Otehotniem v 2010 - verím tomu. Pridajte sa

majcika
14. nov 2009

Ahojte dievcata, ak planujete otehotniet zaciatkom roka pridajte sa a podelme sa spolu o nase radosti a starosti.
S drahym sa uz tesime a verime tomu, ze sa to podari skoro. Meriam BT, robim ovu testy a sledujem hlien. zatial sa teda nenudim 😀 a vy ako?

martina2001
18. okt 2010

dobré ránko,
@lubica69 noo tie nevoľnosti nič moc, ale vydržíš určite 😉
@solinkarka neviem ti povedať, ale ja som mala naposledy len špinenie skoro týždeň a potom prišla mrcha a tehu som nebola

lenuska20
18. okt 2010

ahojte babule 🙂
@lubica69 @martina2001 veru chlapi 😀 ako mne je tiež telefon akosi šuma fuk, ja si chcem teraz nejaký kúpiť, iba taký obyčajný a on mi stále do tohho kecá, šak si kúp volaký lepší, čo má hento a tamto, len ja to nepotrebujem, stačí, že zavolám, napíšem a ako tak dobre odfotí 😅
@lubica69 som ti hovorila, že to je dobre, snád to dobre aj dopadne a tá únava ťa časom prejde 😉

katarina104
18. okt 2010

@solinkarka ktorý deň cyklu máš? môže ísť o druhú ovuláciu, alebo zahniezďovanie vajíčka v 🙂 maternici.

mariro
18. okt 2010

cavte baby ...musim vas docitat 🙂 ,ja sa mam OK,sem tam nejaka nevolnost ale pohodicka 😉

lenuska20
18. okt 2010

@mariro ahooj, akurát dnes som na teba myslela, že čo je s tebou, si sa dlho neozvala 🙂

solinkarka
19. okt 2010

@katarina104 ked ani neviem ako sa to pocita 🙂 iba viem ze som mala dostat v nedelu ale dostala som v sobotu aj to len na par hodin a dodnesneho rana nic iba trosku hnede

katarina104
19. okt 2010

@solinkarka ktorý deň cyklu si teraz vypočítaš od dátumu poslednej menštruácie ráta sa od prvého dňa. Napíš ktorý deň cyklu máš a budeme múdrejšie. Ak to máš hnedé môžeš byť tehotná 🙂 , ale v tom prípade treba dávať pozor na progesterón, aby si ho nemala málo, potom sa berie duphaston, aby si nepotratila. Ale neboj 🙂

solinkarka
19. okt 2010

@katarina104 aha no tak poslednu mrsku som mala 18.9. tak si vypocitaj 🙂 takze ked zistim ze mam pozit. testik mam ist hned na gyndu? ved asi tam este nebude aj tak nic vidiet nie?

katarina104
19. okt 2010

@solinkarka ak máš 28 dňové cykly, tak si zmeraj teplotu ráno ak budeš mať okolo 37 tak si tehotná,ak ti to bude držať hore ešte do nedele je to na 100% a môžeš ísť rovno k lekárke,nemusíš míňať peniaze na testy. 🙂

solinkarka
19. okt 2010

@katarina104 ano mrchu dostavam vzdy na cas. no len ja som si teplotu este nemerala. a o kolkej sa to meria? 🙂

katarina104
19. okt 2010

@solinkarka teplota sa meria ráno v pošve alebo v ústach, v rovnakom čase, hneď po prebudení, nachystaj teplomer k posteli , nevstávaj hneď zmeraj a znač do tejto tabuľky. 🙂 http://www.elep.sk/files/Tab.pdf ,najlepšie je používať digitálny teplomer, o koľkej asi vstávaš? 🙂

lucinocka
19. okt 2010

tak nic :( cakanie na dalsi mesiac :(

martina2001
19. okt 2010

čaute hviezdy, ako žijete? @lubica69 zostala si učiť?
@mariro ešte pnkuješ? či už si rizikove? Blee ja zas pnkujem ta nepreliečená chrípka sa vrátila, a cez víkend mám mať plodné dni, už druhý mesiac sa mi tak super darí.
@lenuska20 šak ale čo by sme bez nich robili? dobre že su ok naši miláčkovia 😀

mariro
19. okt 2010

@martina2001 -este Pnkujem do konca mesiaca a potom sa uvidi co povie lekar 😉 ,ale inac som ok, az na to ze som vyhadzana jak pubertacka...bleee 😉

lenuska20
19. okt 2010

ahojteee
@martina2001 presne tak, hlavne, že ich máme 🙂
@mariro 😀 aspoň si zopakuješ pubertiacke časy 😀 ja som tiež stále a to ani nie som tehu 😅

martina2001
19. okt 2010

@mariro ja mám ten istý problém teraz sa vraciam o 15rokov spat 😀 ale som čítala na letáku že vedľajší účinok

lubica69
19. okt 2010

Ahoje dievčatá
Juj tak mne stáááále zle 😅 Ale mne to nejak nevadá Hlavne nech je bábu dobre 😀 Nechutí mi jesť ale musím aspoň nasilu lebo lieky čo beriem 3 krát denne nesmiem nalačno 😝 Unavená som už trošku menej
@martina2001 áno ešte učím Včera som mala 2hodinovku a zajtra bude tiež No a v piatok idem na sono tak uvidím čo mi povie doki 😀
@mariro tak aj teba trápia nevoľnosti?To je dobré znamenie,že bábu je dobre 😀
@lenuska20 a ty máš novú fotečku v pase 🙂
Inak ako sa máe a čo nové?

lenuska20
19. okt 2010

@lubica69 hej dala som si novú 😅 všetko vydržíš, len aby bolo dieťatku čo najlepšie 🙂 myslíš, že by ti zakázal učiť?
my sa práve snažíme nakrývať našu fenku, len havo, čo ho máme k dispozícii akosi nejaví záujem ☹ tak hľadáme nejakého iného. inak by som sa už mala začať učiť, lebo v pondelok ma čaká dosť ťažká písomka, len keby sa mi chcelo, som si akosi zvykla na ničnerobenie 😅 😀

lubica69
19. okt 2010

@lenuska20 tak havo nemá zájem??? 😅 Neboj písomku určite zvládneš ve´d si šikula
No s tým učením neviem lebo ak ma vypíše na PN tak určite budem musieť prestať ale to mi tiež až tak nevadí lebo hodiny mi posunuli z 16-18 na od 18-20 takže chodím domov o 20:30 čo je dosť neskoro Potom ukladám Sebastiánka do postele a to normálne chodí spať najneskôr o tej 20 takže budem aj rada na PN Aj ke´d tá anglina ma fakt baví 😀
ve´d uvidím ako a čo bude

lenuska20
19. okt 2010

@lubica69 a kým učíš máš kde malého? no to ti dosť neskoro posunuli, ale tak aspoň by si mohla potom pekne oddychovať 🙂 ...no hádam zvládnem, len keby tam nebolo toľko latinčiny 😒 no nechce sa mu, má svoju fenu aj doma, takže asi je presýtený 😀

lubica69
19. okt 2010

@lenuska20 no malého mi minule strážila segra včera mm a zajtra má prísť švagriná No mrzí ma,že to nebýva nejak cez deň ale chápem to ľudia chodia cez deň do práce
A akého máte hava???Lebo čierneho labroša môžem požičať 😀 😀 😀

lenuska20
19. okt 2010

@lubica69 zlatú retrieverku, ona sa mu normálne núka, otrča mu zadok a on ju ignoruje 😀 😀 no ved to je jasné, to sa dá len tak povečeroch, už by som aj ja mala začať chodiť do nejakej jazykovky, lebo zabudnem aj to čo som vedela 😅 a manžela máš ešte doma? či už šiel naspäť do práce? zo mňa bude zajtra slamenná vdova, bo mm ide do služby, ale tak jeden deň, to nič nie je 😉

lubica69
19. okt 2010

@lenuska20 jej retrieverku?Ja som retrivoša veľmi veľmi chcela ale potom sme dostali labroša Ale náš je z labroša a retrivoša tak 90 a 10% 😀

martina2001
19. okt 2010

@lenuska20 ja možem požičať stafa ak ti pomože 😉
@lubica69 tie nevoľnosti nič moc, ale šak už máš mesiac a pol za sebou ešte toľko a potom by už malo byť ok 🙂 vidíš presne to čo som hovorila, jak nastúpime do práce zostaneme tehu 😀 u nás to poistí asi nový byt. a aj ja som večer dako unavená po tých liekoch, ale našťastie nemám iné vedľajšie účinky, čo som čítala tu baby s problémami po nich hrôza

lubica69
19. okt 2010

@martina2001 jej aj stafordi sú krááásny havovia A aké presne liečiky berieš?

lenuska20
19. okt 2010

@lubica69 noo retrieverku a ešte berňáčku, labradory sú nadherní psi, sestra má takú ako biela káva a má velmi peknú stavbu tela a aj povaha je super 🙂
@martina2001 stafordi sú tiež krásni, len neviem si predstaviť ako by ten mišung potom vyzeral 😀 😀 to aby som aj ja nastúpila do práce 😀

martina2001
19. okt 2010

@lubica69 noo to sú pýcha nášho ocinka, clostilbegyt teraz a potom duphaston, kyselinu listovú a zinok berem stále

martina2001
19. okt 2010

@lenuska20 možno by to bolo milé, naši majú radi deti veľmi a v poho sú vychovaný len na povely. no mala by si aspoň brigádu 😉 snaď to postačí

lenuska20
19. okt 2010

oprava : krásny ...až teraz som sa zbadala 😅

lenuska20
19. okt 2010

@martina2001 veru veru postačilo by, len tu akosi nič nie je, aj ked sa snažím hladať 😒

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre