Otehotniem v 2010 - verím tomu. Pridajte sa

majcika
14. nov 2009

Ahojte dievcata, ak planujete otehotniet zaciatkom roka pridajte sa a podelme sa spolu o nase radosti a starosti.
S drahym sa uz tesime a verime tomu, ze sa to podari skoro. Meriam BT, robim ovu testy a sledujem hlien. zatial sa teda nenudim 😀 a vy ako?

cica28
16. aug 2010

@bubinovci dakujem a nech to vijde aj vam

cica28
16. aug 2010

@lenuska20 to vies ona ma tam sono ale tam sa da zistit az v 30tt ze co to bude.

lenuska20
16. aug 2010

@cica28 ale tak podstatné je, aby ti porobila všetky potrebné vyšetrenia a všetko čo treba...aj chcete vedieť, čo to bude?

cica28
16. aug 2010

@lenuska20 aj bi sme chceli ale neviem ci sa mam na to spolahnut lebo doktorka hovorila ze jednej babe povedali ze bude mat dievcatko a ona samozrejne nakupovala ruzove veci a chystala ako pre dievca a ona porodila chlapceka ze vraj jej ho museli ukazat lebo ze neverila ze je to chlapec.takze si zober ze celi cas jej tvrdili ze bude dievcatko a prekvapenie!!!chlapcek

lenuska20
16. aug 2010

toto sa stalo aj jednej mojej známej, tiež bola takmer celé tehotestvo v tom, že budú mať chlapčeka a nakoniec jej asi mesiac pre pôrodom povedali, že to bude chlapec...preto som skôr za nakupovanie vecičiek s neutrálnymi farbami, ale zasa ked kúpiš jednu alebo dva vecičky bud v ružovej alebo modrej určite sa nič nestane, ved bábo vynosí na doma, tam nikto nebude horekovať nad farbou 😉 😀 aj mená ste už preberali? ja som taká zvedavá, lebo ja by som už tiež veľmi rada 🙂

cica28
16. aug 2010

@lenuska20 nie mena este nemame manzel hovori ze este je skoro tak este pockam pokial pride domov a uz budeme hadam uvazovat nad nejakym.aj ked moja sestra mala vibrate meno pre chlapceka ale ked porodila povedala manzelovi nech da meno ake chce a tak dal po sebe samozrejme.

lenuska20
16. aug 2010

@cica28 my sme sa s mojim mužom dohodli, že ked raz budeme mať chlapca, tak sa nebude volať po nom...možno mu to aj prišlo lúto, ale ja nechcem, aby sa ani dievča nevolalo po mne...ja si už tak v duchu myslím mená 😉
ale tak ešte máte kopu času premyslieť si a určite to bude nakoniec to správne meno.

cica28
16. aug 2010

@lenuska20 no to dufam ze ano

lenuska20
16. aug 2010

@cica28 určite anoo

cica28
16. aug 2010

vies mi sme sa zase dohodli ze ked to bude chlapec ze vybera meno manzel a ked dievca tak zase ja ale urcite si to budeme musiet schvalit navzajom.

lenuska20
16. aug 2010

no ved samozrejme, meno by sa malo páčiť obom a podľa mňa by sa malo hodiť aj k priezvisku, lebo taký kevin janošík znie podla vtipne, toť môj názor... ale podstatne je aby ste s ním boli spokojní vy a ked sa niekomu nebude páčiť, nech nechá tak 🙂

lubica69
16. aug 2010

@lenuska20 máš recht Ja som mala meno Sebastián vybraté už od 15tich ale keby sa nehodilo k manželovmu priezvisku tak ho nedám Ale hodí sa Sebastián Sylvestr 😀 😀 😀

lenuska20
16. aug 2010

@lubica69 to teda k sebe naozaj sedí 😉 inak sebastiana som chcela aj ja, je to podla krásne meno, ale môj drahý stále váha, takže asi nebude to pravé 😒 nevadí nájdeme iné, ved ešte máme kopu času.... ale ja v kútiku duše dúfam, že prvé bude dievčatko, teda ak bude, lebo sa mi velmi páči lilianka, volali by sme ju lili 🙂

lubica69
16. aug 2010

@lenuska20 tak to hej Ja keby som mala iné priezvisko tiež to meno nedám
Ja som chcela tiež prvé dievča muž chcel chalana ale od začiatku tehu som vedela,že bude chalan 😀

lenuska20
17. aug 2010

si to vycítila?, teda dúfam, že nevadí, že tykám ... kadý vždy chce bud chlapca alebo dievča, ale nakoniec je to aj tak jedno, hlavné, je aby bolo maličké zdravé...to je najdôležitejšie, aj ked na dievčati sa mamina viac vyblázni, copíky, šatička a taak, ako aj na chlapcovi sa dá, ale dievča je dievča 🙂

lubica69
17. aug 2010

@lenuska29 v poho Tu si tykáme všetky Ani ma nikdy nenapadlo vykať 😅
Áno cítila aj tušila som na 99% 😀

lenuska20
17. aug 2010

tomu sa hovorí 6. zmysel 😀

lubica69
17. aug 2010

@lenuska20 to áno Tiež som bola prekvapená 😀

lenuska20
17. aug 2010

tak teraz by sa vám zišlo dievčatko, aby ste mali párik 🙂

lubica69
17. aug 2010

Veď to ale po poslednom potrate si hovorím,že mi je to úplne jedno Hlavne aby bolo

lenuska20
18. aug 2010

uf tak to mi je lúto...ale ono si cestu nájde a bude 🙂

lubica69
18. aug 2010

@lenuska20 presne tak 😀

lenuska20
18. aug 2010

a inak môžem sa spýtať? ked ste sa snažili o malého podarilo sa vám to na prvý šup?

mirip
18. aug 2010

@lenuska20 na prvý šup sa podarí len strašne málo babám

lubica69
19. aug 2010

@lenuska20 nám sa Sebastián podaril na prvý šup hneď po vysadení antikoncepcie Ale s druhým je to už ťažšie ako som myslela

wikira
19. aug 2010

ahojte, mne je to v podstate jedno, či bude chlapec alebo dievča... ale keby bol chlapec, tak je asi Dominik - to sa páči nám obom alebo Dalibor, ale aj Váš syn @lubica69 má pekné meno - a je Sebastián aj v kalendári? Ešte som ho neprelustrovala celý 😀
No a keby bolo dievčatko, tak sa mi veľmi páči Sofia, Rebeka, Júlia... ale fakt ešte neviem... Páči sa mi aj Veronika, ale to už je naša neter, tak mi to vyfúkli...

lenuska20
19. aug 2010

@mirip no výnimka sa vždy nejaká nájde, tak preto sa pýtam

@lubica69 a to druhé si určite ešte nájde cestu tento rok 😉

@wikira veľmi pekné mená máte vybrané

lubica69
19. aug 2010

@wikira Sebastián je 24.1 v kalendári Môj je narodený 20.1 takže preto sme rozmýšlali či ho dať ale nakoniec sme dali aj keď som nechcela veľmi meniny a narodeniny tak po sebe
@lenuska20 aj ja dúfam,že budeme môcť začať zas snažilkovať od októbra 😀
Mne sa dievčenské páči Sophia,Lea ale aj Vivien
A chlapčenské Sven(meniny iba v niektorých kalendároch 13.9 🙂

lenuska20
19. aug 2010

@lubica69 wow Sven je fakt tu u nás nezvyčajné,ale je velmi pekné a k priezvisku sa naozaj hodí 🙂 aj dievčenské máš vybrané naozaj velmi pekné.
a tak aj keby sebastián nebol v kalendári, tak si môžte určiť nejaký deň, kedy by ich oslavoval...mne sa to tak tiež páči, ked meniny ani narodeniny nie sú blízko seba

lubica69
19. aug 2010

@lenuska20 veď to k tomu priezvisku sa ani niečo obyčajné nehodí 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre