Otehotniem v 2010 - verím tomu. Pridajte sa

majcika
14. nov 2009

Ahojte dievcata, ak planujete otehotniet zaciatkom roka pridajte sa a podelme sa spolu o nase radosti a starosti.
S drahym sa uz tesime a verime tomu, ze sa to podari skoro. Meriam BT, robim ovu testy a sledujem hlien. zatial sa teda nenudim 😀 a vy ako?

lubica69
13. nov 2010

@lenuska20 no len v stredu idem na kontrolné sono a uvidí sa

lenuska20
13. nov 2010

@lubica69 a ako sa cítiš?

lubica69
13. nov 2010

@lenuska20 ďakujem moja Celkom fajn Už nemám ani teplotu zvýšenú Včera bola A pôsobím silou mysle ne hematom nech zmizne Moja ty ideš chodiť na tu folikometriu?A skúšky ako?

lenuska20
13. nov 2010

@lubica69 hej hej pôjdem,som zvedavá 😅 tak super, že už nemáš teplotu a určite sa podarí, aby hemtom odišiel :D v pondelok mám jednu písomku a inak sa to celkom dá, strašne rýchlo to letí a mám pocit, že nič nestíham...
včera som skoro infarkt dostala, išla som si upratovať skriňu a ked som od steny poodťahoval krabice ma skoro šlahlo aké to bolo plesnivé 😠 taka som bola naštvana, šla som to nastriekať proti plesni a popritom som plakala jak malé decko 😅 😀 dnes som kúpila odvlhčovať, dúfam, že sa to viac nezopakuje 😠

lubica69
13. nov 2010

@lenuska20 moja tak na pondelok držím palce A pleseň sme mali aj my dole v dome tak sme nastriekali taký hlbkovy prípravok a je pokoj odvtedy

lenuska20
13. nov 2010

@lubica69 dakujem, no dúfam, že aj my budeme mať, lebo bolo to fakt otrasné, ešteže som si to skoro všimla a nenapáchli mi od toho veci, lebo to neviem, čo by som robila....a sebastianko je už lepšie, či ešte stále choručký?

lubica69
13. nov 2010

@lenuska20 moja ešte že tak Sebastianko je stále chorý ale lieči sa Ďakujeme

lenuska20
13. nov 2010

@lubica69 🙂 tak prajem aj jemu skoré uzdravenie 🙂 , akosi vás to teraz všetkých dostalo. ale tak ty aspoň teraz vieš, že bábo je zdravučké... ja som dnes premýšlala, že či nemám ešte zavolať dokymu, lebo ma akosi to podbruško stále pobolieva a akosi sa k tomu pridali aj prsia, žeby už šla mrcha? nejak skoro 😒

lubica69
14. nov 2010

Ahojte dievčatá Tak ja som tu dnes prvá? No bodaj by nie keď nás zas budili o 5:30 Ako sa máte?@lenuska20 ďakujeme krásne

lenuska20
14. nov 2010

@lubica69 ahoj, teda skoro vás budia, ale cez dospávaš, nie? 🙂 mne dnes bolo úplne hrozne, zasa ma bolelo to podbruško a ešte som aj migrénu mala 😠 a ty sa máš ako?

lubica69
15. nov 2010

Ahojte dievčatá Ako sa máte?Na mňa dnes po dlheeej dobe doľahla nejaká depresia či čo Normálne mi tu je už do pľacu

martina2001
15. nov 2010

@lubica69 ahoj pacient 😀 ja som mala tak deň včera, aj som si poplakala. Nič si s toho nerob určite to robí prostredie. Myslí, že zaraz si doma a bábo rastie. Ja ešte furt mrchu nemám aj keď mám tak divný pocit v podbrušku

lubica69
15. nov 2010

@martina2001 moja tak si má potešila Mne by teraz stačilo byť domka s mojimi chlapmi A držím palce nech mrska nedorazi

martina2001
15. nov 2010

@lubica69 šak neboj zaraz budeš, už len 2x sa vyspíš a ideš domov

lubica69
15. nov 2010

Ahojte No tak ja som dnes bola na kontrolnom sone Sice domov ešte nejdem len v piatok zas na kontrolné sono Bábätko rastie Máme 3cm 9tt+5 Videla som hlavičku telicko rucicky nozicky Bývalo sa o 106 Hematom sa zmenšil ale je v ňom stale krv Takže tak Ale aspoň už viem čo je so mnou a aj s babom Takže sa teším a nejak to tu určite vydržím Hlavne že je všetko ok

martina2001
15. nov 2010

@lubica69 Hlavne že ste v poriadku, a tak nesekla som sa o veľa len o 2dni 😉 Počuj ty máš teraz super výhodu, že vidíš malinké 2x do týždňa 😉

lubica69
15. nov 2010

@martina2001 to hej Pravdupovediac som bábätko dnes tak riadne videla prvý krát a bolo to supeeer a krásne

lenuska20
15. nov 2010

ahojte dievčatá
@lubica69 jeej už si videla bábo? to musel byť krásny pocit, aspoň vieš, že je v poriadku a ani sa nenazdáš a budeš doma 🙂
@martina2001 tak mrcha stále nikde? a ten test si si ešte nerobila?
mne mala doraziť dnes a zatial nič, ale tak ešte je skoro na nejaké úvahy.

martina2001
16. nov 2010

@lubica69 no vidíš, tak aká depka? Bábo zdravé a rastie, a ty to budeš musieť vydržať. A dojdeš domov a aj tvoj malý chlap doma už bude zdravý.
@lenuska20 nie neskúšala som nič ešte, uvidím do štvrtku a pôjdem k doktorke, dnes nerobí a zajtra je tam až poobede si zavolám a čo povie. Neviem teraz ma dáko neláka ani test kúpiť

lubica69
16. nov 2010

Ahojte dievčatá Ako sa máte ?Čo máte nové?Mne dnes primár na vizite povedal že ma asi ani na víkend nepustia domov lebo že by som sa po víkende vrátila s krvácaním lebo že sa to často stáva Takže fakt neviem dokedy tu budem Hlavne mm môže este vyčerpať OCR lebo dnes mu skončila PN a potom fakt neviem

peony
16. nov 2010

@lubica69 hlavne,ze sa davsetko doporiadku,ja som zacala vcera krvacat,tak som utekala k lekarovi,dal mi duphastol,acidum folicum.Skontroloval ultrazvukom a vsetko bolo ok.Tak mi nakazal doma lezat,nic nerobit.Povedal,ze prvych 12 tyzdnov je narocnych,ked sa vyvinie placenta,tak si mozeme vydychnut....
Viem sa vzit do tvojich pocitov,ja zo srdca nenavidim nemocnice a najhorsi je pocit,ze mas doma dieta a nemozes byt s nim.Hlavne pozitivne myslenie to chce,buduci tyzden uz budes pekne dom s chlapmi a budu ta obaja obskakovat 😀 .Drz sa!

lenuska20
16. nov 2010

ahojte
@martina2001 a aj máš nejaké príznaky? tie prsia ťa ešte stále bolia?
@lubica69 tak si ťa tam predsa ešte nechajú?určite je to lepšie, aspoň máš istotu, že by sa nemalo nič stať a nejako to vydržíš. a kolko môže byť tm na očr? dovtedy ťa hádam pustia 😉

lubica69
16. nov 2010

Ahojte dievčatá @peony ďakujem krásne si to napísala @lenuska20 na OCR môže byť 5dní potom musí aspoň na deň prerušiť a zas na 5 a tak Max však 10 či 15 dní

lenuska20
16. nov 2010

@lubica69 jaj tak, no ved hádam ťa dovtedy pustia, hlavne aby ste vy dvaja s bábom bol v poriadku 🙂

lubica69
16. nov 2010

@lenuska20 moja ďakujem Juj mm mi má za chvíľu pizzu doniesť lebo som tu dnes ešte nejedla Tu je strava otras

martina2001
16. nov 2010

@lubica69 dáko sa to vyrieši, už ma vyčerpanú tú dlhu dovolenku? vtedy má vkuse veľa dní nie?
@lenuska20 bolia, ale skor už su len na všetko citlivé 😉 a mrcha nikde zatiaľ a ty čo?

lubica69
16. nov 2010

@martina2001 áno moja 21 dní a to si musíš do septembra Takže dovca už žiadna Moja a mrska nič?

martina2001
16. nov 2010

@lubica69 tak to máš blbé potom, ale dáko sa to vyrieši určite. a moja nič 🙂

lubica69
16. nov 2010

@martina2001 tak super No veď ak nie budem sa musieť z tadeto na vlastnú žiadosť pýtať Nemôžme si dovoliť prísť o mm robotu

martina2001
16. nov 2010

@lubica69 to neriskuj, hľadaj iné riešenie, čo rodina? nik nemože?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre