Otehotniem v 2010 - verím tomu. Pridajte sa

majcika
14. nov 2009

Ahojte dievcata, ak planujete otehotniet zaciatkom roka pridajte sa a podelme sa spolu o nase radosti a starosti.
S drahym sa uz tesime a verime tomu, ze sa to podari skoro. Meriam BT, robim ovu testy a sledujem hlien. zatial sa teda nenudim 😀 a vy ako?

lenuska20
19. aug 2010

aspoň máte jedinečného chlapčeka 🙂

lubica69
19. aug 2010

@lenuska29 veď to je to náš poklad a sme za neho vďačný 🙂

lenuska20
19. aug 2010

@lubica69 ved tak to má byť, nech len robí veľa radosti a nech je zdravučký 🙂

lubica69
19. aug 2010

@lenuska20 ďakujeme 🙂

lenuska20
19. aug 2010

nemáš zač 😉 a sebík už chodí aj do škôlky?

lubica69
19. aug 2010

@lenuska20 no 3 mal v januári ale škôlky boli preplnené tak nás nevzali Takže som teraz na predĺženej neplatenej rodičovskej ale od 2.9 nastupuje Tak sa teší Už sa so mnou doma nudí

lenuska20
20. aug 2010

ale tak snád to s tou jeho nudou nie až také strašné, ale v kolektíve sa aspoň poriadne vyjaší a ponachádza si nových kamarátov. ty potom nastúpiš do práce?

lubica69
20. aug 2010

@lenuska20 no najradsej by som na materskú Ono sme to aj tak mali vyrátané ale tehu nevyšlo tak hádam v septembri sa podarí Určite pôjde na rizikové keďže to bolo už moje druhé neúspešné tehu A platím si DNP od decembra takže teoreticky od 3.9 by som mohla na PN takže už len otehotnieť hi hi

henrieta44
20. aug 2010

ahojte kočky-snažilky,
tiež sa s manželom snažíme o ďalšie bábo....a tiež sme tento rok o jedno prišli ☹ , každý mi hovorí , aby som sa nebála, že to príde a blá,blá blá - utešovačky...no neviem, o prvé sme sa snažili dva roky, kým sa podarilo a to dalšie o ktoré sme tak komplikovane prišli sme sa snažili rok a pol, tak neviem....ale dúfam a verím ( AJ KED JE TO ťAžKé a niekedy už strácam vieru).....vždy som chcela mať aspoň tri deti a odmietam sa uspokojiť len z jedným.....tak nám držkám všetkým palčeky, nech to už konečne vyjde

takmer všetky moje kamarátky snažili sú už tehu, tak by somsa už konečne mohla ,,nakaziť" aj ja 😀

lenuska20
21. aug 2010

@lubica69 budem držať palce aby sa vám to konečne podarilo a všetko vyšlo tak ako má 😉
ja si tiež platím DNP od júla, ale zda sa mi v tom byť taký neporiadok, alebo aspoň v sociálnej poisťovni, kde si ma prehadzovali od priehradky k priehradke, lebo ani jedna z tých paní, čo tam bola, mi nevedela odpovedať na moje otázky...takže ty keby otehotnieš, tak pôjdeš hned na PN?

@henrieta44 tak to mi je naozaj velmi lúto. ale určite sa nakazíš 😉 bábo si voju cestičku nájde 🙂

lubica69
22. aug 2010

Ahojte kočenky
@lenuska20 ďakujem krásne aj ja verím teda skôr som presvedčená,že to už bude OK Veď na príčinu sa prišlo odsrtánilo sa to A pozitívne myslenie je veľmi veľmi dôležité 😀
@henrieta44 moja je mi to veľmi ľúto A nerozmýšlala si nad nejakými vyšetreniami ktoré by mohloi pomôcť?

ciernavila
22. aug 2010

ahojte, tak som tu po dlhsej pauze, este mi dni nedosli, objednana som na utorok. Nakolko to budem uz v 6+2 tyzdni tak snad bude uz aspon nieco vidiet. Co som kukala na nete, dokonca niekde uz aj detekovali srdiecko v tom case. Tak som zvedava...este dva dni....

lenuska20
22. aug 2010

@lubica69 treba byť optimista a treba veriť 😉

@ciernavila ty si teda trpezlivá, ja by som k lekárovi utekala hned 😀 teda nevydržala, by som tak dlho čakať 😅
tak potom daj info, že ako si dopadla.

a čo baby, ako víkendujete? ja nad skriptami, v utorok mám skúšku 😒 ale večer sa aspoň trocha odreagujem, pôjdeme do kina na kajínka, tak som zvedavá, že čo aké to bude...

ciernavila
22. aug 2010

Lenuska, potom povedz aky bol film, aj ja sa na to totiz chystam. Drzim palce na skusku. K lekarovi som skorej nemohla, lebo vraj skorej neobjednava lebo vtedy by este nebolo toho moc vidiet.

wikira
22. aug 2010

@ciernavila ahoj, juj ja by som už bola inak netrpezlivá 😀 Tak držím palčeky, nech už len potvrdí a nach si užívaš tehulkovanie 🙂 Daj nám potom vedieť, ako si dopadla, či si už aj srdiečko videla biť, lebo spolieham na to, že už čakáš bábo 😉

lubica69
22. aug 2010

Ahojte
@lenuska20 držíp palčeky na skúšku a užite si filmík
@ciernavila myslela som na teba a čakala potvrdenie tak v utorok Teším sa s tebou
My sme boli celý víkend na dvore a záhrade Grilovali kúpali sa v bazéne a tak Veď bolo nádherne 😎
A vy?

lenuska20
22. aug 2010

tak film bol podla mna super, myslím,že skvele spracované a človek sa naozaj zamyslí, a niečo na tom asi aj bude...ale tak sto ludí a sto chutí...nemusí mať z toho každý také pocity ako mám ja...
ja som inak celý víkend presedela doma, lebo som sa učila 😒 takže nič moc...ale ked už budem mať po skúškach, tak si chceme spraviť nejaký pekný výlet...

@lubica69 tak to ste mali naozaj super vkend, treba si užiť posledné slniečko, ved už má prísť zima 😠
@ciernavila a držím teda palce, aby vám u lekára super dopadlo

lubica69
22. aug 2010

@lenuska takže sa oplatí pozrieť si ho? 😀

lenuska20
23. aug 2010

@lubica69 ja si myslím, že áno 😉

wikira
23. aug 2010

ahoj @ciernavila, ako si dopadla u doktorky? Potvrdené? 🙂

iknella
23. aug 2010

@henrieta44 som na tom podobne aj ja som tento rok uz o svoje babo prisla,ale snazime sa dalej...verim ze sa to podari a budem si svoje miminko moct vystiskat v naruci...drzim a tebe a ostatnym babam palce!!!! 🙂

wikira
24. aug 2010

ahoj @iknella, to mi je ľúto, že si prišla o bábo... verím tomu, že sa pošťastí nám všetkým ešte v tomto roku 🙂

zuzika251
24. aug 2010

ahojte, môžem sa pridať?
@iknella
@henrieta44 som na tom podobne, ako vy, v apríli som vysadila po xx-rokoch HAK a odvtedy sa snažíme. v júni som v 6tt potratila, čo bolo dosť deprimujúce, ale ideme ďalej, no je to ťažké, keď všade dookola sledujem mamičky tehulky a nám sa proste nedarí a neviem ani prečo...

iknella
24. aug 2010

@zuzika251 viem presne ako sa citis...ja som potratila v 11tyzdni a myslela som si ze to uz vzdame,ale naozaj treba ist dalej...

iknella
24. aug 2010

Baby drzme sa a stastie pride , budeme vidiet na teste dve ciarky a zivot bude stastnejsi !!! 🙂

zuzika251
24. aug 2010

@iknella presne tak, treba ísť ďalej a naozaj myslieť pozitívne. och, je to asi ťažšie keď prídeš o bábo v takomto vyššom tt., nie? ja som potratila v júni, ty? teraz sa cítim celkom ok, žiadnu prestávku sme nemali, lebo som nemala kyret, ale stále cítim, že mi zrejme hormóny haprujú, mám síce celkom pravidelný cyklus, ale v podbrušku sa mi v kuse niečo deje skoro bez prestávky (pichnutie sem, pichnutie tam), tak chcem zbehnúť za dr., nech mi urobí komplet vyšetrenia radšej.

iknella
24. aug 2010

No moje babo umrelo a musela som podstupit kyret,bolo to vo februari...a od vtedy ubehlo dost casu na nove babo ale nejako sa to nedari.Tiez sa necitim uplne najlepsie ale myslim si ze vela robi psychika....viem ze sa treba uvolnit a mysliet pozitivne no ten strach ci otehotniem a ci to zvladne to babo je velke. Vsetky testy potom kyrete mi dopadli dobre, tak uz len vydrzat aby sa to podarilo.

iknella
24. aug 2010

@zuzika251 urcite treba ist za doktorom...nech si kludnejsia 🙂

zuzika251
24. aug 2010

@iknella ja som mala ísť na kontrolu už v júli, ale kvôli robote som to žiaľ nestihla, čo si dosť aj vyčítam 😖 keď už som konečne išla teraz v auguste, tak kvôli výpadku elektriny neordinovali, tak som to úžasne vymákla. chcela som ísť túto stredu a vtedy je zase len poradňa pre tehotné, ale dúfam,že do konca augusta sa mi podarí (možno už tento piatok, aspoň teda dúfam).

zuzika251
24. aug 2010

@iknella určite že ten strach tam je stále, ja sa snažím si to nepripustiť. ale dôležité je, že ti všetky vyšetrenia dopadli dobre. aké vyšetrenia ti robili? aj nejaké špeciálne?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre