Otehotniem v 2010 - verím tomu. Pridajte sa

majcika
14. nov 2009

Ahojte dievcata, ak planujete otehotniet zaciatkom roka pridajte sa a podelme sa spolu o nase radosti a starosti.
S drahym sa uz tesime a verime tomu, ze sa to podari skoro. Meriam BT, robim ovu testy a sledujem hlien. zatial sa teda nenudim 😀 a vy ako?

haninkat
20. sep 2010

@martina2001 vikend bol ok, nic zaujimaveho, v sobotu sme poupratovali, vecer isiel muz von s kolegovcami, ja s kamoskou tak sme sa vytancovali, muz stratil mobil ale nastastie mu kolega napisal na druhy den ze ho nasiel tak mal stastie 🙂 a nedela taka relaxujuca takze nic extra. mam skor vacsi problem, manzel sa pohadal s otcom a vobec ho nechce vidiet a kazdy krat co tu temu otvorim vzdy povie ze ci to musim teraz o tom diskutovat.... jeho otec je tiez tvrdohlavy a ja neviem co s tym 😒 , uz to je takto cez mesiac..

haninkat
20. sep 2010

@lubica69 no to su chlapsi, stale by nieco vymyslali 😉

lubica69
20. sep 2010

@haninkat veď to 😀 Lepšie byť živý ako sedieť niekde v kúte 🙂

haninkat
20. sep 2010

@lubica69 pravda 🙂

haninkat
20. sep 2010

@lubica69 inak sebastian je krasne meno, pekne ste vybrali 😉

mariro
20. sep 2010

@lubica69 - ano zije tam a momentalne studuje unverzitu.Je tam uz 6 rokov.A chodi domov ked ma volno,takze si uziva zivot ako sa da.

martina2001
20. sep 2010

@lubica69 kavu chceš na krásu? alebo teplú? máš ju hotovú. a idem robiť langoše, keď som už upratala

mariro
20. sep 2010

@martina2001 -inac tie langose som aj ja mla vcera na myslli, ze dnes urobim ked dojdem z roboty 🙂

martina2001
20. sep 2010

@haninkat nerieš to, daj tomu čas. my sme mali ten problém pernamentne so svokrou moj muž a ona to nebola kombinácia. a furt to čas vyriešil a prešlo ich to. napočudovanie ja som s ňou mala super vzťah - najlepšia nevesta

martina2001
20. sep 2010

@mariro uvidíme čo z toho bude u mňa je to premiera neznášam miesiť cesto a vybrať robota sa mi nechcelo

mariro
20. sep 2010

@martina2001 -neboj dobre budu,ja ich robievam sem tam, cesto magosim na doske a rovno po chvilke odstatia tvarujem langose a vysmazam 🙂

martina2001
20. sep 2010

@mariro to má hodinu kysnúť a potom už len robiť, alebo dať do chladničky. minule som sa nich tešila, že si dáme keď sme boli so psami von a ani svine ich už nerobia, že po sezóne sa im neoplatí. a synáčik mi pílil nervy tak mi včera mama doniesla recept

mariro
20. sep 2010

@martina2001 -kazdy recept je individualny, ja robim tak ze necham postat, teda pokysnut mozno 15-20 min a hned robim.Nedavam do chladnicky a ani hodinu necakam.Drz sa svojho receptu a budu dobre.Je vela receptov vselijakych.Ja robim klasicke jednoduche z hladkej muky, kvasok, voda, sol ,kmin troska cesnaku a to je vsetko a su paradne 😉 .

martina2001
20. sep 2010

@mariro u mňa len hladká múka, kvásom , olej a vajce. jednoduché len keby sa mi páčilo miesiť 😀 sa smial mm že už možem aj české buchty urobiť

haninkat
20. sep 2010

@martina2001 asi mas pravdu, necham to tak nech si to oni vyriesia, aj sme rozmyslali s jeho mamou nieco vymysliet ale asi to nema zmysel, my sme mali s jeho rodinou vzdy super vztah ale potom sa objavila hadka kde sa zacali rozoberat veci z minulosti no a pritom ma jeho otec zaplietol do toho na co bol moj muz velmi nastvany co sa mu ani necudujem povedat pravdu lebo to bolo medzi nimi a mna do toho tahat nebolo fair.. no takze teraz neni nastvany len na nho koli tej hadke ale aj koli tomu ze ma jeho otec do toho zatiahol ale asi mas pravdu, treba to tak nechat a ono sa to samo vyriesi 🙂

martina2001
20. sep 2010

@haninkat keď to budeš riešiť ty s manželom chytíte sa, aspoň u nás to tak bolo a po prvej takej skúseností sme si povedali dosť, keď o tom chcel hovoriť začal sám ja som sa nepýtala, lebo len kvôli mame jeho a jeho sestre sa doteraz chytíme. darmo mu povieš že pre pokoj v rodine nech sa ozve nezabere a aby sme sa my kvôli tomu pohádali nestojí mi to zato. fuuu teraz keď rozmýšľam my sme sa ani kvôli inému ešte nechytili

martina2001
20. sep 2010

baby skúšali ste niekto farbu na vlasy syoss penovú? teraz na ňu kukám reklamu a to by som si aj sama mohla zafarbiť, len aká je

haninkat
20. sep 2010

@martina2001 no hej, mas pravdu, no dobre manzestvo mas ked ste sa koli nicomu inemu nepochytili 😉 , my sme mali par hadok pocas nasho vztahu ale tiez len obcas, ked vidim a pocujem kolko sa ine pariky hadaju tak to fakt nebolo moc 🙂

haninkat
20. sep 2010

toto je taky dlhy den v praci a k tomu sa vobec nic nedeje ☹

martina2001
20. sep 2010

@haninkat nesťažujem sa, my sme obaja rovnaký čiže nie je dôvod sa hádať, jednoducho sme sa našli. len ma štve že poslednú dobu sa málo vidíme pre mm množstvo práce. ti poviem, že nuda 😎

haninkat
20. sep 2010

@martina2001 to hej, musi ti chybat, mne chyba moj drahy kazdy den ked som v praci a neviem sa dockat prist domov aby som ho konecne uvidela 😀 , on je z prace doma prvy takze vzdy ma privita peknym bozkom 🙂

martina2001
20. sep 2010

@haninkat u nás je to opačné 😀 doma som ja. minulý rok som odišla z práce, lebo sme chceli mať bábo a čakám bociana doteraz 😀

haninkat
20. sep 2010

hej, kamoska odisla tiez z prace lebo skusali. Skusali ked chodila do prace ale mala taky pocit ze sa potrebovala zrelaxovat a nemat ziadny pracovny stres a o nejakeho pol roka sa zadarilo 🙂 no hej aj my cakame 🙂

martina2001
20. sep 2010

@haninkat ja som odišla z práce lebo to už bolo nad moje nervové sily, síce som nerobila manuálne ale ten tlak už bol riadny a bola som tam 10rokov ale neľutujem že som odišla. boli to roky bez nároku na dovolenku, pnku alebo očeerku. teraz robím domu už len mm firmu a ok

mariro
20. sep 2010

@martina2001 -jeej to by som rada tak robila aj ja,ze doma.... 🙂 ,ja som tiez na jednom mieste uz skoro 12 rokov a tiez mam dost.Tak sa tesim na matersku jak male decko na zmrzlinu 🙂 .

martina2001
20. sep 2010

@mariro prestalo by ťa to časom baviť, že práca doma 😀 ešte že mám kámošky a vypadnem vonku na kávu. jj to sa teším aj ja na mimčo

mariro
20. sep 2010

@martina2001 -sak ja by som zas stale doma nebola 🙂 ,aj praca v terene moze byt,nee??Zalezi co robis,telefon vybavit mozem aj u segry na kave.. 😀

martina2001
20. sep 2010

@mariro no to áno čo robím pre poisťovňu môžem kdekoľvek, ale účtovníctvo len doma 😀 my sme si teraz v lete obľúbili terasky a kávičky, len neviem jak to budeme robiť v zime, lebo kámoška má malú mimiňačku a tá do zafajčeného nemôže

mariro
20. sep 2010

@martina2001 -jaaaj uz aby sme boli tehotne a potom s kocikmi po kavickach chodili,uz sa tesim 😉

lubica69
20. sep 2010

@martina2001 tak už som na cesteeee Káva môže byť aj studená 😀 Nezaškodí Krásy nikdy nie je dosť 🙂
Juj a langoše to si dámeeee 😝
Ja som ich nikdy nerobila ale ľúbim ich 😝
No a čo sa týka vzťahov to fakt radšej nechať tak Ja mám už len ocina 15 rokov a na to,že je sám nám neskutočne pomohol Kdežto svokrovci sú obaja ale pomoc No to by som sa načakala Ani len svadobný dar muž nedostal ale so svkorou vychádzam dobre Svokor je svojský ale má ma veľmi rád 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre