 2010

zabka nie, nenahnevam pretoze uz teraz keby otehotniem tak stihnem ju cely prvy rocnik a pol z druheho 😀 ale to by som musela byt doma s tym malym az do troch rokov...nevadi 🙂
mate aj vybrate mena??

larmimi
25. mar 2010

ten mikroskop ma asi vyhodu ze ho mozte pouzivat aj pol roka, len baterky vymenit...( nikomu neprajem taku dlhu dobu ale) 😝

zabka1003
25. mar 2010

Mená vôbec...nejako som to neriešila..
Aj pri malej som mala vybratú Natáliu do ôsmeho mesiaca a v deviatom som zmenila na Nelu 🙂

larmimi
25. mar 2010

Nela sa mi straasne paci, ale manzel mi to zatrhol.... 😒

ela19
25. mar 2010

Mne sa od detsvtva pácili mená Laura a Vanda, manzel mi to tiez zatrhol 😝

zabka1003
25. mar 2010

Prečo ti to zatrhol?

govinda
25. mar 2010

larmimi, ja mám taký mikroskopík, kde nejdú baterky. Jednoducho na nasliním, zaschne a pozriem proti svetlu 🙂

govinda
25. mar 2010

jééj, a mám tam papradie 😀 😀 😀 . Očeknem to popoludní normálnym ovu testom a uvidím. Aj minulý cyklus som mala ovulku až 30DC a dnes som tiež 30DC, tak možno bude ovula 😀 😀

zabka1003
25. mar 2010

Mne zatrhol muž Pavlínku..
Govinda, to je super, tak dnes večer bude u vás veselo čoooo 😎

ela19
25. mar 2010

govida, tak to je haluz, ze si to len tak vyskusala a funguje 🙂

josie3331
25. mar 2010

govinda to je supeeeer, ale zvlastny cyklus, ked ine ocakavaju menzes, tak ty ovulaciu 😀 😀

inac my sme sa zhodli na Nina, reps. som navrhla a pacilo sa a chalanske sa mi vsetky zdaju hrozne, ziadne sa mi nepaci....vlastne jedno...Hugo....ale je zasadne proti, len ked ja ine pekne nepoznam

zabka1003
25. mar 2010

Aj ja chcem papradie..resp. ovulku 😅 som strašne zvedavá čo mi ukáže ten graf tento mesiac 😕

sante
25. mar 2010

Ahojte 🙂
takže to ako ste písali tu o tých príznakoch tehotenstva napriek tomu že žena nie je tehotná, tak sa pridávama a namýšlať si viem bohovo 😀
Ela a tú kozmetiku čo škodí neviem ti povedať, ale to čo škodí plodu sa hned stiahne, takže je lepšie asi používať minimum, to čo musíš. ked som bola tehotná, tak švagriná hygienička mi povedala že stiahli pár lakov na nechty, čo škodili plodu 😖 odvtedy si nelakujem nechty 😒
A mikorskop mám tiež taký kde nejdu baterky. a pri Miške sa mi tak podarilo otehotnieť ...

larmimi
25. mar 2010

no veru, s chlapcenskymi menami je to tazsie...mne sa paci Kevin, ale nie na slovensku ...tu by sa to nehodilo...skor Matej alebo tak...alebo Max !! ale to mam tiez zatrhnute

zabka1003
25. mar 2010

A to papradie sa ukazuje v deň ovulky, alebo aj pred alebo ako?

larmimi
25. mar 2010

govi kolko dnovy mas potom cyklus?

duratlicka
25. mar 2010

Nie som tu hodinku a uz sa rozobrali 3 temy😀
Slintaci mikroskop som neskusala a popravde sa mi ani nechce, i ked by to bolo uchvatne empiricke😀
Nam sa pacia mena Zorka a Marek a manzelovi je to jedno (no takmer).
A do Talianska by som sla tiez, ja chcem moreee, fnuk. Strasne mi chyba more.

sante
25. mar 2010

a mená máme Katka, ale to jedine ak budem mať termín aspoň 2 mesiace od mena v kalendári, alebo Magdalénka a chlapec je istý Gegor 😀
aj Miška by chcela bata (brata) a bude sa volať Gego 😀

sante
25. mar 2010

papradie je len ked je ovulka

larmimi
25. mar 2010

no na baterky je ten z toho linku ...z predoslej strany 😉
a papradie je zevraj uz ovulka, potom je nieco medzitym, alebo nic..
ahoj Sante 😉

larmimi
25. mar 2010

mne sa paci Dominika...

larmimi
25. mar 2010

alebo Conika 😉

larmimi
25. mar 2010

ku ktoremu z tych dvoch sa priklanate?

larmimi
25. mar 2010

conika sa cita konika

zabka1003
25. mar 2010

Conika som ešte nepočula vôbec nikdy to meno...

sante
25. mar 2010

conika som nepočula ešte ani ja a Dominika je už také moc opoužívané meno 😀
a medzi tým nie je nič, bud papradie, alebo bublinky slín 😀

govinda
25. mar 2010

larmimi, no ja mám problémový cyklus. Často mrcha dorazí až na vyvolávačku, teda cykly sú anovulačné.
V novembri a decembri som brala clostil na ovulku a ovulka bola vtedy na 19DC, ale raz sme ju prešvihli. V januári som už clostil nenasadila a ovulka došla 30DC a mrcha potom okolo 45DC. Zrejme ten cyklus bol ešte ovplyvnený clostilom z predchádzajúceho cyklu. No ako to bude teraz, uvidím 😀

larmimi
25. mar 2010

govi ahaaaa, tak potom ano, mas to zlozitejsie..

govinda
25. mar 2010

larmimi, často sa mi stáva, že mám aj 60 dňový anovulačný cyklus a to ma privádza do zúfaslstva. Kým normálne má kočka behom 60 dní 2 ovulky, ja ani jednu a aj na mrchu čakám po injekcii - vyvolávačke. No na nervy. Už som bola aj na laparoskopii, tam je všetko ok, hormóny mám pošahané, tak som bola na endokrinológii a teraz mi nasadili niečo na štítku, tak hádam sa to spraví 😒

zabka1003
25. mar 2010

Govi, tak to je blbé..a to si mala takto stále, či sa to pokazilo teraz?

larmimi
25. mar 2010

no tak to ti budem dvojnasobne dnes drzat palce nech sa zadari cez tuto ovulku !!! 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre