Otehotniem v 2010 - verím tomu. Pridajte sa

majcika
14. nov 2009

Ahojte dievcata, ak planujete otehotniet zaciatkom roka pridajte sa a podelme sa spolu o nase radosti a starosti.
S drahym sa uz tesime a verime tomu, ze sa to podari skoro. Meriam BT, robim ovu testy a sledujem hlien. zatial sa teda nenudim 😀 a vy ako?

ela19
5. apr 2010

Ahojte kočky!

Simi - congratulation - sledovala som tie tvoje fotky a je to tam !!! Su tam 2 ciarky, tesim sa veeelmi 🙂
My sme si uzasne oddychli, bolo tam naozaj krasne a asi prvy krat som bola so vsetkym spokojna, hotelik perfektny, sluzby super, na ranajky teplé croissanty a super talianske latte, prechádzky pri mori, no relax.

Ako som vravela, nebrala som si ani teplomer ani testy. A oproti minulemu mesiacu je to obrovsky rozdiel v tom co dokaze psychika. Ja som si az myslela, ze ci nebudem mat nahodou ako na potvoru anovulak. 🙂 Ved minule mi bolo všetko ! 😀

Teraz som nemala nijake priznaky ovu, akurat 4 dni dozadu taky maly hlienik ale podla predoslych cyklov som mala odsledovane, kedy mala byt ovulka a vychadzalo mi to na vikend ( teraz, co bol)

Inak napada ma ze som si myslela, ze ma prefuklo a ze som trochu prechladla, este som hovorila manzelovi, ze ma bolia vajecníky - a to bola asi ovulka 🙂 🙂 Ja som trdlo.

A dneska rano som si uz doma urobila ovu test a bol este stale pozitivny, tak sme to s manzelom hned vyuzili. Inak poctivo sme sa snazili celu dovolenku 🙂

ameliejulliette
5. apr 2010

Josie, to je krásné rozhodnutí, žádné negativní testy 😉 A první dítě roku vždycky dostane nějaké dárky určitě... a pozornost médií 😀

Skippy, Ty ses nějak vypreparovala z tabulky?

Já mám dneska depku, že se mi nechce zítra do práce, ale děsně, jak mě otravoval ten jeden rodič, tak to budu muset řešit, plus až do prázdnin nejsou už žádné prázdniny ☹ A hlavně, chci, aby už byl pátek a // na testu !!! Pak už mi to v práci bude úplně jedno.

ameliejulliette
5. apr 2010

Ela, super, že jsi odpočatá a zrelaxovaná, tak snad se vám zadařilo 😉

zabka1003
5. apr 2010

Ela, no znie to úžasne, hned by sme si všetky takýto relaxačný pobyt s tebou vymenili 😎
A držím palce, nech to vyšlo 😉

govinda
5. apr 2010

sim, gratulujem 😵
Pre istotu v oboch témach 😀

simasla
5. apr 2010

děkuju holky.. ela já koukala hned na ten pozitviní testík v grafu - ještě třeba pojistit i zítra 🙂
vem si to já podle FF měla jen low šanci na otěhu a je to tam a doufám, že zůstane 9 měsíců
amelie - mně se také nechce do práce.. fuj.. nejradši bych si dala nějakou dovolenou.. relaxační

govinda
5. apr 2010

sim, tak držím pästičky, nech to dotiahnete do úplného šťastného konca 😵
tak vidíš, aj deň po ovu sa oplatí snažilkovať. Naše vajíčka (nie veľkonočné 😀 ) niečo vydržia 😀

sante
5. apr 2010

Ahojte a dakujem babulky, Miške je zo dňa na deň lepšie, tak dúfam že zajtra už bude úplne ok 🙂
Ja na ovu ešte len čakám a stále nič ☹ mala by som mať teraz niekedy, tak dúfam že bude ...
Ela, teda peknú dovolenku ste mali a snád z nej bude suvenír 😉
pracujúcim želám úspešný štart v práci 😉

ela19
5. apr 2010

Dakujem dievcata, ja dufam, ze sme si priviezli maleho taliana alebo talianku 🙂

sante
5. apr 2010

snád to vyjde 🙂

simasla
6. apr 2010

Ahoj holky - zase nemůžu spát - a víte co? Vydržela jsem do rána a testla zas a čárečka je trošku výraznější, alespoň mě se tedy zdá výraznější...uložila jsem fotku do fotoblogu. Dnes tu asi nebudu - bo jsem v kanceláři u klienta - tak Vám všem přeji krásný den 🙂

ameliejulliette
6. apr 2010

No teda já jsem se absolutně na dnešek nevyspala, že kdybych byla bývala měřila BT, tak by ani nemělo cenu ji zapisovat 🙂 Frčím do práce, ale jen s vidinou, že hned po návratu zalehnu a dospím se 🙂 Přeju vám hezký začátek zkráceného pracovního týdne 🙂

nela00
6. apr 2010

simasla gratulujem! ukáž test 😉

simasla
6. apr 2010

tak přece jen jsem tu a občas nakouknu... neli testy mám ve fotoblogu... 🙂, amelie já zas ráno nemůžu spát, už několik dnů, večer padám na ústa už v 9 a ráno jsem po páté vzhůru

zabka1003
6. apr 2010

Simi prečo ja nevidím tvoje fotky? My na SR nevidíme vaše ČR fotoblogy či ako je to 😕

simasla
6. apr 2010

zabka musíš kliknout na mojí fotku tím se přehodíš na cz. koníka a pak už ti půjde zobrazit i můj fotoblog 😵

nela00
6. apr 2010

simi už som ich našla. tá čiarka je už pekná 🙂

josie3331
6. apr 2010

ahojte

nela prave som si kukla tvoje grafy, vy ste sa tak pekne snazili pred aj pocas ovulacie a vzdy nic z toho nebolo ....mozno si to uz pisala, prepac, asi som zabudla...uz ste boli po doktoroch ci je niekde problem? mozno aj u priatela moze byt....neviem, ale tie tvoje grafy vyzeraju vzdy super a potom vzdy taky pad....to musi byt hrozne 😔

larmimi
6. apr 2010

ahojte, Ela 19 kedy mas termin mrchy?? ja ti tento mesiac strasne drzim palce...teda vsetkym 😉

ela19
6. apr 2010

Larmi okolo 15 aprila by mala byt, dakujem za podporu, momentalne som v stave ked som to uz prestala riesit. Dost bolo stresu, teraz si hovorim, ze babo pride vtedy kedy ma prist. Nejako sa mi podarilo preštelovat sa 🙂 a vsetky myslienky vedome posuvam na ten pozitivny smer, mozno je to uz iba taky zufaly pokus ako sa nezblaznit - ale nie, fakt som v pohode ani neviem ako sa mi to podarilo, je ale mozne ze pred mrchou budem stresovat 😀

ela19
6. apr 2010

Simi pekne viditelná čiarka, uz aby to teraz rychlo ubehlo, nech ti to doktor potvrdi a budes to mat oficialne, že? 🙂

Inak co som vcera citala tie prispevky kým som tu nebola, tak normalne to bolo super, lebo vy ste museli cakat na tvoj test a riesilo sa ci je alebo neni pozitivny a ja som len listovala stranky, a zrychlene som to prezivala s vami vsetkymi. 😉

zabka1003
6. apr 2010

Simi tá čiarka je už úplne ok, vôbec to už nerieš, si tehu a hotovo... 😉

larmimi
6. apr 2010

baby ja nechapem preco mam ten ovu hlien cely cas od skoncenia mrchy az po skoncenie ovulacie....

lussynka
6. apr 2010

Simi, čo to čítam?!? Ty si tehu 😵 Jééj, to je super. Úprimne blahoželám a teším sa s Tebou 😉 ...ma to veľmi potešilo a aj povzbudilo, že Ti to podarilo, aj keď to vyzeralo tak pesimisticky s tým cyklom a obrovsky dlhým grafom 😉

larmimi
6. apr 2010

Ela ked ty budes uz vediet ci ste tento mesiac tehotny ja budem mat len plodne dni...haha, ale tento mesiac aj tak len z pozicie pozorovatela ja...ale bud. mesiac zacinam na tom pracovat, ovu testy a pod.

fomarik
6. apr 2010

Sim, blahoželám, si jednoznačne tehulka a basta. prajem veľa šťastia do úspešného konca 😀

ela19
6. apr 2010

Larmi, to sledovanie je fajn, aspon vies ako ti funguje telo. Utekam do roboty, zatial sa majte a pekný dník všetkým.

duratlicka
6. apr 2010

Simi, Ty si tehu, to je super🙂 Strasne sa tesim a blahozelam🙂 Som tu nebola odkedy zmenili cas. Ozaj, ako ste to vyriesili s meranim?

simasla
6. apr 2010

Holky, děkuju moc.. doufám, že bude vše v pořádku...
Jinak změnu času jsem neřešil - změřila jsem normálně po novu...

sante
6. apr 2010

och sim, to je ale čárečka 😉 už sa nedá zmýliť nijako 😉
Ela, veru bolo to super napínavé ked išlo o sim tehu, ano- nie 😉 😀 ja som ani nedýchala 😀
mňa dnes bolí podbruško akoby som mala dostať, tak snád ovu tu bude už coby dup 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre