Otehotniem v 2010 - verím tomu. Pridajte sa

majcika
14. nov 2009

Ahojte dievcata, ak planujete otehotniet zaciatkom roka pridajte sa a podelme sa spolu o nase radosti a starosti.
S drahym sa uz tesime a verime tomu, ze sa to podari skoro. Meriam BT, robim ovu testy a sledujem hlien. zatial sa teda nenudim 😀 a vy ako?

simasla
12. apr 2010

lussy a co ty? graf vypadá nadějně 🙂

lussynka
12. apr 2010

No ja som dnes netestovala, keďže včera nič...tak počkám do štvrtku (kedy má prísť mrcha)... a vo štvrtok ak nepríde, tak testnem... tak sa už len modlím, aby neprišla

simasla
12. apr 2010

lussy tak držím palečky aby nepřišla - tfuj, tfuj, tfuj -posílám pár těhu bacilů 🙂

ameliejulliette
12. apr 2010

Lussynko, tfuj tfuj tfuj, já teda snad už taky posílám těhu bacily 😉 Drž se, já bych nevydržela netestovat. Jeden den tam nebylo nic a další den už dušík 🙂

ameliejulliette
12. apr 2010

Algi, gratuluju 😵
Fomárik, neklesej zatím na duchu!
Kitu, fakt to možná bude ten předovulační pokles, držím pěsti, aby pak už teplota stoupala 😉

denne73
12. apr 2010

Dievčata dnes som bola na blond melír. Prepanajana nemám ho blond ale má akýsi modrosivý nadych no vyzerám ako starena. Dá sa to vymyť? alebo je to zlá robota kaderníčky fnuk ☹

denne73
12. apr 2010

Ona mi tvrdila ža sa ten modrý nadych vymyje. ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

ela19
12. apr 2010

vymyje sa to tak po 4 umytiach urcite. Ja som blondina, viem o tom svoje. Mne furt chytila farba inak nez mala, a tak som pravidelne mala modry alebo fialovy nádych 😀

josie3331
12. apr 2010

denne jeee to by som chcela vidiet, mne sa take vlasy pacia, hod foto...no ale co s tym, ked sa to nepaci tebe...mhhhm....ale mne sa moja rysava vymyje raz dva, tak po par umytiach to hadam ten nadych strati

josie3331
12. apr 2010

inac skusim sem dat nejake fotky zo soboty, len tak, kedze tehotenskym pozitivnym testom nemozem prispiet....

denne73
12. apr 2010

super foto

ela19
12. apr 2010

jej, josie super kočka, super vecičky !

kitu
12. apr 2010

jpsie super fotky,

denne a davala ti taký fialový roztok? bo mne to tiež dala po melíre a mala som to take modre- skoro šedive, ale to ide dolu po jednom až dvoch umytiach...

amelie no neviem neviem... skusila som testnuť ovu test a zas nespolupracuje- 18,19DC som tam mala aspon aku taku čiarku a teraz 22DC snehovo biely... ech ech...

josie3331
12. apr 2010

inac co tak spravit jednu taku sukromnu skupinu, kde by sme davali take osobnejsie veci, napr.kitu by tam dala konecne svoju fotku, ja som si ta vobec nepredstavovala ako blondinu 😀 😀
a by sa normalne pisalo do tejto temy, len take osobnejsie veci by sa pisali do druhej...ako chcete....

kitu
12. apr 2010

oprava- a ospravedlnenie to malo byť josie, odpustíš mi že som ti zpotvorila nick...? hm...?

josie3331
12. apr 2010

kitu aaale co si.... ved kazdy mi tu pise jossie a pod pricom som josie 😀 😀 hlavne ze viete, ze to pisete mne 😀

kitu
12. apr 2010

tak ja by som bola za... len potom by sme sa dali do akej temy...či da sa aj nejaka nezaväzna diskusia, netýkajuca sa nejakeho tematu... či ako... sak ja tomuto novemu konovi nerozumiem... ale volakde som to tu tuším čítala, že sa daju aj sukromne volačá vytvárať... ech asi mi teraz nerozumiete... zas tvorím nove slova...

josie3331
12. apr 2010

kitu....takto ....moze sa spravit sukromna tema s rovnakym nazvom ako je tato, len si ju budu moct pozriet iba konkretni ludia, ktorych si vyberieme, ktorym doverujeme atd.....takto som uz spravca jednej sukromnej temy, tak ma napadlo, ze by sme si mohli paralelne vytvorit aj my

algi
12. apr 2010

..diky baby a dam vediet ako sme piatok dopadli u dr....

ela19
12. apr 2010

josie, to by bolo super, taka sukromna tema sa dá zamknut a pristup tam budeme mat iba my vyvolené 🙂
Urob taku temu, ano ano 😀

josie3331
12. apr 2010

zalozila som, aj ked je to nevdacna praca, lebo rozhodujem o tom, kto tam bude a kto nie...

navrhujem, aby tam boli baby, ktore tu pisu a maju zaroven aj fotku, takze pozname kto to je + kitu a skippy7, lebo je jasne, ze nemaju foto preto, lebo nechcu byt prezradene

denne73
12. apr 2010

Jossie ale aj ostatné môžu mať ten istý dôvod nie??

josie3331
12. apr 2010

denne porovnala som s fotkami co mas v albume a toto ti asi najviac pasuje, podla mna to je peknucke....ci ty si nemyslis?

josie3331
12. apr 2010

denne ja viem a nemam teraz prehlad, ci este nejake ine bez foto sem pravidelne prispievaju....tak som napisala dva nicky co ma hned napadli...

denne73
12. apr 2010

Kitu myslím, že fialový roztok nie. Jeminky dufam , že mi to nezostane. mne sa nič nedarí. ☹ ☹ ☹ ☹
Jossie na foto to asi nevidno ale mm sa to pači tak to už asi nebudem riešiť ☹

denne73
12. apr 2010

Oki oki ja len preto aby sa ostatne neurazili, ale tiež nechapem prečo nedaju foto, no asi vážne dôvody

denne73
12. apr 2010

Jossie dodala si mi trošku usmev na tvar . ja neviem nič mi nevychadza akosi. Dufam, že teplota mi neklesne lebo ma trafí ☹

sante
12. apr 2010

súkromná téma je fajn, ja som tiež už v takých dvoch a nemusím sa báť aj ked trebárs ohovárať 😀 😀 😀
amelie, super, dve // sú tam 🙂
algie, taktiež gratulujem 🙂
Jossie, pekné fotky a si podarená 🙂 tvoja farba vlasov je fajn, ja by som asi také niečo chcela, lebo tú čo som mala dávam postupne na bledšiu, už ma omrzela taká výrazná. pridávam si blond do nej, ale výsledok je akurát taký, že to mám viac farebné 😀
denne a tvoje vlasy úplná bomba, ja presne také chcem aj so strihom takým 🙂

josie3331
12. apr 2010

sante ja som mala brutalne vyrazne ked som si ich zafarbila ale zmyva sa to neskutocne....

tak priebezne som tam dala zopar ludi, dodatocne tam mozem pridat barskoho, tak skuste tam cosi napisat

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre