Otehotniem v 2010 - verím tomu. Pridajte sa

majcika
14. nov 2009

Ahojte dievcata, ak planujete otehotniet zaciatkom roka pridajte sa a podelme sa spolu o nase radosti a starosti.
S drahym sa uz tesime a verime tomu, ze sa to podari skoro. Meriam BT, robim ovu testy a sledujem hlien. zatial sa teda nenudim 😀 a vy ako?

lubica69
29. jún 2010

@lenocka80 ďakujem krásne Určite dám zajtra vedieť ako som dopadla Samozrejme aj vám držím veľmi palčeky nech to mužovi dobre dopadne Mne to môj doki vôbec nespomenul až na tej genetike,že máme prísť obaja a muž aj so spermiogramom Tak uvidíme Inak tiež som si myslela,že to potrebujú len páry ktorým zatiaľ snažilkovanie nevyšlo a nie páry ktoré už potomka majú Ale je tiež pravda,že sa určite aj spermie časom menia a tak

lubica69
29. jún 2010

@kamikka tak Gott má asi všetko v poriadku hi hi

lubica69
29. jún 2010

Alebo si dal nejaké odložiť a zamraziť ešte z mládí No normálne si ma rozosmiala

lenocka80
29. jún 2010

s tym Gottom to moze byt diskutabilne...nikde nieje uvadzane, ci prisiel k tym dvom poslednym detom prirodzenou cestou, alebo mu pomohli v CARe 😀

lubica69
29. jún 2010

A ako ľahko sme sa dostali ku Gottovi hi hi

zibi
30. jún 2010

ahojte baby..dlhie som nic nenapisala..zakecala som ssa v druhej teme 😀 tak moj cyklus zacina na novo...mrcha dosla minuleho tyzdna..a teraz o chvilu ovulka..tak verim ze sa zmestim do roku 2010 😀

kukulka21
30. jún 2010

Drržím palce aj ja som to absolvovala a podarilo sa to

lubica69
30. jún 2010

Ahojte Kočenky Tak ja som bola na tom sone no a doki,že mám len 3tí deň tak nezistil nič a mám prísť o mesiac A ja som už chcela začať skúšať cez ovulku Tak môžem zabudnúť a len dúfať,že k nám rok 2010 po všetkých neúspechoch bude prajný Zibi ahoj Držím ti veľmi palčeky Kukulka tak super,že sa podarilo

ivetkabab
30. jún 2010

Ahojte snazilky.Ako to tu citam tak sa snazilkujeme vsetky a co uz sa zasnazili,tak im gratulujem.Ja som mala vo febr.Missed abort v 12 tyzdni.Od vtedy nie a nie otehotniet.Poradte...aj ovulaciu mavam a nic

lubica69
30. jún 2010

Ahoj Ivetka Vítam ťa tu Ja som mala MA 12.4 v 10tt Odvtedy behám len po vyšetreniach tak dúfam,že to bude rýchlo za mnou a ok aby sme mohli začať snažilkovať Neboj ono to určite príde Skús na to nejak nemyslieť aj keď ono sa to ľahko povie Alebo zmeniť cez ovulku prostredie a šup šup skúšať Prajem ti veľa úspechov a čo najskôr //

kamilkka
2. júl 2010

ahojte všetky
akosi je tu ticho, nie?
čo mate nove?
ja nič pozitivne ☹
ako sa vam darí?

lubica69
2. júl 2010

Ahoj kamikka To ma mrzí,že nič pozitívne Ale neboj aj budúci sa môže podariť Ja si budem musieť tiež ešte počkať A čo máš nové?Ako sa máš?

kamilkka
6. júl 2010

ahojte 🙂
ako sa mate-?
kedy sa vrati majkal?

lubica69
6. júl 2010

Ahoj kami Neviem kedy sa Majka vracia

kamilkka
6. júl 2010

a ty ako?
ani lenocka tu už nechodí.... 😔

lubica69
6. júl 2010

@kamikka vidíš len my dve sirôtky sme tu Ja po starom

lenocka80
6. júl 2010

Ja som tuuuuu babulky 🙂 Boli sme s malym na tej Ciernohorskej zeleznicke, tak sme si spravili paradny predlzeny vikendik. Super nam bolo 😎 Ja uz mam po snazilkovani, tak uvidime, co bude... 😀

kamilkka
6. júl 2010

@lenocka80 ja si myslim že ty budeš čoskoro tehu!
ako dlho vam to trvalo s prvym synom?
a koko je tomu teraz?

lubica69
6. júl 2010

@lenocka80 tak držím palčeky nech mrcha nedorazí Tak na železničke?Aj my sa chystáme už dlho A to máme na skok

kamilkka
6. júl 2010

@camelco a ty si kde?

lenocka80
7. júl 2010

@kamilkka tak s prvym nam to trvalo jeden mesiac...rovno na prvy sup sa zadaril 😀 Proste ako sme si povedali, ze ideme na to, tak hned aj prisiel...Tak som teraz troska sklamana z toho, ze to nejde ako pri prvom...Ale asi to tak ma byt, aby som si nemyslela, ze to ide tak jednoducho 🙂 Maly mal v aprili 2 roky. A chcela by som aby nemali moc velky rozdiel medzi sebou...no ale vyzera to tak, ze to neovplyvnim 🙂 Tehoska sa zatial necitim...aj ked to som sa ani pri prvom necitila 😀 teda tak skoro myslim...
@lubica69 urcite chodte. Je to fajn. Malemu sa velmi pacilo...aj ten skanzen lesnicky, kam vlastne ta zeleznicka ide. Cely chodnik je v tom lese spraveny ako lavicka, a to sa malemu hrozne ratalo, ze chodi po schodikoch sam a tak...a este su tam aj tie lesne traktory a take stroje, tak to uplne zral 😀 A hlavne, este tam nebolo tolko ludi, sezona len zacala.

A vy ako snazilkujete babulky? Nejake novinky?

lubica69
7. júl 2010

@lenocka80 ďakujem Určite pôjdeme keď je tam tak super Inak aj ja som mala mylnú predstavu,že druhé bábo sa podarí rýchlo ako prvé Ale opak je pravdou Tiež som nechcela veľký vekový rozdiel no ale keď sa to všetko tak zkomplikovalo Dúfam,že sa Sebastián dočká súrodenca aspoň kým do školy pôjde hi hi Lenocka držkám palčeky

lenocka80
7. júl 2010

@lubica69 no presne...mylna predstava...ale snad sa zadari neskor. Hlavne je, aby bolo nie? 😀 Nastastie viera nas neopusta, takze to je najdolezitejsie 😉

lubica69
7. júl 2010

@lenocka80 no veď to Ja som si myslela,že hop a bude A že žiadny MA mi už nehrozí keď jedno zdravé bábo mám A vidíš Stále čakám na to sono 4-6 deň cyklu lebo mi asi hrozí opka tak uvidíme Ale verím,že bude všetko Ok

majkal
7. júl 2010

Caute babulky,

tak ja hlasim, ze sme spat, zivi, zdravi a super oddychnuti 😵 Vratili sme sa vcera, ale nemala som doma PC, az dnes, tak pisem. Ako sa mate? Co noveho? Mame nejaku dalsiu tehulku?

Mne prisla mrcha cez dovolenku, ale bola na moje pocudovanie mimoriadne "pohodova", ziadne bolesti. Este som sa stihla posledne tri dni vykupat, sice s tamponmi, ale predsa. Inak tie tampony do vody Senta protect su fakt super, odporucam. 🙂

Dnes som bola u stareho dr. pre vypis z karty a hned som zasla aj za novym dr. kvoli vysledkom, lebo tesne pred dovolenkou mi bral vzorky na cyto, kultivaciu aj onkomarkery (kvoli endometrioze). Az na kultivaciu bolo vsetko OK - najviac ma tesia tie onkomarkery v norme 🙂, takze endo nateraz stichla a zatial nic nenasvedcuje tomu, zeby sa mala vratit - tak dufam, ze to bude takto co najdlhsie. Vysla mi trochu blba kultivacia, nejake bakterie - vraj nic vazne, ale treba to preliecit, tak som si hned bola pre lieky a dnes s tym zacnem (len neviem, ci popritom mozeme snazilkovat 😒)
No a trosku sme sa aj my posunuli dalej. Dr. nas takisto poslal na genetiku. Vysvetloval mi, ze hoci mame jedno dieta, u niektorych parov sa stava, ze zena nemoze alebo nedokaze donosit dieta urciteho pohlavia. Ale ze po genetike budeme zasa o cosi mudrejsi. Hned som sa aj objednala, takze uz na bud.utorok ideme na krv. MM bol sice trochu znechuteny z toho, ale nejako som ho ukludnila a ukecala.

A este k dovolenke. Bolo nam super, nadherna krajina, teple slnecne pocasie, prijemne a hlavne ciste more a vela dobrych a milych ludi 😵 Naozaj sme si fantasticky oddychli a mame teda na co spominat, tie zazitky a pocity v nas este dlho budu doznievat 🙂 Dnes mam este volno, ale od zajtra uz zacinam zarezavat.

Tak prajem vsetkym pekny den a piiiiiiiiste 😉

kamilkka
7. júl 2010

@majkal vitaj späť 😉 😅 😵

lubica69
7. júl 2010

Ahoj Majka Vitaj Tak super ste sa mali Až na mršku Ja som ju dostala na začiatku dovči o týždeň skôr Asi zmena klímy A to kde si bola na genetike,že ťa vzali tak skoro?Aj ja chcem Mňa objednali pred mesiacom na koniec septembra😢

majkal
7. júl 2010

@lubica69 ideme na genetiku u nas v Presove. Najprv ideme do labaku, kde nam vezmu krv, tam sa caka 2-3 tyzdne za vysledkami, no a s vysledkami pojdeme do nemocnice na odd. genetiky. Volala som tam, ci sa netreba objednat, ale dohodli sme sa, ze sa ozvem, az ked budu vysledky. Nemaju tam dlhe cakacie doby. Najprv si myslela, ze uz mame vysledky a chcela ma objednat hned na bud. stvrtok, ale ked som povedala, ze my este len ideme na odbery, tak sme sa dohodli, ze sa ozvem az s vysledkami.

lubica69
7. júl 2010

@majkal aha Tak tento postup vôbec nepoznám Ja som bola na krv na hematológii Výsledky krvi o 2 mesiace A na genetiku ma objednali rovno Žiadne výsledky nespomínali Ale čaká sa tam tak dlhooo😢 Takže výsledky z tade budem mať začiatkom decembra

majkal
9. júl 2010

pekny vikend vsetkym 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre