Otehotniem v 2010 - verím tomu. Pridajte sa

majcika
14. nov 2009

Ahojte dievcata, ak planujete otehotniet zaciatkom roka pridajte sa a podelme sa spolu o nase radosti a starosti.
S drahym sa uz tesime a verime tomu, ze sa to podari skoro. Meriam BT, robim ovu testy a sledujem hlien. zatial sa teda nenudim 😀 a vy ako?

lubica69
7. okt 2010

@meduela ďakujem
@lenuska20 áno zajtra idem a ak potvrdí rozosievam vírusíky 😀 všetkým
A áno na PN chcem viac ako do práce 😉

meduela
7. okt 2010

teším sa s Tebou @lubica69

meduela
7. okt 2010

@lubica69 ale potvrdí sa, určite, chcela by som takú radosť zažiť

lubica69
7. okt 2010

@meduela ďakujeeem Ja držkám palčeky Inak by som nikdy neverila aká je psychika veľmi veľmi dôležitá 🙂

meduela
7. okt 2010

no ja som zvedavá, ako to dopadne so mnou, aspoň budem vedieť, ako na tom je moja psychika

meduela
7. okt 2010

ja som kukala, že na začiatku tehotenstva môže byť druhá čiarka bledšia, ale je tam

lubica69
7. okt 2010

@meduela no ono v prvom rade je veeľmi veľmi dôležité pozitívne myslieť a brať to tak voľnejšie 🙂

lubica69
7. okt 2010

@meduela hej hej,že býva slabšia na začiatku No ja som pred ľ týždňami nemala druhú čiarku vôbec

martina2001
7. okt 2010

@lubica69 ja poviem po zajtrajšom ultrazvuku, a stavím sa že mi povie tehu a teraz keď sa potrebujeme sťahovať 😎

meduela
7. okt 2010

@martina2001 ja by som bola šťastná

lenisko1
7. okt 2010

Ahojte no my sa chystame už dva roky tak dufajme že buduci rok to už fakt isti

lubica69
7. okt 2010

@martina2001 a kam sa sťahujete???

lenisko1
7. okt 2010

🙂 jooj ja som reagovala na tu prvotnu spravu 🙂 my sa nestahujeme nikam len že sa snažíme otehotniet už dva roky tak dufam, že sa to už konecne podari

lubica69
7. okt 2010

@lenisko1 😀 áno ja som to pochopila Ale rozosmiala si ma teraz tou poslednou odpoveďou moja 😀

lenisko1
7. okt 2010

ale už som tu dost dllllho nebola tak som sa sekla. .. prisla som sa sem pozriet čo je tu nove... ale vidim že stale su tu problemy s otehotnením :((((

martina2001
7. okt 2010

@meduela mi hovor aj ja po takej dlhej dobe
@lubica69 ale sťahujeme, lebo bývame ďaleko od malého školy a furt máme problém s cestovaním, tak sme predali náš byt teraz a naháňame niečo blízko školy, ale vyzerá že sme už našli, zajtra ráno ideme niečo kuknúť čo sa nám podľa fotiek páči a aj vyhovuje celkom

meduela
7. okt 2010

a tak pre niekoho to nie je problém, je to len otázka času, kedy sa podarí

meduela
7. okt 2010

@martina2001 no tak to budeš mať zaslúžené

meduela
7. okt 2010

mňa len to niekedy "bolí" že niekto dieťa nechce, nestará sa a má ho a niekto tisíc razy lepší, čo by si zaslúžil, dlho čaká a chce niekto sa aj nedočká, poznám takých, bolo im veľmi ľúto, kresťanskí manželia

martina2001
7. okt 2010

@meduela neviem. dáko som z toho teraz vyvedená z miery, lebo test čo som si robila po 8dňoch nič a potom to bolenie brucha a teraz to záhadné špinenie. potom strach k doktorke a zajtra už idem konečne na ultrazvuk, ale robí až poobede a pondelok ráno krv až

meduela
7. okt 2010

uvidíš, že aj Ty si vtom

meduela
7. okt 2010

@martina2001 test vraj ukáže až na 36 deň cyklu, máloktorým skôr, včera som to čítala akurát, že ani sa neoplatí robiť test skôr, lebo aj keď už je tehotná, neukáže ešte test, nezachytí

martina2001
7. okt 2010

@meduela presne, len baby ma tu pokúšali a som ho urobila

lubica69
7. okt 2010

@martina2001 juj tak držím palčeky s bytíkom To by bolo supeeer Ja mám škôlku a školu cca 900 metrov naštastie ale to bolo prvá vec na ktorú som sa pýtala keď sme sa sťahovali 😀

lenuska20
7. okt 2010

@martina2001 @lubica69 baby potom určite treba poposielať vírusíky!!! 😀 😀 juuj ja vám tak obidvom držím palce, hádam sa nám to všetkým do konce roka podarí 😉
@martina2001 tak držím palce, aby sa byt páčil, ja som tiež dnes nejaké pozerala, ale my by sme radšej dom 😒 máme aj psov, nechceli by sme ich nechať u mojich rodičov a ani mm sa nechce vrátiť do paneláku, takže neviem ako to nakoniec poriešime ☹
inak mne má prísť mrcha, tak som zvedavá, či vôbec nedorazí, ale nemusela by sa unúvať 😀 😀

martina2001
7. okt 2010

@meduela to čo si písala o tých matkách čo dieťa vyhodia, alebo sa nestarajú ma vedia dojať. ja osobne som minule bola u mojej lekárky a bola tam jedna cigoška a tá surovo že decko nechce nech ho dajú do ústavu a doktorka jej ešte dohovárala a ona furt svoje ta nakoniec ju tak vytočila že jej doktorka povedala doslovne : načo jeb.... keď hádžeš do decáku.

martina2001
7. okt 2010

@lubica69 ja dokiaľ som pracovala bolo ok som ho vyhodila po ceste, ale teraz už nepracujem našťastie

martina2001
7. okt 2010

@lenuska20 dopadneš ako my 😀 a nepríde. neviem my máme aj dom, ale to len víkendy tam trávime a psa máme u mami tam má volieru a voľný pohyb. doma máme teraz len sučku pre neho, lebo je malá a do jari podrastie a tiež ju tam dáme.

martina2001
7. okt 2010

baby prajem Vám pekný večer zajtra držte palce aj ráno aj poobede 😎 ja idem na samotku do spálne kukať panelák a veeeeeľa žehliť 😀

lenuska20
7. okt 2010

@martina2001 to dúfam 😀 😀 mne iba asi aj chvílu trvalo zvyknúť si ,,medzi štyrmi stenami´´, kedže som odjakživa v dome, no ved všetko sa uvidí...a akého máte havkáča? my máme dve, pomerne velké, berňáčku a retrieverku, takže tie by sme si do bytu zobrať nemohli...
inak tie pripady odložených detí dojímajú aj mňa a tej doktorke sa ani nečudujem, že jej to tak narovinu povedala, ved je to úplná pravda...ale tak čo už narobíme s našími neprispôsobivými spoluobčanmi, oni sa už nezmenia a žiadny spôsob ochrany im ani nič nehovorí... 😠

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre