Otehotniem v 2010 - verím tomu. Pridajte sa

majcika
14. nov 2009

Ahojte dievcata, ak planujete otehotniet zaciatkom roka pridajte sa a podelme sa spolu o nase radosti a starosti.
S drahym sa uz tesime a verime tomu, ze sa to podari skoro. Meriam BT, robim ovu testy a sledujem hlien. zatial sa teda nenudim 😀 a vy ako?

martina2001
10. okt 2010

dobré ránko baby
@lubica69 v piatok som bola, ale nerobila mi ultrazvuk ešte by nebolo nič vidieť a v pondelok idem na krv a utorok budem vedieť. mrcha nikde len také ranné špinenie.
@meduela tak žiadne ulievanie moja, ale šup nato 😀
@alenka_ela jááj tak s tým ti asi neporadíme

lenuska20
10. okt 2010

ahojte babulee

@meduela hehe my sme sa nesnažili, lebo sme neboli doma 😀 😀
@lubica69 dakujem 🙂 a robil ti doky aj ultrazvuk, či tiež to je moc skoro?
@martina2001 a na aké krúžky chodí syn? tak to si myslím, že je to asi najideálnejšie, ked máte všetko takto poruke 🙂

martina2001
10. okt 2010

@lenuska20 má výtvarnú, hudobnú teóriu a hru, vševeda, a plávanie zaraz začne, mne samej to znie veľa ale on to stíha jedna radosť

lenuska20
10. okt 2010

@martina2001 tak to máš potom velmi šikovného syna 🙂

meduela
10. okt 2010

dobré ránko
@lenuska20 tak žiadne ulievanie, moja 🙂

meduela
10. okt 2010

@martina2001 ale určite si v tom

meduela
10. okt 2010

@lubica69 no, pekné tak po dvoch týždňoch to počúvať znovu tie piesne a sľuby

meduela
10. okt 2010

@alenka_ela asi najllepšie bude na to fakt nemyslieť, lebo keď to nevyjde, budeš len sklamaná

meduela
10. okt 2010

@alenka_ela ja by som ani s tou teplotou sa nestresovala, zbytočne, keď to má prísť, príde, netreba to brať tak, že teraz musíme urobiť, je to v rukách božích, kedy sa tak stane

lenuska20
10. okt 2010

@meduela nebolo času

meduela
10. okt 2010

@lenuska20 🙂

alenka_ela
10. okt 2010

meduela jasne jasne, ved sa nestresujem, ja som len tak chcela vediet nieco viac, pretoze stym nemam skusenosti, no a davnejsie som tu videla nejake grafy, tak som si myslela, ze vy ste tu uz v snazilkovani zabehnute. Urcite je to vsetko o psychike, ja to dufam neprehanam, ved sa snazime od maja a dnes pisem druhy krat nieco, minule som sa len predstavila...no oki teda, tak budem cakat ako to osud zariadi....

meduela
10. okt 2010

@alenka_ela ja zatiaľ tiež nemám skúsenosti s teplotou a meraním, lenže som čítala, že to treba merať pravidelne ešte keď nevstaneš z postele, približne takom istom čase asi pol roka a až potom z toho merania sa dajú vyvodiť závery. Meranie je napríkla nepresné, keď je človek chorý, stúpne nie preto, že je ovulácia ale pre chorobu. Takže preto sa m merať dlhšie obdobie a zapisovať si aj dni, keď je človek chorý, aby to nezmýlilo.

meduela
10. okt 2010

@alenka_ela ono možno rýchlejšie je vypočítať plodné dni podľa cyklu, i keď sa nedá presne určiť, inokedy môže byť ovulácia 14. deň, raz 17 deň, ale približne v tom rozmedzí to treba robiť, aby sa zvýšili šance na otehotnenie

meduela
10. okt 2010

@alenka_ela keď dáš do vyhľadávača menštruačný kalendár, máš to bez počítania, zadáš údaje a vieš presne, teda pokiaľ ovulácia bude presná, kedy teba sa snažiť

lenuska20
10. okt 2010

@meduela 😉

meduela
10. okt 2010

@lenuska20 čo myslíš, je to tak, ako som napísala alenke?

martina2001
10. okt 2010

@lenuska20 no hej šikovného až moc a s tou jeho papuľkou je záverečná 😀
@meduela uvidíme čo bude

lenuska20
10. okt 2010

@meduela ja osobne s tou teplotou radiť neviem, lebo som si to nikdy nerobila
@martina2001 môžeš byť naňho hrdá a s tou papulkou aspoň vieš, že ho máš 😀

martina2001
10. okt 2010

@lenuska20 hej hej, ale občas až moc 😀 neviem a tým teplotám moc nerozumiem, keby to mám robiť mi to musia normálne vysvetliť

lenuska20
10. okt 2010

@martina2001 no mne tiež, lebo si v tom taká hlúpa pripadám 😀 . ja som si ešte ani ovulačný test nerobila 😅

alenka_ela
10. okt 2010

no som sa pomylila, teraz som prisla na to, ze ked mam 28 dnovy cyklus a posledna MS bola 15.9. tak som ju mala dostat dnes.... nezvykne mi meskavat, zeby mi ta teplota preto stupla? nooo

meduela
10. okt 2010

@alenka_ela veď uvidíš, cyklus sa niekedy posúva, ani mne nemešká a minule mi meškal skoro 10 dní a nič

lubica69
10. okt 2010

Ahojte dievčatá
ako sa máte?Čo nové?
Som sa na pc dostala až teraz MM už šiel do práce dnes Sebastiánko už spí 😀
@martina2001 moja na zajtra držm palčeky
Ja budem mať výsledky zajtra na obed ale doobeda mám ísť na tú genetiku tak vôbec neviem či tam ísť ak som tehu

mariro
11. okt 2010

Dobre ranko 😉 ,drzim vam palce baby na dnes u dokiho @lubica69 a @martina2001,myslim na vas 😉

lubica69
11. okt 2010

Ahojte dievčatá
pekný dnk dnes zas máme 😎 tak si ho užite 😉
Ja bežím na tú genetiku a potom k dokimu po výsledky krvi 🙂
@mariro ďakujeme 🙂
@martina2001 držkám palčeky 😉

martina2001
11. okt 2010

Dobré ráno Vám prajem, no krv zobraná, výsledky zajtra, a tiež som mala ísť na odbery na tú edokrino, ale keď dostanem mrchu, a pýtala som sa dnes ráno gynekoložky, že mám len špinenie sem tam, tak tam nemám ísť. ja už som s toho jeleň
@lubica69
@mariro ako po víkende? oddýchnutá?

lubica69
11. okt 2010

@martina2001 ahoj moja Tak už len počkať na výsledky do zajtra 😀
A to prečo nie na endokrino ak mrcha dorazí???Nechápem 😅

mariro
11. okt 2010

@martina2001 -som oddychnuta,konecne vikend ze sme boli doma a vegetovali sme 😉

lubica69
11. okt 2010

@mariro 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre