Otehotniem v 2010 - verím tomu. Pridajte sa

majcika
14. nov 2009

Ahojte dievcata, ak planujete otehotniet zaciatkom roka pridajte sa a podelme sa spolu o nase radosti a starosti.
S drahym sa uz tesime a verime tomu, ze sa to podari skoro. Meriam BT, robim ovu testy a sledujem hlien. zatial sa teda nenudim 😀 a vy ako?

martina2001
26. nov 2010

@lenuska20 no práve, že keď viem čo chcem je ok, horšie je to vtedy keď neviem čo by som si dala a len do všetko ďobnem 😀

solinkarka
26. nov 2010

@martina2001 ja som dnes mala veelku chut a halusky ale so syrokremom 😀

martina2001
26. nov 2010

@solinkarka myslíš tie hádzané halušky? Tie ja zas nemôžem, minule som ich urobila a aj ich zjedli moji chlapi 😎

solinkarka
26. nov 2010

@martina2001 a existuju aj ine halusky? 🙂

martina2001
26. nov 2010

@solinkarka no máš cestoviny halušky a rezance

lenuska20
26. nov 2010

@martina2001 však z každého rožka troška 🙂 ja som dnes bola u dokyho, s tým podbruškom, lebo tie kríže mi robia dosť velkú neplechu a bolesť vyráža am sa len dá...ale som rada, lebo mi povedal, že po gynekologickej stránke som v poriadku, nemám cysty, vaječníky sú v poriadku a od mojej lekárky sa mám pýtať asi k neurologičke 😝 a ako budete víkendovať?

martina2001
26. nov 2010

@lenuska20 mňa tak kríže boleli poslednú dobu pri ovulke, a aj teraz sem tam. No víkend ako celkom sa dá, zajtra v komisii a nedeľu ideme na narodeniny poobede a na obed k našim, oco ma zajtra meniny

lubica69
26. nov 2010

Ahojte
@solinkarka mňam halušky so syrom by som si dala Bryndza by sa v tehu veľmi nemala
@martina2001 aj ja poznám len jedny halušky 😅 žiadne cestoviny 😅 Tak tebe ich chlapi zjedli???Tiež sa mi to stáva,že navarím a potom to nejem Prajem nech je ti čo najskôr lepšie 🙂
Ja dúfam,že v druhom trimestri mi bude už ok 😀
@lenuska20 moja tak to je dobre,že si v poriadku No neurologička neviem či niečo zistí Je to podľa mňa skôr psychické
Tak sa moja len držkaj aby si bola čo najskôr fit 🙂

solinkarka
26. nov 2010

@lubica69 preco bryndza nie? 😲

lubica69
26. nov 2010

@martina2001 moja a ty si stále na PN?
Môj ocino mal dnes narodky a svokor má zajtra meniny

lubica69
26. nov 2010

@solinkarka no bryndza by mala byť len pasterizovaná a keď si nie si istá tak radšej nie Tak ako zrejúce syry by sa v tehu namali

martina2001
26. nov 2010

@lubica69 no ok, keď ich nepoznáte ☹ Ja bežne varím čo nejem 😀 nie ja teraz nie som na PN až 8. pôjdem, potrebujem ešte vybehať veľa vecí tak nechcem risknúť kontrolu. Tiež to máte pekne po sebe

lenuska20
26. nov 2010

@lubica69 prečo psychické? môžem byť len nachladnutá alebo mať nerv zaseknutý 😕 ale dobre nechajme tak
inak ja tiež poznám len zemiakové halušky 😀

martina2001
26. nov 2010

@lenuska20
@lubica69 zajtra chodte do potravín a pýtajte si halušky, uvidíte čo vám dajú. To sú podobné jak fliačky, ale vačšie sú

lubica69
26. nov 2010

@lenuska20 kamoška bola pred časom s bolesťou na neurológii Zaplatila 60 euro a doktorka jediné čo jej povedala,že je problém v psychike,že si má dať v prvom rade do poriadku psychiku a až potom to riešiť dalej Ako dosť ma to prekvapilo Samozrejme to nemusí byť tvoj prípad pravdaže ja len,že ak by to pomohlo
Skús piť moja veľa nejakých uro čajíkov a kríže si nejak nahrievať aby bolo lepšie 😉

lenuska20
26. nov 2010

@martina2001 môže byť 🙂 ono aj s babami ked sa v škole spolu bavíme, tak niekedy sa stane, že niečo voláme rovnako a pritom je to niečo iné, a v podstate to je jedno, treba teraz papať čo ti chutí 😉

lubica69
26. nov 2010

@martina2001 inak ja som zažila podobné s gnochci ak poznáte Sú to také talianske halušky a raz mi v reštike doniesl cestovinu a keď som sa sťažovala doniesli mi balíček s cestovinou a názvom gnochi
Ale halušky sú len halušky 😀 či už nevedia čo vymyslieť???hihihi 😀

lenuska20
26. nov 2010

@lubica69 snažím sa, mám pás čo kríže zahrieva, večer si dávam suché teplo a masírujem sa na masážnom kresle, snad to zaberie, samozrejme účinok nemôže byť za jeden deň...

lubica69
26. nov 2010

mňam inak ja som kedysi mala rada halušky len s kapustou Ako som spoznala mm tak som začala aj s bryndzou Juj ale teraz by som si aj so syrokrémom dala čo normálne nemusím 😅

solinkarka
26. nov 2010

@lubica69 ale normlane udeny syr by sa mohol nie? 🙂

lubica69
26. nov 2010

@lenuska20 😉
@martina2001 fakt moja máš už to potvrdenie z krvičky?A berieš aj nejaké lieky?

martina2001
26. nov 2010

@lubica69
@lenuska20 ja som ich nikdy nekupovala, až minule jak malý chcel makové, a sú dobré. Neviem možno ti pomôže, mne to zaberalo, teplejší kúpeľ a tak polhodku poležať a preventívne dopúšťať horúcu vodu. Jak ja by som si to teraz dala 😠 a nemôžem

lubica69
26. nov 2010

@solinkarka všetky okrem zrejúcich a plesnivých sa môžu 😀

martina2001
26. nov 2010

@lubica69 to už v utorok som mala výsledky ok a stredu už ho aj našla ultrazvukom, zatiaľ je všetko dobré a berem duphaston, maternu a kyselinu

lubica69
26. nov 2010

@martina2001 juj aj ja som ľúbila horúci kúpeľ Potom si dáme

solinkarka
26. nov 2010

@lubica69 tak to je super bo plesnive rada nemam...a zinčicia? 😀

martina2001
26. nov 2010

no normálne sa zamyslite nad sebou 😀 ste mi urobili chute na niečo a neviem čo, taaak teraz raďte čo si mám dať 🙄

martina2001
26. nov 2010

@lubica69 a hlavne v zime je to super, ale šak budúca zima to istí 😀

lubica69
26. nov 2010

@martina2001 aha dobre Prosím ťa a tú maternu ti odporučili,či si si sama kúpila?Mne doki odporučil femibion len neviem či na základe výsledkov krvi z hemato alebo len tak

lenuska20
26. nov 2010

@martina2001 akurát, že doktorka mi povedala, že horúci kúpel si dávať nemám, hlavne, že suché teplo hej 😒

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre