Otehotniem v 2010 - verím tomu. Pridajte sa

majcika
14. nov 2009

Ahojte dievcata, ak planujete otehotniet zaciatkom roka pridajte sa a podelme sa spolu o nase radosti a starosti.
S drahym sa uz tesime a verime tomu, ze sa to podari skoro. Meriam BT, robim ovu testy a sledujem hlien. zatial sa teda nenudim 😀 a vy ako?

katy633
20. nov 2010

@lubica69 no ja myslim ze je to este priskoro na siesty den,test mam na plane urobit uz zajtra som strasne nedockava ale myslim ze tam este nic neukaze

meduela
20. nov 2010

no ono ranné štádium tehotenstva je bez príznakov, je možné, že si to len namýšľaš
ale tak sprav test pre pokoj duše ale aj tak nemusí ukázať, aj keby si v tom, lebo je to skoro

katy633
20. nov 2010

dik.dufam ze si to nenamyslam 🙂 a ze bude vsetko v poriadku tak ako ma byt.no zajtra dam vediet

lenuska20
20. nov 2010

@meduela mala dojsť v pondelok
@martina2001 dlhá doba, ale tak teraz tiež určite prestaneš 🙂
@solinkarka ja to nevidím radšej nijak a v pondelok chce ísť k dokymu 😉

solinkarka
20. nov 2010

@lenuska20 a este si netestovala?

lenuska20
20. nov 2010

@solinkarka testovala vo štvrtok a bol negatívny

raza
20. nov 2010

Ach ženy! už ma vytáča, keď mi môj muž, alebo sestra povie, že na to moc myslím, že by som to tak nemala prežívať!!! Veď to nejde na to nemyslieť!! Chápem, že urobiť 10 testov za mesiac je asi choré, že mi neprospieva, keď pri každom pocite nevoľnosti čúram na papierik, ale čo sa zabijem? ja za to nemôžem!!

lenuska20
20. nov 2010

@raza tak skús prísť nejakým spôsobom na iné myšlienky, ja už ani nemyslím na to, ako dlho už meškajú....chod na prechádzku, pusti si film, čítaj knihu a zabav si proste hlavu inými myšlienkami 🙂

lubica69
21. nov 2010

Ahojte dievčatá A ja dnes zas prvá 😉 @martina2001 si mohla s tým fajčením seknut nadobro ked si chcela otehu a teraz keď si tak určite Kočenky ako píše @lenuska20 sa skúste trochu odreagovať a nie byť tak veľmi upnute Takto dá Vám to nepodarí A verte mi viem o čom hovorím! @lenuska20 moja a ty ako?

solinkarka
21. nov 2010

@lenuska20 no ale uz by si mohla znovu 🙂

lenuska20
21. nov 2010

@lubica69 no ved ked tak skoro vstávaš 😉 , ja na to taká upnutá nie som, ale určite sa budem snažiť na to nemyslieť ešte viac, lebo mrcha protivná dnes došla ☹ takže zasa nič.
@solinkarka ja by som sa už netestovala, šla by so rovno k dokymu.

solinkarka
21. nov 2010

@lenuska20 no alebo..a kedy chces ist?

lenuska20
21. nov 2010

@solinkarka no už nepôjdem, lebo už prišla mrcha, iba potom pôjdem na utz, aby mi doky povedal, kedy mám plodné dni

solinkarka
21. nov 2010

@lenuska20 joj to mi je luto 😒 ale uvidis coskoro budes tehulka, ked to budes najmenej ocakavat 🙂

lenuska20
21. nov 2010

@solinkarka ved uvidíme 🙂 aty si sa už testla?

martina2001
21. nov 2010

@lubica69 ahoj, no mi nemáme budík 😀 určite prestanem 😉
@raza neviem moja skúsenosť je taká, že keď sme nato mysleli, furt došla mrcha, teraz sa nám to moc nehodí a šup test //, vypli sme do konca roka a vyšlo to náhodne teraz, ešte som brala od gynekologičky dáke lieky na urovnanie hormónov, a ovulky
@lenuska20 a ty šup popohnať mrchu nech skončí a čím skor plodné dni
@solinkarka ja som test stále robila až keď mi meškala 3-4dni a teraz jak som došla nato že som tehu až po 10dňoch meškania skoro

solinkarka
21. nov 2010

@martina2001 a ukazalo ti uz nieco po tych 3dnoch meskania?

lenuska20
21. nov 2010

@martina2001 no hádam sa dlho nezdrží, nech môžem bežať k dokymu 🙂

martina2001
21. nov 2010

@solinkarka nie nikdy nič mi neukazalo, teraz sme to naplánovali vobec, čaká nás sťahovanie do nového a ja som už aj pred tým nesmela dvíhať ťažké a ani nič podobné, a teraz už vobec nie lebo mám skrátený krčok, tak preto nám to teraz trochu nepasuje, ale čo už dáko to presťahujeme
@lenuska20 to máš zhruba na ultrazvuk 13-14deň aj s dňom kedy si mrchu dostala

solinkarka
21. nov 2010

@martina2001 asi je to individualne niekomu ukaze, inej zas nie 🙂 ja to asi ten pondelok risknem 🙂

lubica69
21. nov 2010

Ahojte @lenuska20 veď teba som nemyslela Tak mrska?Ale to nevadí tak nech rychlo skončí a šup na to meranie k dokimu @martina2001 neboj veď som už aj to ráno dospala hihi A čo dnes robíte?

martina2001
21. nov 2010

@solinkarka ale aj to predtým keď som robila mi mrcha meškala aj 3dni a nič

martina2001
21. nov 2010

@lubica69 ty kokos ja posledné 2týždne v noci blbo spávam, aj dnes som kukala telku od 3tej a potom nadránom zaspím tak že ráno sa neviem prebrať. No mi sme boli na nákup, ale v tescu tam sa da vyhnúť masu, potom malému v intersporte kúpiť topánky na zimu a ešte v Bale, lebo chceme ísť zapáliť dnes poobede na svokru sviečku a nemali sme doma tak tam viem že ich zvyknú mať. a keď pojdeme s cintorína tak ku kámoške na farmu zájdeme na kávu

raza
21. nov 2010

V´daka baby, budem sa snažiť nebrať to tak, asi dnes naplánujem nejaký výlet.. mm bude rád 🙂

meduela
21. nov 2010

@raza no čím viac budeš na to myslieť a čím viac sa bude nedariť, tým budeš smutnejšia. Neprospieva to počatiu.
Možno nie je pravá chvíľa na počatie. Keď to budeš brať tak tragicky, myslíš že otehotnieš?

meduela
21. nov 2010

@raza myslieť na tehotenstvo ti veľmi neprospieva,už až veľmi na to myslíš, a to nie je dobré... Načo robíš toľko
testov? a kedy ich stíhaš toľko robiť?
Šak rob, len keď meškajú, aj keby robíš skôr pred mrchou, ti neukáže, aj keby si bola v tom. To ťa baví, furt
vidieť jednu čiarku?? šak rob až keď fakt bude dlho meškať- 5- 10 dní. Nič nestratíš a malo by ukázať. Lebo strácaš takto peniaze na zbytočné testy a ešte strácaš aj nervy.

lenuska20
21. nov 2010

@martina2001 a ja koza som to vždy merala ako mrcha skončila, takže už viem, kde je asi pes zakopaný 😀
@lubica69 však ked bude končiť, zavolám dokymu a objednám sa 🙂
a ako sa máte babulky? ja som tiež včera nemohla zaspať, ale to bude asi tým, že som spala v obývačke 😀

meduela
21. nov 2010

a kedy sa to má merať?
@lenuska20

tinuska711
21. nov 2010

@majcika Ahoj. aj my plánujeme babo a možno že sa nám to konečne podarilo tak ti držím palce aby sa tebe a tu všetkým podarilo 🙂

lenuska20
21. nov 2010

@meduela ja idem k doktorovi na utz

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre