Otehotniem v 2010 - verím tomu. Pridajte sa

majcika
14. nov 2009

Ahojte dievcata, ak planujete otehotniet zaciatkom roka pridajte sa a podelme sa spolu o nase radosti a starosti.
S drahym sa uz tesime a verime tomu, ze sa to podari skoro. Meriam BT, robim ovu testy a sledujem hlien. zatial sa teda nenudim 😀 a vy ako?

meduela
2. dec 2010

@lenuska20 ahoj, ja sa hanbím za foto 🙂

meduela
2. dec 2010

@mariposita aj krémový aj číry je potom- treba už začať sa snažiť a potom je už vlastne jedno kedy vlastne ovulka bola, mus sa človek snažiť približne v dňoch, kedy je hlien a teplota stúpa vraj tesne pred ovulkou alebo až na ovulku

lenuska20
2. dec 2010

@meduela a prečo prosím ťa? ved už sme ťa videli a bolo to dobré, tak to je to velmi nepriehladné, samá nemá tvár :D

lubica69
2. dec 2010

@lenuska20 ahoj moja

lubica69
2. dec 2010

Inak ako píše Lenuska doki hneď určí kedy je presne ovulka

lenuska20
2. dec 2010

@lubica69 ako sa máš?
podla mňa je zbytočné nadtým takto polemizovať a ked je možnosť ísť k dokimu, tak určite by som radšej volila túto možnosť

lubica69
2. dec 2010

@lenuska20 dobre moja Dnes hemato ok Este idem 10.12 na endokrino Stale soplim hrdlo bolí ale lezim a veľa pijem A ty ako moja?Snazilkujete? 😉

lenuska20
2. dec 2010

@lubica69 tak som rada, že to už máš dobre..hádam to ta už aj zostane 😉 čajíky nezaberajú? no ja papkám pekne listovku mm tiež papká vitamíniky a snažilkujeme 🙂 neviem prečo, ale ja by som sa dnes stále len usmievala, sa cítim ako v eufórii 😀

lubica69
2. dec 2010

@lenuska20 moja veľmi veľmi držím palceky 😉

lenuska20
2. dec 2010

@lubica69 dakujem velmi pekne 🙂

mariro
3. dec 2010

cavte baby...tak vcera sme boli na sono .sijove prejasnenie NT... a vsetko je v poriadku,malinke tam plavalo hore dolu a doktor ho musel nahanat so sondou,videli sme nozicky,rucicky ,hlavicku a bambino malo prelozene nohy...akoze noha cez nohu 😀 ,asi to bude dama,nechcela aby sme jej tam nakukali asi 😀
No som uplne najstastnejsi clovek na svete 😉

mariposita
3. dec 2010

Baby, taka otazka, idete len tak kazdy mesiac k dokimu aby vam povedal ci mate plodne dni? Ja som totiz typ, ktory ide k lekarovi az ked je fakt nejaky problem. No ale vidim ,ze sa budem musiet zmenit 🙂

martina2001
3. dec 2010

Dobré ráno kočeny
@lubica69 nevysvetlíš jej to, ale však keď chce nech skúsi iné metódy a uvidí čo pomože
@lenuska20 jaká si ty šikovná, my sme boli večer v tescu a kukali sme niečo pre decká ale nič ma nezaujalo, viedenské vianočné trhy? vraj sú krásne. Jak sme boli v Ba kuknuť na vianočné trhy tak nič moc a chceli sme ísť do Viedne druhý deň, len nám to nevyšlo 😀 sme to večer prehnali

martina2001
3. dec 2010

@mariro jej to je super, šak baba by ti aj dobre padla domov medzi chalanov

martina2001
3. dec 2010

@mariposita áno tak som bola, presne jak mal byť čas ovulky a aj lenka teraz tak bola

lenuska20
3. dec 2010

ahojte babulky
@martina2001 🙂 ja som inak tiež mala strašný proble s tým čo kúpiť deckám na vianoce, vyriešim to nejakými spoločenskými hrami, nemusia furt za pc sedieť a ešte k tomu čosi 😀 a rodičom sme sa skladali, tak to mám našťastie z krku 🙂 krásne nám dnes sneží, takže tam bude určite nádherne, akurát sa trocha tej cesty bojím, však sa aj hovorí, že šofer so šoferom sa bojí 😅
@mariro jeej tak dievčatko, to by bolo super pri dvoch chalanoch 🙂
@mariposita ja som mu povedala, že nám snaženie nevychádza a on mi povedal, že v čase predpokladanej ovulky dojdem na sono a on to presne určí 😉

martina2001
3. dec 2010

@lenuska20 to mi ani nehovor, šak ja mám po minulom roku stres v zime v aute s manželom, aj keď viem že šmyk nemohol zmeniť 😀 a my máme jesenné počasie u nás prší riadne. Aj ja by som to vyriešila tak ale to sú deti malé, jedno má polroka a druhé dva a pol

lubica69
3. dec 2010

AHojte dievčatá
@mariro jej super moja Takže asi baba???Juj moja len tak daľej Sa držkajte
No moje bábo sa zas na sone hladkalo po líci tak sa hádam dievča trénuje na make up Ma prvé napadlo 😀
@martina2001 veď to Ja mám občas pocit,že komu niet rady tomu niet pomoci 😅
Inak kočky v Tescu majú tie zľavy na detské oblečko ak neviete aké darčeky A aj hračky sa dajú pekné za dobré ceny nakúpiť MM sa dnes chystá aj lego tam kúpiť

lenuska20
3. dec 2010

@martina2001 tak to sú naozaj ešte malé deti, môžeš kúpiť nejaké hračky 😉 noo šmyk sa väčšinou zvrátiť nedá...aj ked viem, že nejde rýchl, aj tak sa bojím, pokým som nemala vodičák som vôbec taký bojko nebola, teraz všetko vidím svojimi očami a ako by som to ja rieila, pritom viem, že mm má vela skúseností a je zdatný vodič. no u nás teda poriadne sneží, aj sa to drží, celá krajina naokolo zasnežená 🙂

martina2001
3. dec 2010

@lubica69 hej majú dobré ceny pre F&F od štvrtku do nedele 30% zľavu pre detské veci, sme včera malému kupovali a majú aj na mimča 😉

lenuska20
3. dec 2010

@lubica69 idíš, včera som v tescu bola a tam som sa ani po ničom nepoobzerala, však ešte je trocha času 😅 no vám by sa tiež pekne dievčatko hodilo, mali by ste krásny párik 🙂
a tak nech dievča poskúša, možno nakoniec aj tak skončí u doktora...

martina2001
3. dec 2010

@lenuska20 však to že jak spolujazdec mám iný pohľad 😀

martina2001
3. dec 2010

@lubica69 a pri pyžamách aspoň tu mali fajne tepláky skor tehu sú s dobrým pásom 😀 za 6ečok

lenuska20
3. dec 2010

@martina2001 radšej sa budem učiť alebo spať, aby som sa nepozerala na cestu 😀

lubica69
3. dec 2010

Veď to kočky
A majú zľavy aj na Nivea výrobky tak som sa aj ja včera potešila krémikom Aj tak som už potrebovala
Sebastiánko má dnes poobede v škôlke Mikuláša tak sa chystáme Aj keď j môžem len do 16:30 byť ale mm s ním ostane do konca 😀 A v nedeľu máme Mikuláša v dedine tak aj tam pôjdu lebo sa začína až po mojej vychádzke

lenuska20
3. dec 2010

@lubica69 tak nech si toho mikuláša pekne užije a nech dostane vela sladkostí 🙂 tm má už dovolenku? mm dovolenkuje od dnes až do vianoc, mal až do budúceho roka, ale skrátili mu ju, no čo už. no budem ja sa musieť sť ešte kuk do toho tesca, normálne ste ma nabláznili zasa na nákupy 😀

lubica69
3. dec 2010

@lenuska20 moja mm je doma dnes v pondelok potom ide do práce Dovcu má do 27.12 potom je do 31.12 v robote 😖
Ale snáď sa 31 do polnoci dostane domov 😀

martina2001
3. dec 2010

@lubica69 kde majú an niveu? v tescu? to som si zas nevšimla ja.
aj ja chcem mikuláša fňuk, ale nie my sme už dostali s ocinkom sme boli u gyndošky, lebo mi nedala včerajšia bolesť a urobila mi ultrazvuk a je všetko ok a už aj srdiečko bolo a ocinkovi vysvetľovala čo kde je a prečo a načo, sme sa nasmiali a už som pn aj ja, dochodila som 😀

lubica69
3. dec 2010

@martina2001 áno v tescu Všetky výrobky Nivea 😀 Jeeeeej moja tak to je supeeer Tak budeme oddychovať spolu 😀

martina2001
3. dec 2010

@lubica69 ja som ai slepá 😀 noo budeme povinne doma sedieť a netovať 😉 ona mi to navrhla už minule že je aj tak je to rizikové tehu, ale ja som mala ešte behačiek a teraz už pokoj tak pnka, som zvedavá koľko mi vypočítaju na tej socialke, lebo som menila vymeriavací základ 😒

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre