Otehotniem v 2010 - verím tomu. Pridajte sa

majcika
14. nov 2009

Ahojte dievcata, ak planujete otehotniet zaciatkom roka pridajte sa a podelme sa spolu o nase radosti a starosti.
S drahym sa uz tesime a verime tomu, ze sa to podari skoro. Meriam BT, robim ovu testy a sledujem hlien. zatial sa teda nenudim 😀 a vy ako?

lenuska20
30. sep 2010

@martina2001 no už by to malo byť vidno 😉 a dobrúúú 🙂

meduela
30. sep 2010

čaute 🙂

lubica69
30. sep 2010

@lenuska jej máš krásnu novú fotečku 😀 a áno na tých 49 lebo teraz platím len 47,70
@martina2001 dobrú moja

mariro
1. okt 2010

@lenuska20 - a pekna foteckaaaaa,pristane ti to 😉
No inac dobre ranko...konecne mame piatoceeeeek, sa tesiim.

martina2001
1. okt 2010

dobré ránko babuľky
@lenuska20 fotka vydarená a pristane ti ofinka

martina2001
1. okt 2010

@mariro noo konečne piatok aj náš ocinko je dnes doma, zázrak 😀
držte palce idem malému upiecť tú tortu narodeninovú, dodrbem? istí to cukráreň 😀

mariro
1. okt 2010

@martina2001 - tiez som takyto optimista a nestresujem, skusim a ked to nejde tak vzdy su ine moznosti 😀
A zasa darceky vyrobene vlastnorucne maju najvecsiu cenu , tak by som sa nejako netrapila 😀 😀 😀

martina2001
1. okt 2010

@mariro hej tá oslava u našich by mi prešla ako tak aj s pokazenou tortou 😀 ale nedeľu si vymyslel oslavu pre kamarátov a tam by to už bol trochu trapas 😀 idem rýchlo upiecť piškóty a potom šup do SP

meduela
1. okt 2010

ahojte babenky, môžete kuknúť, som vylepšila album na mojasvadba. inak pekný deň želám 🙂

meduela
1. okt 2010

@martina2001 ty si určite šikovná, zvládneš to

ituka37
1. okt 2010

Ahoj Zuzanockamt... ako vidím možem sa ku vám pridař. My sa s manželom snažíme od septembra 2009 a stále nič, no verím, že do konca roka tam tie // budú a bude to viacmenej vianočný darček. Prekvapilo ma čo si napísala, že ti doktorka povedala, že až podvoch rokoch ti bude robiř vyšetrenia. Mne začal robiř vyšetrenia moj gynekolog už tento rok v júly. Manžel bol aj na spermograme a ja som bola na výteroch a chodím na folikulometriu. Zistil, že mi nedozrievajú vajíčka a dal mi na to lieky. Medzy tým mi zistil aj nejaké baktérie ktoré otehotneniu bránia, ale ja som nemala žiadne príznaky, proste tam boli. Takže s mojho pohladu by som na tvojom mieste na doktorku naliehala aby ti testy a vyšetrenia urobila čím skor. Čím skor to budeš vedieř prečo sa nedarí, tým skor sa to dá riešiř. Tak držím vám palce.všetkým..A tiež verte, pomáha to. Netreba dúfař , ale veriř... Sama uvidím či to pomože 😀

martina2001
1. okt 2010

@meduela kukla som, tá čiernobiela fotka je úžasná a torty už sú na svete v celku 😀

meduela
1. okt 2010

@martina2001 jéj, som rada, že sa páči
som vedela, že keď sa ideš do tej torty pustiť, že to zvládneš

martina2001
1. okt 2010

@meduela to bol tak trocha pokus, som robila vo vnútri torty namiesto jednej piškóty roládu a vyšlo to celkom ok, druhú idem deckám v strede robiť s keksovou plnkou, teraz trocha pauza

lenuska20
1. okt 2010

ahojtee
@lubica69 @mariro @martina2001 dakujem, len si na nu budem musieť ešte zvyknúť 🙂
@martina2001 mňam mňam, určite bude aj velmi chutná, šikulka 😉 tak budete mať veselý víkend 🙂
@meduela velmi pekné foto a tá čiernobila je naozaj krásna
@lubica69 pomaly každú chvílu to navyšujú, abysme si to stále menili...
@mariro to máš teda ppravdu, len ja taký nešika a nič pekné neviem vlastnoručne spraviť 😒 😀

meduela
1. okt 2010

@lenuska20 diky,som rada
@martina2001 tak ten pokus teda vyšiel

martina2001
1. okt 2010

@lenuska20 ja som tiež dnes navštívila SP, ale kvôli preplatku čo som tam mala a hneď som si aj navýšila na max a chutiť ti poviem zajtra ako chutila 🙂

martina2001
1. okt 2010

@meduela ako tak áno, mm sa páči uvidíme zajtra 🙂

lubica69
1. okt 2010

Ahojte dievčatá
Na pc som sa dostala až teraz tak vás musím dočítať 😉
@martina2001 neboj tortičku určite zvládneš 😀
Kočky predstavte si,že sa mi dnes ozvali z tej jazykovej školy 😉 mala som vstupný pohovor Budúci týždeň lekciu a ak sa im budem páčiť další týždeň začíííínam 🙂 Juj viete aká som rada 😀 😀 😀

lubica69
1. okt 2010

a zmenila som si dnes ten VZ DNP na maximum 49,10

meduela
1. okt 2010

lubica a aký jazyk?

meduela
1. okt 2010

ako dlho sa už snažíte?
a ako ste prišli na to, že ste tehotné?

lenuska20
1. okt 2010

@lubica69 tak ti držím palce, aby ti to vyšlo, bude teda z teba pani učitelka? 🙂
@martina2001 prajem dobrú chuť 😉
ja si to tiež niekedy budem musieť ísť navýšiť, ale až za nejaký mesiac dva, lebo to sa da tuším až po polroku, nie?

meduela
1. okt 2010

nikto nič ☹

martina2001
1. okt 2010

@lubica69 jej to máš super, aspoň vypadneš medzi ľudí a tú socialku mám aj ja dnes za sebou

martina2001
1. okt 2010

@lenuska20 raz za polorok sa mi zdá a ja som nezvyšovala od roku 2009

martina2001
1. okt 2010

@meduela my sa snažíme už dva roky a ako nato prídeš je u každej iné, urobíš test, alebo ti je zle, fakt různe

lenuska20
2. okt 2010

ahojtee
@meduela si si vymazala foto? a my sa zatial snažíme len od leta.

meduela
2. okt 2010

áno 🙂 šak už ste ma videli 🙂

meduela
2. okt 2010

ale tu sa tak dobre píše...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre