Otehotniem v 2010 - verím tomu. Pridajte sa

majcika
14. nov 2009

Ahojte dievcata, ak planujete otehotniet zaciatkom roka pridajte sa a podelme sa spolu o nase radosti a starosti.
S drahym sa uz tesime a verime tomu, ze sa to podari skoro. Meriam BT, robim ovu testy a sledujem hlien. zatial sa teda nenudim 😀 a vy ako?

lenuska20
31. aug 2010

ach to počasie je úplne strašné, a ešte som aj taká lenivá, že sa mi nič nechce, by som len spala... 😒
baby do konca roka máme ešte času času, určite sa nám to podarí 😉

martina2001
31. aug 2010

no more času je ešte do silvestra máš pravdu, len málo plodných dní 😎 mne sa tiež strašne nič nechce kuknem von a zaľahnem

lubica69
31. aug 2010

Ahojte
Tak som nakoniec nespala ale malý si pospal 2 hoďky 😀
2 zvolenčanky to nie je zlé Sa môžme potom dohodnúť a ísť kočíkovať spolu kočenky 😀 😀 😀
Ja už síce v BB nebývam ale 30km od ale do ZV by som na prechádzku s kočíkom šla 🙂 🙂 🙂
No a jasnačka do nového roku času dosť a keby sa aj nepodarilo aj budúci rok je dosť dlhý 😎 tak to beriem ja

martina2001
31. aug 2010

@lubica69 ja som sa dnes smiala, lebo od 1.10. nastupujem do práce, že zas zostanem akurát tehotná, lebo to isté sa mi stalo pri malom toľko čo som nastúpila do práce hneď som otehotnela

lubica69
31. aug 2010

@martina2001 bodaj by to tak bolo moja 😀
Ja mám vypočítané podľa luny od jednej kočky plodné dni 10-14.9 tak sa už tešííím Aj keď neviem či tomu úplne verím lebo tieto dni môžu byť aj počas mrchy 😅

elise
31. aug 2010

ahojte tak som tu dlhšie nebola zatial sa nám nedarí☹

alenka_ela
31. aug 2010

Ahojte kocky, no aj my sa snazime uz od polovicky maja, no a verime, ze sa nam to tento rok podari 🙂)

lubica69
31. aug 2010

@alenka_ela vitaj medzi nami
@elise ahoj
nebojte kočenky poľovanie na bociany je v plnom prúde takže čoskoro sa nám to všetkým určite podarííí 🙂 😉 🙂

tinas89
31. aug 2010

AHOJTE MAMINY ..POTREBUJEM RADU SOM PRVORODICKA A SOM V 16 TYZDNY TEHU A UZ CITIM POHYBY JE TO NORMALNE??

maggie2
31. aug 2010

@tinas89 ale áno, môže byť, hlavne keď si štíhla, resp. krehkejšia telesná konštitúcia

elise
31. aug 2010

posielam niekolko bocianov 🙂

henrieta44
1. sep 2010

no ahojte kočky, som tu dlhšie nebla, nestíhačky a tak,
všetkým nám snažilkám stráááááááášne držkám palčeky aby sa nám konečne ppodarilo chytiť vírus TEHU, ja neviem prečo je to taký problém, nádchu sa podarí chytiť skôr a toto 😀 , ale veríme.
minulý mesiac ma chytila tiež riadna depka, lebo prišla mrcha, ale depka prešla a ja verím že čoskoro sa to podarí

lubica69 a ideš aj do robotky, ked už Sebík ide do škôlky? ja chcem dať môjho malého svišťa do školky od januára a potom sa porozhlianuť po nejakej robotke, teda ak sa dovtedy nenakazím 🙂

neviem inak čo tie bociany 😖 😖 😖 flákajú robotu...............asi by sme mali skôr čakať straky 😀 hlavne tie čo chceme dievky

henrieta44
1. sep 2010

tinas89, myslím že je to v pohode, každý človek je individuálny, ja som pri malom ucítila prvý pohyb v 18tt, dki síce vravel že je to blbosť, že prvorodičky to cítia neskôr okolo 20tt, že sa mi asi len pohli črevá - ha ha ....boli to pohyby 😀 , tak si ich užívaj, je to ten najkrajší pocit, ja som si ich nenormálne vychutnávala

martina2001
1. sep 2010

@lubica69 šak to že aj my sme si dali vypočítať a vtedy nič nebolo a o týždeň potom som bola na ultrazvuku vnútornom a doktorka mi povedala, že až za také 2-3 dni sa máme viac snažiť. ja už neviem podľa čoho sa riadiť.

@henrieta44 tak keď chceme dievčatko lov na straky? poviem drahému, že nee bociany ale straky nech naháňa

lubica69
1. sep 2010

Ahojteee
@elise ďakujeme za bocianikov
@henrieta44 no do roboty nejdem lebo môj bývalý zamestnávateľ z cestovky je na materskej takže asi na ÚP čo sa mi síce nechce ale nemám veľmi na výber Prácu by som aj mala ale muž chodí na týždňovky takže si budem musieť sama nosiť aj vyzdvihovať malého zo škôlky takže nájsť prácu aby som to stíhala je hrôza 😢
Ja som pohyby začala cítiť až po 20tt tak neviem ale nemožné to aj v 16tt nie je 🙂
@martina2001 ani ja neviem či tomu verím ale vyškúšam 😝

meduela
1. sep 2010

aj ja by som chcela v tomto roku otehotnieť 🙂

wikira
1. sep 2010

Ahojte
dneska zas počasie pod psa... celý deň len doma trčím. ..
Vidím, že sa nám to tu rozrastá 😀
@alenka_ela @meduela vitajte 🙂

@lubica69 to by bolo fajn spolu kočíkovať 😀 Takže tento rok zostávame tehu, jasnačka? 😀

lubica69
1. sep 2010

@wikira jasnéééé 😀 😀 😀

meduela
1. sep 2010

wikira- si milá, pekné privítanie, diky 🙂

meduela
1. sep 2010

@wikira dúfam, že tehu čoskoro budem 🙂

lubica69
1. sep 2010

@meduela vitaj 😉 A ty v pase nič nemáš 😢

meduela
1. sep 2010

@lubica69 alee ked som len pred chvíľou sa zaregistrovala 🙂

lubica69
1. sep 2010

hej hej veď akurát pozerám,že nás tu nie je veľa čo majú pasy vyplnené 😅

meduela
1. sep 2010

tu aké milé privítania, prešla som sem zo stránky sv.....mo.... a tam sa dosť navážajú do mňa, nechcú ani počuť poniektoré o deťoch

lubica69
1. sep 2010

z akej stránky?

meduela
1. sep 2010

mne túto stránku dokonca odporučili, ja som už raz ju aj kukala, ale dobre odporučili, lebo tu aspoň sú také, čo deti chcú mať

meduela
1. sep 2010

mojasvadba

lubica69
1. sep 2010

@meduela no aspoň v tejto téme určite 😀 😀 😀

lubica69
1. sep 2010

aha 😅

meduela
1. sep 2010

aspoň 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre