Otehotniem v 2010 - verím tomu. Pridajte sa

majcika
14. nov 2009

Ahojte dievcata, ak planujete otehotniet zaciatkom roka pridajte sa a podelme sa spolu o nase radosti a starosti.
S drahym sa uz tesime a verime tomu, ze sa to podari skoro. Meriam BT, robim ovu testy a sledujem hlien. zatial sa teda nenudim 😀 a vy ako?

lubica69
5. sep 2010

@lenuska20 predpokladám,že ešte pôjde 😅 A chodieva na týždňovky 😢 a tvoj?

lenuska20
5. sep 2010

@lubica69 no my máme hlohovec 8km a nitru 17 takže ho mám každý deň doma. vy ste sa s ním nechceli presťahovať?

martina2001
6. sep 2010

dobré ránko baby, no není sa čo čudovať že ešte nekočíkujete keď máte chclaapov preč xixi to nič moj je pánom sám sebe a aj tak je tááááák málo doma, ale povedal že cez moje plodné dni už teraz nepracuje. A ja som zvedavá či to aj dodrží.

lubica69
6. sep 2010

Ahojteee
Tak my sme boli s mužom ráno odniesť Sebastiána do škôlky Ráno sa mu síce nechcelo vstávať ale keď sme mu povedali,že do škôlky tak bez problémov Prišli sme tam prezliekol sa a že maminka tak ja idem Ani sa nerozlúčil 😀
Tak sme radi 🙂 Dúfam,že aj cez deň bude OK
@lenuska20 tak super,že ho má doma Juj presťahovať nie A do Sertede vôbec Je to diera Muž má 3 roky do dôchodku (odslúžených 12 rokov)tak uvidíme čo potom 😀
@martina2001 tak som zvedavá či sľub dodrží a bude sa cez ploďáčiky venovať len tebe 😀

martina2001
6. sep 2010

@lubica69 nooo to iste ako ho poznám, už len to musim a ešte to ....... 😉 a neboj nič malý bude ok, kámoška dávala malého už vo štvrtok a bolo dobre, len piatok už ráno fňukal trochu, lebo plakali decká naokolo

lenuska20
6. sep 2010

čaute baby 😉

@lubica69 určite sa mu tam bude velmi páčiť a bude spokojný, musel byť velmi zlatý, ked ti to povedal 😀 3 roky nie je vela, to rýchlo ubehne, sered je podla podla tiež hrozné mesto...no môj má dôchodok ešte daleko, 9 rokov, teraz ho povýšili takže má 5 rokov istých no a potom neviem... inak to je také vtipné, že taký mladý chlapi a že už pôjdu do dôchodku 😀 😀
@martina2001 ja som tiež zvedavá, hádam sľub splní 😉 a prajem veelmi príjemné snažilkovanie 😀

ja som sa dnes akosi do tej lekárne neodhodlala, aj ked stále mrcha nedorazila, akosi sa bojím, že by sa tam zjavila len tá jedna palička, pretože aj predtým mi meškali 2 týždne, a nakoniec to bolo všetko od stresu...tak si asi počkám do zajtra, ked budem mať po skúške, aby to náhodou zasa nebol len stres 😒

lubica69
6. sep 2010

@martina2001 ďakujem 😉 No my sme sa plaču vyhli aj keď detičky naokolo plačkali 😢

lubica69
6. sep 2010

@lenuska20 veľmi ti držím palčeky Neboj bude // a keď nie tento tak budúci mesiac 🙂
Aj môjho tera povyšovali takže 5 rokov to istí 😀

gitarka
6. sep 2010

Ahojte babule, zaciname zo snazilkovanim tento mesiac tak dufam, ze do konca roka sa podari otehotniet 🙂
chceli by sme babo niekedy v lete ze bude teplucko, lebo prve sme mali v novembri tak viete si predstavit to obliekanie maleho do kocika a tak... ☹ dufame ze sa nam to podari, lebo manzel chodi na tyzdnovky tak dufam ze vyjdu plodne dni niekedy cez vikendik 🙂
a vam ako, podarilo sa ked mate niektora manzela co chodi na tyzdnovky ??? ☹

lubica69
6. sep 2010

@gitarka vitaaaj medzi nami Áno mne chodí muž na týždňovky tak len dúfať,že bude v správny čas doma
Ja mám malého januárového ale koniec takže kým sme začali chodiť von bol marec 😀
Takže snažilkujeme tu vo veľkom Chytáme bociany a vrany a tak A tiež dúfame,že sa to teno rok podarí Ale aj keby nie tak aj budúci 😀

lenuska20
6. sep 2010

budúci rok to istí, keby náhodou tento nevyšiel 😀

@gitarka vitaj tu medzi nami a prajem úspešné snažilkovanie 😉

@lubica69 ja som taká rada, e je to aspoň tá 5-ročná istota 😀 ...
môžem sa spýtať baby? niekde som čítala, že pri začiatkoch tehotenstva bolieva podbruško tak ako keby mala prísť mrcha, máte s tým aj vy skúsenosti?..

lubica69
6. sep 2010

Ahojte
Tak my už doma zvládli sme to super Síce v škôlke nespal ale to si myslím,že sa časom spraví 😀
@lenuska20 áno Mňa pobolievalo podbruško v čase mršky v tehu 🙂Takže možno... 😉?

lenuska20
6. sep 2010

@lubica69 určite sa to sprví, predsa prvý deň, nové prostredie, noví ľudia...ale hlavné je, že sa mu páčilo 😉 aj si už našiel kamarátov?.... nooo uvidíme, fakt neviem, čo mám od toho čakať, lebo aj prsia ma strašne bolia, ešte viac ako inokedy, ani dotknúť, lebo ich mám strašne citlivé...taká som zvedavá, ale nechcem na to nejak moc myslieť, aby som nesklamala...

martina2001
6. sep 2010

@lenuska20 tak sme zvedavé na tvoju zajtrajšiu cestu zo skúšky do lekárne a dvojčiarkový výsledok

ináč dobrý večer všetkým, fuuu ja dnes po preventívke aj s negatívným usg prsníkov

lubica69
6. sep 2010

@martina2001 jej tak dobre moja 🙂
@lenuska20 na zajtra držím palčeky Ako na skúšku tak aj na testííík 😀

lenuska20
6. sep 2010

@martina2001 @lubica69 dakujem vám obom 😉

@martina2001 tak to je dobre 🙂

a prajem vám pekný večer, idem sa ja ešte učiť a zajtra dám vedieť ako dopadol testík, uvidíme kolko bude čiarok 😀

martina2001
6. sep 2010

@lenuska20 držíme palce

lubica69
6. sep 2010

@lenuska20 🙂

gitarka
6. sep 2010

@lubica69
@lenuska20 baby dik za podporu, sak ked sa nepodari toho roku tak buduci ...
a dufajme ze budu nasi chlapi v ten spravny cas doma 😉

@lubica69 a vy ako dlho uz snazilkujete ???

lubica69
6. sep 2010

@gitarka veď to aby sme k susedom nemuseli chodiť 😀 😀 😀
No so mnou je to komplikovanejšie 😖 V skratke po asi roku sa podarilo ale skončilo to v 10tt potratok začiatkom apríla Začiatkom augusta som bola ešte na jednej operácii teraz čakám na prvú mršku a ak bude všetko ok môžme začaťťť

gitarka
7. sep 2010

@lubica69 tak to mi je luto ☹
ale ved zivot ide dalej a musime to prekonat, tak drzim prsteky nech sa to podari a bude vsetko ok 🙂 🙂 🙂
ja tiez teraz cakam mrsku a ked skonci tak ideme nato 😀 😀 uvidime ci sa chyti na prvykrat 🙂 🙂

martina2001
7. sep 2010

Dobré ránko , ešte že som včera stihla preventívku, dnes už začínam mrchovať a potom hor sa na bábo

iknella
7. sep 2010

@martina2001 drzim palec! 🙂

meduela
7. sep 2010

jéj, ja sa už teším, keď budem v tom, aké to bude 🙂

martina2001
7. sep 2010

@iknella ďakujem veľmi pekne aj ja tebe noo snáď aby nám vyšlo do konca roka všetkým?

meduela
7. sep 2010

@martina2001 potešila by som sa veľmi 🙂
veď z čoho iného sa má človek v dnešnej dobe tešiť, ak nie z toho, že bude mať - má dieťa 🙂
načo mať neviem aký plat, dve autá, tri záhrady, jachty, plnú peňaženku? k čomu? keĎ to človek nemá komu dať?

martina2001
7. sep 2010

@meduela tak tak síce aj my sme trochu sebecký najprv sme chceli mať všetko a potom druhé dieťa a to nie a nie prísť, ale tento rok to už dúfam bude

meduela
7. sep 2010

aj ja 🙂

lenuska20
7. sep 2010

ahojteee
noo skúška spravená, konečne mám volno, síce len niečo navyše týždňa, ale aspoň niečo doma porobím 😉
aa tetsík....mnooo asi z toho nič nebude, pretože som tam nič nevidela...a mrchy stále nikde...a cítim sa divne, nikdy pred mrchou sa toto so mnou nedialo, aj som sa strašne vyhádzala..asi nejaké nové móresy, ked už mimi asi zatial nebude 😒
a vy ste mali aký deň babule?

meduela
7. sep 2010

@lenuska20 ja úplne hrozný deň, strašne som sa musela hnevať, lebo niekto mi stále brnkal na nervy, niekto sa v tom vyžíva, ale je to len taký debilko

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre