Otehotniem v 2010 - verím tomu. Pridajte sa

majcika
14. nov 2009

Ahojte dievcata, ak planujete otehotniet zaciatkom roka pridajte sa a podelme sa spolu o nase radosti a starosti.
S drahym sa uz tesime a verime tomu, ze sa to podari skoro. Meriam BT, robim ovu testy a sledujem hlien. zatial sa teda nenudim 😀 a vy ako?

lubica69
21. sep 2010

@mariro nie @martina2001 je odo mňa hádam aj 300km 😅

mariro
21. sep 2010

@lubica69 - noooo tak to by sme si ozaj pekne odskakovali 😀

martina2001
21. sep 2010

@mariro nie ďaleko sme od seba ale navnadiť Vás môžem obe 😀 mi vypadol mk normálne

martina2001
21. sep 2010

@lubica69 mne prišla tá poukážka už asi pred týždňom, len som si ju dala k monitoru, aby som ju niekam nezaložila

lubica69
21. sep 2010

no mne to vôbec neprišlo 😖
a koník dnes vypadáva 😒

martina2001
21. sep 2010

ahojte baby, už to vyzerá že je koník ok, čo porábate?

lubica69
21. sep 2010

@martina2001 ahoj No už by mohol byť OK lebo riadne blbol 😅
Ja pozerám TV noviny Malý sa kúpe a robím hovädzí vývar 😀

martina2001
21. sep 2010

@lubica69 som poobede riadne kukala sem tam vypadol ale nie na tak dlho, ja som robila tú pizzu, bola u kámošky pohrať sa s mimčom a tiež som skončila pri novinách. malý už lepšie?

lubica69
21. sep 2010

@martina2001 áno lepšie ale zajtra sme ešte doma teda ideme k segre a ja musím zaniesť OČR do sociálky
A nachytala si nejaké tehu vírusíky u kamošky???

lenuska20
21. sep 2010

ahojteee 🙂 ako sa máte babule?
@mariro aj si si niečo kúpila v takku?
inak ja som sa v takku minule pýtala, že že prečo nie vždy každému prídu tie kartičky ked iným hej a oni povedali, že to nevadí, že stačí si niečo kúpiť a zlavu si možno aj tak uplatniť, že stačí len povedať 😉
dnes nešiel koník?
@lubica69 tak malý bude s tebou doma až do konca týždna? aspoň sa poriadne prelieči 🙂

lenuska20
21. sep 2010

@meduela a inak dúfam, že potom niekde uvidíme aj svadobné foto 🙂

lubica69
21. sep 2010

@lenuska20 to fakt takto stačí v Takku poveda5?Chcem aby šiel už vo štvrtok do škôlky 😀
@mariro pochváľ sa nákupom 🙂
@meduela čakáme infošky aj fotočky 😎

mariro
22. sep 2010

dobre ranko spolubojovnicky 🙂
ale v ziadnom Takku som nebola na nakupoch,mala som robotu vcera, chvalabohu 2 pedikury som robila,lebo tento mesiac bol na vydavky strasny.Ja momentalne tusim ani nic nepotrebujem okrem tehotenskeho testu 😀
No ale to sa utrasie a potom vyrazim aj ja cosi pokupit 🙂

martina2001
22. sep 2010

krásne slnečné dobré ránko Vám prajem

martina2001
22. sep 2010

@lubica69 to uvidíme až o také dva týždne či dáky vírus ma lízol 😀

martina2001
22. sep 2010

@lenuska20
@lubica69 v takku som bola ja a kúpili sme malému vetrovku na zimu a jednu mikinu, neviem dáko nemali moc na výber pre dospelých

mariro
22. sep 2010

@martina2001 - my ideme este len chytat virusy...vikend je pred nami a mal by byt plodnyyyy 😉

martina2001
22. sep 2010

@mariro ja dúfam že náš už bol plodný 😎 našťastie sa mi upravil cyklus tak už to aj viem vypočítať kedy sú plodné dni. neviem ja nie som moc za za ovulačné testy a ani merania teploty, ale keď ináč nepojde budem musieť začať. a keď do konca roka nič tak mám schválené umelé. len ja sa toho uspávania bojím, tak verím že s to podarí normálne 😀

mariro
22. sep 2010

@martina2001 - no ja som teda este ani jeden ovulacny test nekupovala a ani nemerala teplotu.To treba dlhsie robit aby si zistila kedy je ten spravny cas.A cyklus mam okolo 28-30 dni takze da sa trafit do plodnych dni,len teda zatial nist.Zeby boli inac tie plodne dni????Uvidime tento mesiac co bude 🙂

martina2001
22. sep 2010

@mariro ja normálne obdivujem tie baby čo to robia. ja popravde nato nemám nervy. som toho už dosť veľa o tom prečítala, a najviac mi vyhovuje tá metóda, že sex každé 2-3 dni, lebo spermie dokážu prežiť v tele ženy 48hod. toho sa budem držať 😀 a u nás to tak vyhovuje

mariro
22. sep 2010

@martina2001 - tiez zdielam tento nazor,resp. tuto metodu 😎

martina2001
22. sep 2010

@mariro utešila si ma že nie som sama 😀 ty čo vlastne robiš?

mariro
22. sep 2010

@martina2001 - ako v praci myslis co robim?

mariro
22. sep 2010

@martina2001 - ako obchodna referentka v kancli a pomimo robim pedikuru ked sa ohlasia zakaznicky nejake.Chodim ja k nim . 🙂 a celkom si pochvaluju servis az do bytu.

martina2001
22. sep 2010

@mariro super, ja mám tak kaderníčku a neviem si to vynachváliť hlavne keď som chodila ešte do práce a malý bol malý, dobré to máš, ty si zarobíš a zákazníčkam pomôžeš. ja som tak robila účtovníctvo, popri práci ekonómky a teraz mám už len to účtovníctvo doma

mariro
22. sep 2010

@martina2001 - pochvalujem si aj ja veru a ludia su tiez spokojni,nemusia cestovat ,cakat a su vybaveni rovno doma.
Kadernicku tak mam aj ja,pride k nam ostriha nas a uplna pohoda je. 🙂 Pacia sa mi take sluzby.

lubica69
22. sep 2010

Ahojte dievčatá
Tak v Takku bola @martina2001 nie @mariro 😅
@lenuska20 si ma zmiatla 😀
My sme akurát u segry Pizza objednaná tak čakáme A o 13 idem k dokimu na tú kontrolu tak držte palčeky 😉

mariro
22. sep 2010

@lubica69 - jasne myslim na teba,vsetko bude ok u doktora 🙂

lubica69
22. sep 2010

@mariro ďakujeeem 😀

martina2001
22. sep 2010

@lubica69 držím palce aj ja idem ku doktorke o jednej ale ja len o pnku či pokračujem alebo už ukončíme, prinajhoršom mi sono urobí

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre