Otehotniem v 2010 - verím tomu. Pridajte sa

majcika
14. nov 2009

Ahojte dievcata, ak planujete otehotniet zaciatkom roka pridajte sa a podelme sa spolu o nase radosti a starosti.
S drahym sa uz tesime a verime tomu, ze sa to podari skoro. Meriam BT, robim ovu testy a sledujem hlien. zatial sa teda nenudim 😀 a vy ako?

mini11
8. dec 2009

jj, budeme sa snazit 🙂 no som zvedava, ako sa nam bude darit...

kitu
8. dec 2009

ahojte kočky teeeeda vy ste sa ale rozpísali... som to normalne nestíhala čítať mi to aj chvilu trvalo kym som sa dopracovala ku koncu...

ja som bola dnes na školeni... ech dllllhe bolo a že nenormálne nuda...

katkazaba
8. dec 2009

kitu a ty kde si na školení? a ako pokračuje u teba snažilkovanie? 🙂

kitu
8. dec 2009

no ja som bola na ikt školeni v nitre...a naše snažilkovanie- nijako nemam mojho snažilkáča doma ešte je v nemecku... ale takto o týžden už bude domka... sice sa asi nebudeme mocť snažiť lebo by som mala mať mrchu, ale sak neva... potom si to vychutnáme... po 6 týždňovej pauze...

kitu
8. dec 2009

simi dakujem za pomoc pri mojom registrovaní - už som tam aj som si tam nahodila zatial namerané teplotky len neviem ako sa tam davaju tie červené čiary... či to mi urobí ked budem mať ovulku? a tu som tento mesiac nemala...

marcelkatt
8. dec 2009

Ahojte snažilky... ja mám jedno dieťa, snažili sme sa tri roky. Teraz o druhé sa snažíme 8 mesiacov. Snáď nebudeme čakať zas tri roky alebo viac. Užívam babyplan. No a manžel asi začne Profertil. Ten nám pomohol pri prvom.

majkal
8. dec 2009

Ahojte babenky,
mscat: prajem skoré uzdravenie .... u nás je to už lepšie, teploty ustúpili a pomaly nám už začína aj chutiť, tak som rada ... zajtra s ním pôjde tatko na kontrolu tak uvidíme, dokedy ho ešte nechá doma ...

novým snažilkám držím palčeky 😉

simasla
8. dec 2009

kitu: není zač a ty červené čáry ti to nahodí, až teprve potom co to pozná, že jsi podle teplot měla ovulaci, jestli ještě nebyla, tak tam čáry mít nemůžeš 😉 a kde jsi byla na školení? Já byla dnes také v Bratislavě na DPHáčku a též únavné, byl tam totiž strašný vzduch

simasla
8. dec 2009

jo kitu a ukaž graf - děláš to tak, že dáš sharing, pak home page setup a tam je odkaz, který sem zkopíruješ.. ať se jukneme 🙂

kitu
8. dec 2009

http://www.fertilityfriend.com/home/2b8b2e

teda tu je, ale taky nijaký, mne ta teplota nejako neskače, teda bz som povedala že sa nehýbe len tak jeden stupen hore druhý dolu... bieda, takto babo nesplodime s takýmto grafom...

kitu
8. dec 2009

a simi veru bol tam dosť nafigu vzduch... no ja som bola na modernizáciu vzdelávania... teda akože vela noviniek som sa zatial nedozvedela...ale budiš- ked to treba

simasla
8. dec 2009

no tak podle grafu fakt ovula nebyla, ale uvidíš, že až to stoupne, tak je to no.. mě to skáče strašně, tedy minulý cyklus skákalo, takže bych ovulku snad ani nepoznala. No myslela jsem si že je to tím, že jsem měřila v ústech.. ale šup.. i tento cyklus už to zase poskočilo a to měřím vaginálně. No možná to bylo tou strašnou nocí na hotelu, pořád jsem se převalovala a budila. Tady je můj graf: http://www.fertilityfriend.com/home/2a75a9

katkazaba
9. dec 2009

ahojte babenky
nie je tu nikto?
majkal držím palčeky dnes 🙂
mscat tak ako už vám je lepšie?

josie3331
9. dec 2009

ahoj, ja som tu, ale som v praci, tak len kukam, co kto napisal...mna to tu tak nebavi...

katkazaba
9. dec 2009

aj ja som v práci a taaaaak by som spala v tomto upršanom počasí, ešte ma aj hlava hrozne bolí no na zbláznenie...

lucy_lu
9. dec 2009

Ahojte baby, aj ja tu som jednym ockom,ale tiez som v praci. Dnes som bola u mojej doktorky na preventivku a vraj som uplne zdrava. Videla aj 18 mm folikul, takze ovulka by mala byt tak za dva dni ;) Tak sa musime posnazilkovat a uvidime. A vy ako?

josie3331
9. dec 2009

ja pojdem az buduci mesiac na vysetrenie, ze kedy ovulujem...bodajby som uz vted bola tehotna hehe 😀

mscat
9. dec 2009

ahojte 😝

katkazaba:noo není 😝 děkuji za optání.právě celé dopoledne jsme s malým prospali...jemu teda už konečně klesla teplotka na chvíl tak jsem ráda..ale mě je blbě 😝 tak sranda no.a to se máme holky stěhovat jako do pár dnů..tak už abych byla zdravá nemám nic pobaleno 😝 a malému snad už bude taky jenom lépe!

tak holky jinak já takto dnes
http://www.fertilityfriend.com/home/2843cc

tak budto ovulka..nebo z nachlazení..uvidíme..ale sexík byl jen jeden a to den před.mohli jsme i včera to pojistit...ale teda nebudu na to tlačit když nám bylo tak blbě 😝 😅 jsme s malým zalehli v 9 večer..k.o.tatka vytuhl v obýváku 🙂 tak to necháme na náhodu bud jo nebo zase ne 😅

katkazaba
9. dec 2009

josie3331 tak možno už fakt nebudeš musieť ísť na to vyšetrenie 😉

mscat ahoj, tak to nie je nič moc, keď je vám tak blbo 😒 A kde sa sťahujete?
možno sa zadarilo a spermijky čakajú na ovulku, hihi....

mscat
9. dec 2009

katkazaba:tak podle grafu ta ovu už asi byla 😅 tak jinak už žádné spermijky ve mě asi nebudou 😀 😝
tak malému už se ulevilo asi...37 má a už létá..no jo a večer to zase bude zle už to vidím. 😒

no my jsme byli ted přes rok v nájmu a ten nám ted v prosinci končí..zrovna taková dobrá doba teda 😝 a bohužel to dopadlo tak že jdem tak jen na necelé dva měsíce k naší mamce a pak něco koupíme.ted by jsem nic nesehnali přes svátky.a chci si je taky snad užít aj 😅

lucy_lu
9. dec 2009

josie3331, tak to by bolo super keby sa to dovtedy podarilo a isla by si si dat uz potvrdit tehu. ;) Bol by to super oneskoreny darcek.

katkazaba
9. dec 2009

mscat to ja sa v tých grafoch nevyznám, ja som to nikdy nerobila ešte 😝
tak vás čaká veľké sťahovanie, tak budete mať vianoce s babičkou, to bude super nie?
a po sviatkoch si budete hľadať bytík

lucy_lu tak ty budeš snažilkovať teraz 🙂

inak baby na silvestra sa chystáte niekde?

majkal je už na laparke že?

mscat
9. dec 2009

katka: 🙂 jj já ze začátku na ten graf hleděla jak péro 😀 ted už tomu plus minus rozumím 😅

jj obrovské stěhování 😝 věci musíme dát k přítelove rodině a k mojí mamce jen pár švestek si vzít 😅
jj tak na to se těším že na vánoce budem všichni spolu...minulý rok nás taky postihli nemoci přes svátky ajá byla první rok bez maminky 😅 bylo mi strašně smutno vážně bylo to pro mě těžké...nesměli jsme se přes měsíc navštívit 😝 😅
jj a po novém roce si budem něco hledat a hlavně spíš vyřídit hypotéku 😅 tak doufám že nám to vyjde snad. 😕
je to těžkés tím bydlením když člověk nic nepodědí 😅 my kdyby jsme nemusli dávat peníze na nájem a podobně..taks i žijem super...ale to myslím každý tak má.kdo platí úvěry... 😝

mscat
9. dec 2009

noo a my jinak na silvestra nee asi..nikam nepujdem budem tv 😅 minulý rok to měl být náš první společný silvestr 😅 a dopadlo to tak že jsem s malým skončila v brně na kapačkách..a v 22 hod jsem tam šla spát jelikož to bylo náročné tam.a můj byl sám doma a tesknil 😅 😔 takže letos všichni spolu doma. 🙂

lucy_lu
9. dec 2009

katkazaba, no, celkom dobre to vyslo teraz s tou ovulkou, lebo s priatelom sme spolu teraz len stredy a vikendy, tak dnes zacneme snazilkovanie a v piatok a sobotu budeme pokracovat. 🙂 Asi by som sa zblaznila keby to vyslo, ale radsej si nerobim velke iluzie nech nie som moc sklamana.

Inak my budeme s priatelom a mojou tehotnou kamoskou a jej priatelom u mojho draheho na chate, tak sa uz velmi tesim Len nejaky sned by to chcelo. 🙂

mscat, s tym najomnym je to hrozne, ked si clovek predstavi zee plati a plati a aj tak to nikdy nebude jeho. Pri tej hypoteke sice tiez kazdy mesiac platis, ale aspon vies ze to casom bude tvoje..

katkazaba
9. dec 2009

no to hej, aj ja mám hypotéku na byte ale je aspoň môj, lebo nie na celej cene bytu mám hypotéku iba nejakú časť. Si neviem predstaviť, že by som platila nájom, ale keď veľa ľudí inú možnosť nemá ☹

lucy_lu tak budem držať palce aby to tentoraz vyšlo, koľko sa snažíte? Môžem sa spýtať koľko máte partnerom rokov?

lucy_lu
9. dec 2009

katkazaba, my sme tak uplne intenzivne zacali snazilkovat pred dvoma mesiacmi a tento mesiac som zacala merat teplotku a trochu sa sledovat. Inak ja mam 26 a priatel ma 28. Ako stari ste vy? Uz dlho sa snazite o druheho drobca?

katkazaba
9. dec 2009

lucy_lu ja mám 29 a priateľ 33. My sa snažíme, no snažíme teda nedávame si pozor tak 1,5 roka,ale nechávame to na náhodu, ale ja som to začala intenzívnejšie sledovať asi pol roka do zadu, lebo s prvým som otehotnela veľmi rýchlo, ale to bolo s bývalým manželom. Priateľ dostane nejaké vitamíny na vianoce a uvidíme či to pomôže 🙂

mirm
9. dec 2009

Ahojte, mozem sa pridat?
My sa snazime uz viac ako rok, ale v januari by sme mali ist na to viacej vedecky, tak dufam ze ked prirodzene to neslo tak vedecky to vyjde 🙂
Drzim vsetkym snazilkam palce 🙂

katkazaba
9. dec 2009

ahoj mirm vitaj

a ako vedecky nato idete? 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre