Otehotniem v 2010 - verím tomu. Pridajte sa

majcika
14. nov 2009

Ahojte dievcata, ak planujete otehotniet zaciatkom roka pridajte sa a podelme sa spolu o nase radosti a starosti.
S drahym sa uz tesime a verime tomu, ze sa to podari skoro. Meriam BT, robim ovu testy a sledujem hlien. zatial sa teda nenudim 😀 a vy ako?

lenuska20
16. sep 2010

@lubica69 fakt? no ono je pravda, že ja som sa o ne ani nejak extra nestarala...a čo si na ne dávaš, že ich máš také dobré?

martina2001
16. sep 2010

@lubica69 no a teraz daš recept na pekné nechty?

meduela
16. sep 2010

@lubica69 dakujem, je fajn vedieť, že mi niekto praje

lubica69
16. sep 2010

Kočenky ja som dala dokopy nechty aj 50 ročnej svokre ktorá ich mala skoro až priesvitné A teraz chodí ako frajerka s nádhernou francúzskou 😀
No ono treba podstúpiť kúru a tak do mesiaca dvoch sú nechty krásne
Ja som používala špeciálny taký ako gélový spevňujúci lak Stál do 2 eur Takže ak môžem odporučiť spevnovač tak skôr taký ako mliečny vyzerá nie preisvitný lačík nanášať každý deň TZ Pondelok utorok strede Štvrtok odlakovať a takto pokračovať cca 2-š týždne Nechty nestrihať len pilníkovať Zo začiatku ich nenechávať príliš dlhé Niekedy stačia aj tie 3 týždne a nechty sú oveľa pevnejšie A ešte jeden trik:olivoý olej Potierať po odlakovaní nelakovať hned na olej lebo lak nechytí Olejovať môžete kľudne aj na nalakované nechty a aj kožičku okolo 😀

meduela
16. sep 2010

@lenuska20 a keĎ mňa občas chytá pocit, či budem pekná

meduela
16. sep 2010

@martina2001 dúfam, že aj keď niečo nevyjde, tak ako by som chcela, že to nebude až také, že by som sa preto trápila

lubica69
16. sep 2010

kočenky platíte si niektorá DNP???

lucka1987
16. sep 2010

no ani nie.. pocula som ze to treba platit celych 270 dni.. len neviem kolko, 50 eur? som zamestnana, ale mam o tom malo ifnormacii...ked pridem z centra a budem vediet co a ako tak si zacnem asi.

lubica69
16. sep 2010

@lucka1987 ty si tu nová???Pýtala som sa kočiek z tejto témy 😅

lucka1987
16. sep 2010

tak sorry, že som sa vtrela 😕 hej som nová, ale akosi sa nechytám, buď ma niekto vysmeje, že som na dieťa mlada alebo tak 🤐
@lubica69

lubica69
16. sep 2010

@lucka1987 každý sa môže pridať do ktorej koľvek témy len sa mi nepáči keď niekto len tak niekde príde bez "ahojte môžem sa pridať alebo pridávam sa" Ale to je len môj názor A 100 ľudí 100 chutí

lucka1987
16. sep 2010

no asi neviem ako to tu chodi... ☹

lubica69
16. sep 2010

to podľa mňa nie je o tom ako to TU chodí 😀

martina2001
16. sep 2010

@lubica69 áno platím, prečo?

martina2001
16. sep 2010

@lucka1987 ahoj, nič si s toho nerob a môžeš zostať aj tu. baby?

martina2001
16. sep 2010

@lubica69 ja mám nechty super 3týždne v mesiaci, týždeň pred mrchou koniec začnú sa lámať a nepomáha ani spevňovací lak ani žiadny, vtedy mi zrejme niečo chýba.

martina2001
16. sep 2010

@meduela všetko čo potrebuješ pre seba myslím že už máš, podstatné je nezakoktať sa pri vyslovení manželského sľubu, a neskopať prvý tanec a všetko je fajn, neboj bude to určite skvelé šak ti držíme palce

lubica69
16. sep 2010

@martina2001 ja len tak Že je to dobrá vec 😀 Sranda,že sa ti takto zhoršia pred mrchou 😖
@meduela všetky ti držíme palce 😀

lenuska20
16. sep 2010

@meduela a prečo by si nemala byť pekná? každá nevesta je vo svoj deň pekná, len sa neboj, všetko dobre dopadne 🙂
@lubica69 hej platím od júla, podla mňa je to dobra vec pre také ako ja čo nepracujeme, že nebudem dostávať to najmenšie minimum, aspoň polroka to bude dobré, budeme si to odkladať, teda chcela by som 🙂 a ten lak si prosím ťa kde kupovala? možno to skúsim, lebo moja nechtárka ostala tehu 🙂 , a teda neviem ako to potom bude s nechtošmi...juj ja už tiež chcem... a tiež si myslím, že aspoň ahoj nezaškodí 😉 @lucka1987 ale inak vitaj 🙂

lenuska20
16. sep 2010

@lucka1987 a inak ja som ešte mladšia od teba 😀 a treba to platiť min 270 dní, max 48 a min 12 eur...potom ti vypočítajú priemer...

martina2001
16. sep 2010

@lubica69 aj ty platíš? ja som ju začala platiť už dva roky dozadu naivne že podľa priania zostanem hneď tehotná. ale už sa mi to vrátilo v zime som bola 4mesiace pn a teraz som už druhý mesiac po zákroku a možno už zostanem ak sa bociany posnažia hneď na rizikovom. To ma upozornila doktorka ešte pred zákrokom že budem celé tehotenstvo viacmenej ležať kvôli tomu skrátenému krčku, ale vydžím stojí to mimčo zato

lenuska20
16. sep 2010

aaa baby, brali ste k.listovú aj predtým ako ste chceli otehotnieť? lebo som čítala, že je to dobré, aj preto, ale napríklad aj na pleť (čo ja potrebujem), len som taká zábudlivá, že si ju zakaždým zabudnem kúpiť....a pre chlapa je vraj velmi dobrý zinok alebo železo dobrý, že aby chlapci boli silnejší 😀 😀

lenuska20
16. sep 2010

@martina2001 ved čo by si pre malého drobca nespravila 🙂 ale ono sa v tom potom dá spraviť prestávka, a dva roky to bude platiť...ale aj tak v tom mám stále trocha miš maš, lebo ani v sociálnej mi to poriadne nevedeli vysvetliť a ma posielali od okienka k okienku 😠

martina2001
16. sep 2010

@lenuska20 to sa stalo aj mne ma posielali dokiaľ som nezačala vrieskať, že načo tam sú keď h... vedia. môžeš to využiť aj na pnku celkom sa to oplatí

martina2001
16. sep 2010

@lenuska20 hej berem kyselinu listovú ale ja ju mám na predpis a manžel bere zinok a selén

lenuska20
16. sep 2010

@martina2001 no ved ja som tiež už bola protivná, ako oni mna tak ja na ne...ved od čoho sú tam? a ešte sú aj protivné ako ploštice...takže ty ked si bola teraz p, tak si to využila? tak super, ked neprší aspoň kvapká 🙂

lenuska20
16. sep 2010

@martina2001 predpísal ti ju normálne gynekolok? zajtra by som už mala zbehnúť do tej lekárne...

martina2001
16. sep 2010

@lenuska20 hej využila, šak sedím doma a nič mi nepatrí, lebo mm zarobí, tak aspoň čo to mám a dostanem toľko čo nezarobia ľudia tuná pracujúci na smeny

martina2001
16. sep 2010

@lenuska20 neviem ja mám na krabičke napísané že len na lekársky predpis a hej gynekoložka mi to napísala

lenuska20
16. sep 2010

@martina2001 tak to je pekné, a platíš si to maximum ak sa smiem spýatť? lebo kamoška si to tiež platila skoro rok pred otehu a ked sa im nedarilo, tak si to znížila na minimum a potom jej to nejak vypočítavali hlavne z toho minima..

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre