Otehotniem v 2010 - verím tomu. Pridajte sa

majcika
14. nov 2009

Ahojte dievcata, ak planujete otehotniet zaciatkom roka pridajte sa a podelme sa spolu o nase radosti a starosti.
S drahym sa uz tesime a verime tomu, ze sa to podari skoro. Meriam BT, robim ovu testy a sledujem hlien. zatial sa teda nenudim 😀 a vy ako?

lenuska20
25. aug 2010

@wikira dakujem a zajtra daj vedieť ako ti dopadol testík 😉 držím palce 🙂

lubica69
25. aug 2010

@lenuska20 si mala skúšku?Viem,že si sa učila ale nejak nepostrehla či si urobila tak blahoželám
A mrška nech nechodí 😀

lenuska20
25. aug 2010

@lubica69 hej hej včera som mala, mi robila velké vrásky na čele 😀 ale ešte mám zajtra poslednú, tak dúfam, že spravím a potom by bol super darček, keby mrška neprišla...by som bola rada, keby aspoň niečo šlo tak, ako by som chcela 😝 😀
sebík sa už teší do škôlky? 🙂

lubica69
25. aug 2010

@lenuska tak na zajtra držím palčeky a aj potom na darček
Áno áno Sebastián sa už veľmi veľmi teší do škôlky 😀

snehurka11111
25. aug 2010

Ahojky holky, můžu s epřidat? Taky bysme rádi mimi do konce roku. 😉

lubica69
25. aug 2010

@snehurka11111 ahoj
Vitaj medzi nami 😉
Pozerám,že už jedno dieťatko máte Už aj skúšate druhé?

lenuska20
25. aug 2010

@lubica69 dakujem 😉 už sa mu to kráti, ale aspoň bude medzi rovesníkmi 😉
@snehurka11111 vitaj medzi, dcérka ma velmi pekné meno 😉

lubica69
25. aug 2010

@lenuska20 veď to On sa už tak doma nudí Občas si s ním neviem rady 😅

lenocka80
25. aug 2010

Babulky dakujem. A zaroven gratulujem novym tehulkam...Ja sa uz neviem dockat, ked budem moct znova zacat snazilkovat 😉 Ale odporucanych 6 mesiacov urcite nevydrzim... 🙂

lubica69
25. aug 2010

@lenocka80 ahoj moja 🙂
Som rada,že si sem zavítala No to oni len odporúčajú Ide hlavne o psychiku Niekedy stačia 2-3 mesiace aby sa maternica spamätala a môžete zas snažilkovať Mne doki kázal tiež 6 mesiacov Teraz to bude 5 tak sa chcem opýtať či môžme začať

majkal
26. aug 2010

@lubica69 ahoj, mam sa po starom, ziadna zmena .... vcera som si kupila testy, lebo mi meskala .... a do rana nabehla 😒 Takze tak .... neriesim. Koncim. Nema to vyznam, upinat sa na nieco, co nemozem ovplyvnit ... treba zit tu a teraz a pre dieta ktore mame.
Drzim Vam vsetkym palce!

iknella
26. aug 2010

@majkal myslim,ze je v tom psychika pre nas vsetky ktore sa snazime a nic...je to tazke,ale mali by sme sa uvolnit. Je to tazke , lebo ked ta mrska pride,tak sme smutne a sklamane. Viem ,ze sa to podari,chce to len cas...!!! 🙂
Aj ked pre mna je cas niekedy moj nepriatel.

iknella
26. aug 2010

@lenocka80 ked to ma prist tak to pride!!!! drzim palce!! 🙂 hlavne nech uz s nami nase mimca ostanu!

majkal
26. aug 2010

@iknella ano viem, ze je to o psychike .... ale v mojom pripade cas tiez hra proti nam, sice nie kvoli veku ... ale kvoli diagnoze a jej recidive. Ja nechcem posobit nejako negativisticky, to v ziadnom pripade ... treba verit a dufat .... ale mne sa to uz skratka nechce riesit, to cele - lebo mi potom unikaju pomedzi prsty ine veci, mozno krajsie .... takze si chcem vychutnavat to, co mam 😉

solinkarka
26. aug 2010

Cawte baby.tak mi stale snazilkujeme a stale nic pocula som ze mnohym pomohlo uzivanie kyseliny listovej..tak som sa chcela spytat ci je to volne predajne v lekarni a kolko to asi stoji...dakujem

iknella
26. aug 2010

@majkal nepoznam vsetko co ta trapi a ake mas problemy ,ale myslim si ze mas pravdu,ze ak ti ma unikat vsetko ostatne,tak zistis ze saba a aj svoje okoli trapis a si smutna. Mat dieta je krasna a neskutocna vec, ale zit treba a urcite je niekto kto nerad vidi tvoje smutne oci a pre koho sa oplati zit a mozno to osud a zivot zariadi sam.... 🙂

iknella
26. aug 2010

@solinkarka femibion,pozri na nete.

iknella
26. aug 2010

Femibion 800 Kyselina listová METAFOLIN

lubica69
26. aug 2010

ahojte kočenky
@solinkarka skús povedať svojmu dokimu Ja som mala listovku na predpis a asi som ani nedoplácala a ak tak len minimum
@iknela,majkal no áno psychika vie spraviť veľmi veľa Ono sa to povie nemysli na to Ja sa snažím myslieť pozitívne a myslím,že to pomáha
Držkajte sa všetky 😉

lubica69
26. aug 2010

prepáč @iknella nie iknela

iknella
26. aug 2010

@lubica69 😉 v pohode

lenocka80
26. aug 2010

@majkal pekne si to napisala. Esteze mame aspon tie nase deturence, tak uz len kvoli nim sa oplati byt v psychickej pohode...vlastne mne maly velmi pomaha, hrozne je zlaty.

lubica69
26. aug 2010

@lenocka80 presne tak Aj mne malý veľmi veľmi pomohol po MA Ešteže ich máme radosti naše 🙂

lenuska20
27. aug 2010

neviem síce, čo zažíva žena, ktorá príde o svoje dieťa, kedže som to nezažila, ale určite to musí byť niečo hrozné...strašný nápor na psychiku... jedna moja známa bola minulý rok tehotná, bola na rizikovom a bábo sa jej aj tak narodilo mrtve...lekári jej odporučili otehotnieť čo najskôr, vraj to velmi pomôže psychike a tiež sa aj telo rýchlejšie dá dokopy...držím vám palce, aby ste sa čo najskôr vytešovali z tých malých zázrakov 😉

lubica69
27. aug 2010

@lenuska20 no áno je to hrozné A čím neskôr sa to stane tým horšie Ja som mala prvý MA v 19tt takže hrúza ale fakt si neviem predstaviť aby sa mi bábo narodilo mŕtve Mám aj ja známu s takouto skúsenosťou Tiež mohla otehotnieť hneď teda po šestonedelí kedže normálne porodila a aj tak spravila a veľmi to pomohlo
Juj podme k veselšej téme Takže kto sa pridáva na snažilkovanie v septembri???Ja to síce ešte nemám odobrené od dokiho ale snáď už budeme môcť 😀

iknella
27. aug 2010

@lubica69 ja sa pridavam na 100%. 🙂

mariro
27. aug 2010

ahojte,teda sa pridavam i ja.Mame uz povolene sa snazit ,tento mesiac to nevyslo,tak mame dalsie pokusy pred sebou.
Som 3 mesiace po kyrete,tak dufam ,ze uz to hadam pojde. 🙂
Treba verit ze to vyjde.

lenocka80
27. aug 2010

Ja asi radsej pockam na november 🙂 Ak mi to dr. nezatrhne.

lenuska20
27. aug 2010

no my ak sa nezadarí teraz tak asi budeme tiež pokračovať 🙂

mariro
27. aug 2010

@lenuska20 - dolezite je nevzdat sa 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre