Otehotniem v 2010 - verím tomu. Pridajte sa

majcika
14. nov 2009

Ahojte dievcata, ak planujete otehotniet zaciatkom roka pridajte sa a podelme sa spolu o nase radosti a starosti.
S drahym sa uz tesime a verime tomu, ze sa to podari skoro. Meriam BT, robim ovu testy a sledujem hlien. zatial sa teda nenudim 😀 a vy ako?

martina2001
9. sep 2010

@mariro u nás to nešlo dohodou, lebo čo sme sa dohodli na druhý deň zmenil, naťahoval to jak sa dalo, šak len rozvod trval skoro 2roky, potom BSM ďalší rok a minulý rok som chcela zvýšiť výživné tak scény jak z grotesky robil, potom sa manžel naštval a dotiahol ho na súd, ale aj tak mu prešlo menšie výživné ako platí na ďalšie svoje mladšie dieťa, ale sudca mu povedal, že budúci rok mám ja požiadať o zvýšenie zas a už mu to neprejde. šak to bolo smiešne na školopovinné dieťa platil 30ečok a na 2ročné 100ečok.

mariro
9. sep 2010

@martina2001 - to ano je to smiesne,kde je nejaka rovnost..ved rozdiel vo veku deti je eidentny.Niekedy sa zamyslam, ze kde je vlastne nejaka spravodlivost.Je to tazke veru.My sa s manzelom tiez snazime a platime co treba,ale nech sa podiela teda aj ex.Chcem verit ze to bude ok .

martina2001
9. sep 2010

@mariro no jak keď mi to povedala matka jeho druhého dieťaťa som kukala jak puk, že koľko ti má platiť? jak mi povedala tých 100ečiek som sa len zasmiala, že aká spravodlivosť a to mu aj sudca povedal, že nech sa zamyslí

lenuska20
9. sep 2010

baby už to nevydržím, bežím do lekárne...mrcha nikde a som z toho nervozna, ked zasa nič tak sa asi objednám k lekárovi 😒

meduela
9. sep 2010

@lenuska20 možno si v tom, ale test to ešte nezachytí

meduela
9. sep 2010

zdravim všetky baby, čo tu chodia- ak môžem, tak dnes mi bolo omnoho, ale omnoho lepšie, som ani neverila, snažím si ich získať, dnes už bolo vidno aj pokoru a úprimné úsmevy

meduela
9. sep 2010

🙂 🙂 🙂 mám rada, keď v mojom živote svieti slnko

lubica69
9. sep 2010

@martina2001 všetko naaaaaaaaaaaaaaaaj k dnešným meninkám 😀 😀 😀
Idem vás dočítať

lubica69
9. sep 2010

@mariro ahoj moja Tak dobre,že to takto dopadlo a máš kľud 😀 Tak chorá?a už si fit keď už si v robote?
@meduela jej tak to rada počujem 🙂
@lenuska20 tak ako???Juj som zvedavááá

meduela
9. sep 2010

aj ja som veľmi rada, len nech to ide k lepšiemu 🙂

meduela
9. sep 2010

@martina2001 všetko najlepšie k meninám

lubica69
9. sep 2010

@meduela 😉

lenuska20
9. sep 2010

@martina2001 všetko len to naj prajem 🙂
@lubica69 neverím tomu, že som tehu, lebo test bol zasa negatívny, takže zajtra budem volať dokymu, nech ma vyšetrí alebo nech vyvolá, ja neviem...ved to nie je možné, aby boli dva testy zlé...alebo že by som bola až taká slepá? takže si asi ešte budem musieť počkať...a tebe je už lepšie? už nemáš bolesti?
@meduela som rada, že už si to dnes mala lepšie, hádam to bude každým dňom lepšie a lepšie 😉
a aký ste inak mali deň?

meduela
9. sep 2010

a okrem toho aj v súkromí, celkom pekný deň, povybavovala som si dosť vecí 🙂

lubica69
9. sep 2010

@lenuska20 možno je ešte skoro aby bol testík pozitívny 🙂
Mňa už dnes naštastie brucho nebolí ale pre zmenu hlava 🙄
@meduela tak super 😀

lenuska20
9. sep 2010

@lubica69 no mňa bolela hlava celý deň, úplne hrozne...a zle mi boloo strašne...ale aspoň svietilo slniečko a bolo celkom teplúčko, konečne 🙂

lenuska20
9. sep 2010

@meduela tak to je paráda 😉

lubica69
9. sep 2010

@lenuska20 no u nás ráno pršalo 😖 tak som aj malého bola autom odviesť do škôlky 😅
poobede sa vyčasilo tak som sa bola prejsť je to cca 1km a trvá nám to cca 15 minút pešo 😀

lenuska20
9. sep 2010

@lubica69 aaa to máte ako blízko a teda aj prechádzku 😀 a ty si inak ako užívaš dni ked si sama doma?
myslíš, že sa mám u dokyho objednať, alebo mám ešte počkať?

lubica69
9. sep 2010

@lenuska20 a koľko ti mešká?
Áno blízko Keď sme pred 3 rokmi kupovali dom škola a škôlka boli prvé čo sme chceli vedieť kde sú a ako daleko 😀

lenuska20
9. sep 2010

@lubica69 5.deň, asi to ešte nič nemusí znamenať...no ved to je hlavné, aby to bolo naskok, ked už bude chodiť aj do školy a bude chodiť sám, aby to nebolo privelmi daleko 🙂

lubica69
9. sep 2010

@lenuska20 tak ešte počkaj 🙂

lubica69
9. sep 2010

A @gitarka už k nám nechodí?

lubica69
9. sep 2010

aj @elise kde je?

lubica69
9. sep 2010

idem kuk panelák 😀

lenuska20
9. sep 2010

@lubica69 bežím aj ja....včera som nevidela 😀 a počkám teda do pondelka, dakujem 🙂

lubica69
9. sep 2010

@lenuska20 😉

martina2001
9. sep 2010

@lenuska20
@lubica69
@meduela ďakujem veľmi pekne, ste milé 😀

martina2001
9. sep 2010

@meduela no vidiíš aj ty myslíš už ružovo, nič neboj čím ďalej bude lepšie

lenuska20
9. sep 2010

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre