Otehotniem v 2010 - verím tomu. Pridajte sa

majcika
14. nov 2009

Ahojte dievcata, ak planujete otehotniet zaciatkom roka pridajte sa a podelme sa spolu o nase radosti a starosti.
S drahym sa uz tesime a verime tomu, ze sa to podari skoro. Meriam BT, robim ovu testy a sledujem hlien. zatial sa teda nenudim 😀 a vy ako?

martina2001
1. nov 2010

@lenuska20 ono to investor tam použije to čo mu dajú lepšiu cenu a ty si zas vieš vybrať čo chceš a neriadiš sa už potom podľa ceny len, ale aj kvality a estetickosti

lenuska20
1. nov 2010

@martina2001 presne tak, tak je to najlepšie a môže sa stať, že ten zariadený byt aj predražia a pritom tie použité materiály ani nemajú takú hodnotu..

martina2001
1. nov 2010

@lenuska20 šak to, povie ti podlaha je kvalitná, drahá, preto je tá cena a zistíš že podlaha je za3ečka z výpredaja 😀 nám sa to doslovne stalo

lenuska20
1. nov 2010

@martina2001 presne tak a nakoniec ju budeš musieť čochvíla meniť, lebo tam puká, hentam sa vydula...stalo? to museli byť nervy 😀

martina2001
1. nov 2010

@lenuska20 nie my sme sa s toho smiali, a keď mi niekto povie že byt ko kompletnej rekonštrukcii mám záchvaty smiechu potom čo sme videli tie byty vraj po rekonštrukcii, hroza 😀

lenuska20
1. nov 2010

@martina2001 však ked vtáčika lapajú pekne mu spievajú 😀 😀 čo ludia toho nenahovoria, ked sa chcú niečoho zbaviť 😀

martina2001
1. nov 2010

@lenuska20 presne to, a zas im zostáva len čakať na niekoho kto o tom nemá ani pojem

lenuska20
1. nov 2010

@martina2001 presne, ved vždy sa niekto taký nájde, ale tak je to skoro so všetkým , aj s autami napríklad...

martina2001
1. nov 2010

@lenuska20 furt sa nájde niekto kto naletí, a najlepšie vtedy keď sa to nedá ani reklamovať

lenuska20
1. nov 2010

@martina2001 presne, to je najhoršie... aa tak podstatné je, aby ste vy boli spokojní, čo myslím, že budete alebo teda už ste 😉

lubica69
1. nov 2010

Ahojte dievčatá
Ako sa máte?
Som sa konečne na pc dostala 😀
@martina2001 takže rekonštrukcia je v plnom prúde???

lenuska20
1. nov 2010

@lubica69 ahoj, ešte víkendujeme, kedže ja idem do školy v stredu mm do roboty vo štvrtok 😅 😀 a trápim sa s jedným projektom do školy...a ty ako?

lubica69
1. nov 2010

@lenuska20 a aký projekt do školy???My sme doma Ja mám stále nechuť k jedlu všetko len nasilu ale inak fajn
Sebastiánko je chorý takže zajtra pôjdeme asi k dokine

lenuska20
1. nov 2010

@lubica69 čo ho chrípka chytila? skoré uzdravenie prajem 🙂 ale takú húposť, máme upraviť prostredie v nitre pod kalváriou, pridať tam remízky vetrolamy a podobné blbosti, sama neviem čo tam mám dať a kedže to neviem urobi na pc, lebo cez skicár mi to nejde, tak sa s tým trápim ručne 😒 ale o chvílu sa chystáme von tak si aspoň trochu oddýchnem od toho...a čo ti tie pachy z jedla nerobia dobre a či celkovo také nechutenstvo?

lubica69
1. nov 2010

@lenuska20 aha tak riadny projekt?A čo vlastne študuješ?
A to jedlo ani neviem čo presne Teda asi všetkooo 😅

lenuska20
1. nov 2010

@lubica69 manažment rastlinnej výroby na spu v nitre, ja by som povedala, že ten učitel nevie čo so sebou, lebo pred nami nikto nič takéto nerobil, no ved uvidím, či to bude dobre 😒 a aj ti ešte býva zle?

lubica69
1. nov 2010

@lenuska20 aha to znie zaujímavo 😉 tak ste nováčikovia v tej úlohe 😅 Ale veď ty si šikovná a určite to zvládneš 😀
zle ani nie zvrackať nezvrackám len z toho jedla ma napína 😅 a som stááále unavená 😅

lenuska20
1. nov 2010

@lubica69 no hádam zvládnem, ved ked som to už až sem dotiahla 😅 😀 však môžeš oddychovať, aby a myslím, že tá únava ťa časom prejde 😉 aj využívaš vychádzky na prechádzky? teda ked nejdeš pre sebíka do škôlky 🙂

martina2001
2. nov 2010

@lubica69 ešte sme ani nezačali, furt čakáme na papiere. ale vieme čo tam pojde na rekonštrukciu tak mm to už sleduje v predajniach, aj tak tam chodí pracovne a poznajú sa 😀
@lenuska20 no ja by som sa tiež vrátila do školy keby netrebalo robiť tie práce 😉

lenuska20
2. nov 2010

@martina2001 keby to bolo aspoň zažívnejšie, alebo lepšie, keby som aspoň vedela pekne kresliť, ale nie tieto moje machule 😀 ale no tak čo už...
a čo budete dnes robiť babulky?

martina2001
2. nov 2010

@lenuska20 máš v tom aj perspektívu v práci?
dnes nič moc varím segedín a poobede ideme kuknúť šteniatka stafa ku kámoške, malý si to vyprosil a ich dcéra zas ten segedín chcela

lenuska20
2. nov 2010

@martina2001 v podstate ani nemám, dá sa povedať, že tam chodím hlavne kvôli titulu, dnes je aj tak strašne ťažké pre absolventov nájsť si prácu, teda nie len pre absolventov...tak dobrú chuť prajem 😉

martina2001
2. nov 2010

@lenuska20 šak to, keď čítaš ponuky prác - dosiahnuté vys.vzdelanie

lenuska20
2. nov 2010

@martina2001 presne a je jedno na akej škole to bolo, teda vo väčšine prípadov...ja si myslím, že drvivá väčšina vysokoškolákov tam chodí len kvôli titulu a nie je preto, že by ich to naozaj hrozne bavilo, česť výnimkám...ale aj tak je v mojom vela ludí s titulom, ktorí sa zamestnať nevedia, lebo všade pýtajú aj prax...ale kde ju máme zobrať, ked skončíme školy? celé to je nahlavu.

lubica69
2. nov 2010

Ahojteee
@martina2001 tak nech je to čo najskôr aby ste sa mohli čo najskôr sťahovať
@lenuska20 tiež poznám takých ľudí MM hovorí niekto má školy ja rozum hihi 😀
Ako sa inak máte?
MM bol dnes so Sebkom u dokiny tak tento týždeň budeme doma Naštastie žiadne ATB

lenuska20
2. nov 2010

@lubica69 ahoj. 😀 ja tiež hovorím. že dnes sa už na vysokú školu dostane každý, lebo napíklad na odbor, na ktorý som chcela ísť pôvodne ma nezobrali vraj kvôli známkam a to som mala jednotky a dvojky, a spolužiačka, ktorá mala štvorky sa tam dostala 😠 a čo je malý len prechladnutý? aspoň si ho pekne užiješ a malý aj ocina, ked je doma až konca týždňa 😉

lubica69
2. nov 2010

@lenuska20 no Sebko kašle tak som ich dnes vyslala či to nie je nič vážne a naštastie nie je 😀
no a s tou školou to je pravda 😉

katarina104
2. nov 2010

@lubica69 ahoj ľubi, ako sa máš, čo tehotenstvo?, 🙂

lubica69
2. nov 2010

@katarina104 ahoj moja Ako sa máš?
Mne je dnes na počudovanie dobre 😀 len neviem či je to dobre 😅 ale hádam áno 😀

lenuska20
2. nov 2010

@lubica69 čo už narobíme, spravodlivosti vela nie je... aspoň vieš, že to nič vážne nie je a prelieči sa 😉 a ako sa inak máš?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre