Otehotniem v 2010 - verím tomu. Pridajte sa

majcika
14. nov 2009

Ahojte dievcata, ak planujete otehotniet zaciatkom roka pridajte sa a podelme sa spolu o nase radosti a starosti.
S drahym sa uz tesime a verime tomu, ze sa to podari skoro. Meriam BT, robim ovu testy a sledujem hlien. zatial sa teda nenudim 😀 a vy ako?

elise
2. jan 2010

ja dúfam že sa nám teraz zadarí , mne by mala prísť12.1 a dúfam že nepríde 😎 umás to vie len náš kamoš nikto iný a je to tak dobré v práci je to psychoteror kolegyne intrikujú ohováraju kolektív oničom tak im nebudem nič hovoriť iba predložím papier 😀

simasla
2. jan 2010

elise - v práci to ví jen jedna kolegyně - co je i moje dobrá kamarádka, ale jinak pořád slyším nějakou narážku - odevšad 😀 tak se jen směju a když oni na mě takhle, tak i já si občas rejpnu a když mě něco nas...e, tak prohlásím, půjdu snad radši na mateřskou než toto a oni zase chvilku drží ústa 😀

elise
2. jan 2010

ja som si teplotu nemerala ale asi začnem aj ja 😉 mala by som mať zvýšenu teplotu ked by som bola tehu? alebo pred menštruáciou alebo ako to je ?

skippy7
2. jan 2010

ahojte,
ja som nikomu nehovorila kedy sa chceme snažit, tvarim sa,že ešte nie....aj som mala v plane to ešte na začiatku tajit,pre istotu,ale neviem,či sa mi to podari,lebo budem hned doma na rizikovom 😒

simasla
2. jan 2010

http://merenibt.xf.cz/index2.html tady je všechno, co o měření BT potřebuješ vědět, ale je to tak, že před MS nebo současně by měla teplota klesnout, v době ovulace by měla být nejnižší a pak by měl být vzestup po ovulaci a pokud bys byla těhu, tak teplota neklesne a zůstane ve výškách (teploty jsou vyšší v druhé fázi po ovulaci kvůli vylučování progesteronu a nebo HCG)

skippy7
2. jan 2010

ja teraz mrškujem 😒 ...a ešte som aj trochu chora, manžel je na antibiotikach, tak neviem, mam sa do toho pustit,ked sme na tom takto?, ovulka ,ak dorazi tak okolo 10.1.

simasla
2. jan 2010

skippy do desátého je ještě čas - určitě vám bude už lépe 😉

skippy7
2. jan 2010

no mne snad ano, len aby ten jeho material neboli nejake zdechlinky 😝

emily327
2. jan 2010

josie3331": dakujem, nie okolie o tom nevie nechcem to nikomu teraz hovorit, pokial mi test a leka nepotvrdi, ze som tehotna. Ale uz sa velmi tesim ako to oznamim rodine, ti sa budu velmi tesit 🙂 Inak som v irsku.

emily327
2. jan 2010

skippy7: kedy koncia manzelovi antibiotika? No asi by som na vasom mieste pockala kym ich doberie. Alebo ak mas dobry vztah s gynekologom, tak sa skus poradit s nim. Drzim palce ;)

mirenkam
2. jan 2010

ahoj. kéž by 😔 , také doufám, čeká nás v lednu KET, v prosincu bylo ICSI neúspěšné ☹

skippy7
2. jan 2010

Emily, uff,som si vydychla ked som kukla do tej krabičky, je ich tam len 10tbl,končia mu v stredu,to ja budem akurat po menzese...tak snad

emily327
2. jan 2010

ahoj mirenkam, musis pozitivne mysliet ;) :* drzim velmi prsteky a verim, ze to vyjde ;)

emily327
2. jan 2010

skippy7: tak to je super, tak to budete pracovat v rovnakom case ako my ;) :D podla vypoctu na stranke http://tehotenstvo.academy.sk/index.php je ten pravy den 13.1. a 4 dni pred a 4 dni po 🙂 tak sa na tie dni uz velmi tesime 🙂 Tak vam budem drzat palce, aby sa vam to podarilo :*

Inak vsetkym snazilkam tuto stranku: http://tehotenstvo.academy.sk/index.php
vrelo odporucam, je tam popisany tyzden po tyzdni co sa v nasom tele a hlavne brusku za tych 40 tyzdnov bude diat a je to fakt dopodrobna opisane, vela som sa dozvedela.

skippy7
2. jan 2010

Emily...ja mavam ovulku skor,tak 10.DC, lebo mam kratšie cykly ,24-dnove....
ja už tehotenstvo mam naštudovane,už som teh. bola...ale žial nedopadlo to dobre 😔 , tak dufam, že teraz

emily327
2. jan 2010

skippy7: to som nevedela, prepac moja, to mi je luto ale treba mysliet pozitivne a tak verim,ze to tento krat vyjde a mozno budeme kocikovat spolocne 🙂 Pozeram,ze si z BA 🙂

skippy7
2. jan 2010

Emily,v pohode,si to nemohla vediet... verim,že tento novy rok bude lepši ako ten stary, ...a ty sa vratiš do BA? tento rok?

emily327
2. jan 2010

skippy7: ano my sa tento rok vraciame do BA presnejsie do Rovinky kde budeme byvat. Kedy presne zalezi aj od toho,ze kedy otehotniem 😉 A verim,ze tento rok bude lepsi ako ten stary 🙂

skippy7
2. jan 2010

tak, držme si palce, nech nam to vyjde 😵 😵 😵

josie3331
2. jan 2010

a keby naaahodou sa nam to nepodari, tak budeme stale chodit do tejto temy? lebo bude znacne neaktualna 🙂

hhalina
2. jan 2010

ahoj holky, tak já se sem přihlásila 29.12, protože se mi ten název fakt líbil, a říkala jsem si, že v lednu by to šlo. My problém - manžel špatný spm, docela dost špatný, ale co se mi nestalo- PORAĎTE, či povzbuďte (jinak SE SNAŽÍME UŽ 2 ROKY A 2 MĚSÍCE)

nechci se radovat, ať jsem moc zklamaná, co myslíte jsem // nebo ne??
Co si teď myslíte o mě- - bolí mě bříško, pobolívá teda pořád, no ale to mně sem tam bolelo i normálně, tak jsem si řekla: ,,nedělej si naděje, to si zase něco namlouváš,, no ale i když mám mít MS 5.1. a na každém testu píšou, dělat ho nejdříve v den očekávané MS- ALE mně to nedalo a tak jsem ho dnes udělala- první 3 minuty nic- tak jsem si řekla- holka, blázníš, ale pak se objevila druhá // - ale skoro neviditelná, opravdu, skoro nejde vidět...úplně jak vlásek - ALE JE TAM ALE MUSÍTE SE HODNĚ SOUSTŘEDIT NA TEN TESTÍK. co si myslíte.....dnes mi trošičku teplota klesla ráno, ale pořád se to drží nahoře, UVIDÍM ZÍTRA.......DRŽTE MI PĚSTI, PROTOŽE ty naše výsledky byly fakt na prd, je mi už přes 30, manžel o5 let starší a ještě nic. Manželovi jsem to ještě neřekla, chci si být jistá, ať není zklamaný. Myslíte, že by to mohlo vyjít??????? zítra ráno mi to nedá, zkusím další.......PROSÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍM, ať to vyjde. Jinak všem přeji v lednu //

elise
2. jan 2010

hhalina držím palčeky nech je druhá čiaročka uplne silná 😵 😵 😵 potom nás príd nakatit T-výrusom 😀 😉

josie ja by som sem chodila aj vo februári ved čo tehulky určite budeme 😉

simasla
2. jan 2010

hhalina - také držím palečky.. a přijď nám pak říct, jestli čárka sílí 🙂
No a já doufám, že lednem tato diskuze neskončí, protože abych řekla pravdu věřím, že otěhotním, ale kdy? tak tady bych měla jisté pochybnosti :D

janka13ke
2. jan 2010

Môžem sa k vám pridať?

hhalina
2. jan 2010

Elise Simasla díky, dám vědět, určitě. A nakazím pak všechny. Jen mám strach, že to je jen nějaký hormon, ktery ukázal slabou // a nevyjde to. Ale uvidíme, díky holky. 🙂

janka13ke
2. jan 2010

hhalina
si tehotná, uvidíš. Aj slabá čiarka znamená tehotenstvo. Len máš ešte málo HCG. Keď si urobíš další test, čiarka tam bude už tmavšia. Tak Ti blahoželám a teším sa veľmi s Tebou.

hhalina
2. jan 2010

Děkuji moc, ráno zkusím další a dám vědět. Pak vás tady všechny nakazím jak psala pěkně Elise. Díky vám všem holky, teď už je to jen ve hvězdách. 🙂

janka13ke
2. jan 2010

hhalina
držím palce a zajtra som tu ako na koni 🙂 aby som sa s Tebou tešila

hhalina
2. jan 2010

🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 díky

jessika
2. jan 2010

Ahoj holky, ráda bych se přidala 🙂

Prášky jsem vysadila v září, poctivě snailkujem, ale pořád nic... ☹ Poslední test jsem si dělala na Silvestra, abych případně věděla, že nemám pí a zase byl negativní. Sice to bylo teprve 27DC, ale naděje si už nedělám. Navíc jsem v prosinci měla chřipku a to by prý ani nebylo dobré v té době otěhotnět. Tak snad teď v lednu....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre