Otehotniem v 2010 - verím tomu. Pridajte sa

majcika
14. nov 2009

Ahojte dievcata, ak planujete otehotniet zaciatkom roka pridajte sa a podelme sa spolu o nase radosti a starosti.
S drahym sa uz tesime a verime tomu, ze sa to podari skoro. Meriam BT, robim ovu testy a sledujem hlien. zatial sa teda nenudim 😀 a vy ako?

lubica69
6. okt 2010

Ahojte kočenky
Ako sa máte?Čo máte nové?
No ja som včera dopadla supeeeer Prijali ma Páčila som sa a aj mne sa páčilo Som si to aj skúšala akože vyučujem a OK Takže dnes sa idem pozrieť ne jednu hodinu Mám si robiť poznámky a tak Nafasujem knihy pre lektorov a budúci týždeň začínam Dostanem novú skupinu Juj tak sa tešíííím 😀
Aj ja mám radšej true story A tú vážku som videla už viac krát No ale bez paneláku by mi bolo smutno 😅

mariro
6. okt 2010

@lubica69 cavko a dobre ranko vsetkym 😉
Tak super sme ti drzali palce.Tesim sa s tebou ze ti to vyslo,pani lektorka. 😉

lubica69
6. okt 2010

@mariro ahoj ďakujem krásne Ja som cítila,že na mňa myslíte a držíte palčeky 😀
Ako sa máš?Čo nové?
Inak kočkenky ja som ešte nedostala mršku Síce posledná bola 8.9 ale 30 dňový cyklus mávam fakt len zriedkavo tak raz do roka 😅 Tak neviem neviem Uvidíme 😉

martina2001
6. okt 2010

dobré ránko, krásne slnečné 😎
@lubica69 jej super, aspoň sa troška odreaguješ.

mariro
6. okt 2010

@lubica69 - no ja som zatal len v obdobi cakania resp. necakaniu mrchy...v pondelok 11 by mala byt..28 dnovy cyklus,
tak uvidime 😉

martina2001
6. okt 2010

@lubica69 ja som mala dostať 2.10 a zatiaľ nič tak čakám či príde alebo nepríde 😉

lubica69
6. okt 2010

@martina2001 juj to by bolo super A u dokiho ako?Jaj či v piatok si spomínala,že ideš,nie? 😉
@mariro neboj moja 🙂

mariro
6. okt 2010

@lubica69
sakris ked to cakanie je otravne 😉 , uz by sa to mohlo vydarit 😉

lubica69
6. okt 2010

@mariro veď to 😅 Ja som si akurát minulý mesiac povedala,že už to nebudem riešiť a nechám tak ako je 😀 a možno to pomohlo Snažila som sa na to nejak nemyslieť a nechať tomu volný priebeh 🙂

mariro
6. okt 2010

@lubica69 - no sak ani ja to nejako neriesim,ale uz by to mohlo byyyyt 😉

lubica69
6. okt 2010

@mariro 😉

martina2001
6. okt 2010

@lubica69 no pravdu povediac som sa tam ešte nedostala, mám to teraz dáko rozlietané

lenuska20
6. okt 2010

ahojte babeny
no ja som dnes mala dosť blbý deň, ked som sa vracala z prednášky k aute zbadala som, že mi niekto prevalil dvere a oškrel ho 😠 ☹ mala som chuť sa totálne rozrevať, k tomu dotyčný odišiel takže sa ani nič nevyrieši, kedže nemáme havarijnú a neviem ani špz auta, iba to, že to bolo asi bmw vedla ktorého som zaparkovala 😒
@lubica69 tak to som rada, že sa ti páčilo a že hned aj nastupuješ 🙂
@martina2001 no čo už vieš ako si dopadla?
@mariro no veru stále každý mesiac čakať, či mrcha príde alebo nie, ale nemusela by 😀
ja sa tiež snažím na to nemyslieť, síce mi myšlienky niekedy zablúdia 😀 ja čakám mršku budúci týždeň, tak som zvedavá a trocha nedočkavá, no uvidíme...

mariro
6. okt 2010

@lenuska20 - no uvidime co bude, uz len treba vydrzat 😉

lenuska20
6. okt 2010

@mariro presne tak 🙂

ypsinkova
6. okt 2010

@lubica69 a čo robíš,ak smiem vedieť ? a čo vyučuješ ? 🙂
@lenuska20 mne sa tiež stala podobná vec a toho chlapa to vôbec neštvalo,ani sa nezastavil,nič,žiaden charakter , čo ma poriadne vytočilo... bezohľadní vodiči 😒

lenuska20
6. okt 2010

@ypsinkova keby som mala byť aspoň na koho nahnevaná, ale tak čo už no 😒 ...vyklepeme 😀

meduela
6. okt 2010

ahojte

meduela
6. okt 2010

no som zvedavá, kedy budeme tehuľkovať, pre mňa premiéra 🙂, ale ešte nič

meduela
6. okt 2010

@lenuska20 aj ja som mala blbý deň

meduela
6. okt 2010

@martina2001 no fakt, ktorá už bude v tom

mariro
7. okt 2010

dobre ranko baby 😉 aj tie nove ,resp. staronove co sa tu ukazali 😉
Dnes svieti slniecko, tak hadam bude fajn.

lubica69
7. okt 2010

Ahojte dievčatá
AKo sa máte?Čo nové?
Mne to včera nedalo tak som si bola testík kúpiť a tu je výsledok Taký nejasný kedže druhá čiarka je taká slabá 😅

zajo79
7. okt 2010

@lubica69 ale je tam!!!! gratulujem 😵

mykaellle
7. okt 2010

@lubica69 a po akej dobe si si urobila test?

jonki
7. okt 2010

@lubica69 ahoj lubi neviem ci si ma pamatas 🙂 hodilo mi akurat tvoj prispevok ako prvy na liste tak som zo zvedavosti pozrela 😵 a vidim nadherne foto 😀 jeeeeeej tesim sa s tebou...to voooobec nie je nevyrazny vysledok ,ved to je "ciarisko" ziadna ciarka 😉 prajem len to naj, nech vam to vyjde, velmi sa tesim 😵

petuska123
7. okt 2010

@lubica69 ze slaba??????????????????je silna.......

lenuska20
7. okt 2010

@lubica69 gratulujeeeeeeem 🙂 🙂 🙂 konečne si sa dočkala 🙂

lubica69
7. okt 2010

Kočenky jej koľko príspevkov pre mňa Ďakujem vám krááásne 😀 😀 😀
@jonki jasné,že si pamätám moja 😀
@mykaellle neviem ako to myslíš Pred 3 týždňami som si robila preventívny cca 5 dní po sexíku ako písali na testíku,že by už mal ukázať ale vyšiel negatívny PM bola 8.9 ale 30 dňový cyklus nemávam Mávam tak max 25 dňový Tak som si včera zašla preventívne do lekárne
No každopádne si zájdem zajtra k dokimu na krv na HCG nech viem

mariro
7. okt 2010

@lubica69 - jeziiiiiis supeeeeer, to je normalna ciarka...pane boze zenska ved ty si tehotnaaaaaaaa 😉 😀 😀 😀 😀
tesiiim sa s tebouuuuuu
salalalala 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre