Otehotniem v 2010 - verím tomu. Pridajte sa

majcika
14. nov 2009

Ahojte dievcata, ak planujete otehotniet zaciatkom roka pridajte sa a podelme sa spolu o nase radosti a starosti.
S drahym sa uz tesime a verime tomu, ze sa to podari skoro. Meriam BT, robim ovu testy a sledujem hlien. zatial sa teda nenudim 😀 a vy ako?

martina2001
3. dec 2010

@lubica69 ja som ne len slepé ale aj sklerotické trdlo, som sa chcela spýtať ako často chodíš na konrolu, alebo poradňu ku gyndošovi? Mne to dala každé dva týždne, či je to normálne

lubica69
3. dec 2010

@martina2001 aj ja som menila VZ na nový maximum tak mám necelých 20 eúr denne Teda ešte nemám ale hádam prídu Ku gyn chodím každé 3 týždne A vychádzky máš? My sme boli na tom Mikuláši Dobre bolo Detičky mali aj program nacviceny

martina2001
3. dec 2010

@lubica69 v školke to je super, stále učiteľky tie malé decká tak pekne nacvičia, tak máte zážitok 🙂 hej normálne od 10-12 a od 14-16. Ja som menila ešte len od 1.11. myslíš že to bude platiť?

lubica69
3. dec 2010

@martina2001 moja to práve neviem s tým VZ,že ako dlho musí byť Ja som menila v septembri a myslím,že mi rátali ten starý VZ Ten som mala tiež max ale v júli sa zvyšoval

lubica69
3. dec 2010

A tie učiteľky v škôlke fakt obdivujem Sú hrozne zlaté a šikovné

martina2001
3. dec 2010

@lubica69 neviem mm platí max stále a teraz jak bol pnke mal sa mi zdá tiež 20euro denne

lubica69
3. dec 2010

@martina2001 aha No ono medzi starým a novým VZ boli len necelé 2 eura rozdiel v mesačnom poplatku

martina2001
3. dec 2010

@lubica69 tak on platil max dobrovoľne a dáke eura čo má povinne, čiže on má odvody viac ako je max. Rovno mi povedala ta pani tam, že sa mi neoplatí meniť to tam mm

lubica69
3. dec 2010

Tak mne je v podstate jedno z ktorého VZ mi to rátajú Veď tam je min rozdiel

martina2001
3. dec 2010

@lubica69 to áno, som zvedavá na vyrátanie 😀 kde sa stratila meduela? dnes tu ešte nebola

meduela
3. dec 2010

@martina2001 Ale ahojte, som tu 🙂
Som sa pokúsila niečo na fertilityfriend.... 🙂
ale nejak tam stláčam všeličo a tak 🙂

meduela
3. dec 2010

a už som sa zaregistovala a odhlásilo ma to samé, lebo mi tá stránka vypadla a už ma nechce znovu prihlásiť, asi ma tam nechcú 🙂

lenuska20
3. dec 2010

@lubica69 aa tak to sa hádam dostane, môj bude tiež na silvestra doobeda ešte v robote, ale domov to má kúsok 🙂
baby tá viedeň je nádherná, krása 🙂 no ale tá cesta...bože nenormálne stresy som mala, dialnice neupravné a pred nitrou a v nitre cesty absolútne neodhrnuté...strašne som sa bála...ale aspoň sme v poriadku došli 🙂

lubica69
3. dec 2010

@lenuska20 jej fakt ty si bola dnes vo Viedni Si chcela spať alebo sa učiť cestou. A čo aj ste niečo nakúpili?Ako bolo?Viedeň je fakt krásna

lenuska20
4. dec 2010

ahojte papulky moje
@lubica69 ani sme tam nič extra nenakúpili, iba šaločky od punču sme si akurát tak doniesli 🙂 iba v bratislave som si bola niečo pokúpiť...bola tam velmi pekne, prišli sme tamza svetla a odchádzali za tmy, takže sme videli aj tak aj tak..a kam si sa pozrela samí slovák a čech 😀

martina2001
4. dec 2010

Dobré ráno ´, ale dnes už zamrznuté aj u nás
@lenuska20 tak máš zážitok predvianočný 🙂 ja idem kuknúť farmára, trochu si vylepšiť náladu 😀

lubica69
4. dec 2010

Ahojte dievčatá @lenuska20 tak máš pekný zážitok @martina20 my sme pozerali včera Sme sa nasmiali Dnes sme doma ale poobede cez vychádzku pôjdeme do Tesca Lidlu na nákup A vy ako vikendujete

meduela
4. dec 2010

ahojte, môj graf je zvláštny

lenuska20
4. dec 2010

@martina2001 @lubica69 no teda ten farmár je vážne na zasmiatie, hlavne tá martinka, aj nabudúce to môže byť zaujimavé 😀 my ešte dnes večer zbehneme na nejaké vianočné nákupy.
@lubica69 aspoň sa trocha vyvetráš 🙂

martina2001
4. dec 2010

@lubica69 my sme boli u našich a teraz povinne máme pána prsteňov, večer chceme ísť s malým kuknúť mikuláša a na kafe, zajtra mm vyhlásil deň polihovania 😀
@lenuska20 šak sa teším na tých jej rodičov, čo to o nej porozprávajú ako o super hviezde
@meduela tým grafom ja nerozumiem vobec

meduela
4. dec 2010

@martina2001 ja už trochu hej, keď už asi štyri dni kukám na nete len tie grafy

martina2001
4. dec 2010

@meduela nikdy som sa o to nezaujímala a prečo sa ti zdá zvláštny?

meduela
4. dec 2010

@martina2001 asi pre ten veľký skok smerom dole,videla som grafy, kde sú menšie skoky, jedna baba mi povedala, že ešte podľa grafu som ovulku nemala a ja som myslela, že už hej 🙂

martina2001
4. dec 2010

@meduela to máš tam tenn skok 10DC od prvého dňa mrchy?

meduela
4. dec 2010

@martina2001 od prvého dňa som nemerala....od 6 dňa cyklu som merala






martina2001
4. dec 2010

@meduela tak máš ešte skoro na ovulku

meduela
4. dec 2010

@martina2001 no...ja by som sa stále niekam ponáhľala, že aj ovulku som chcela popohnať, a ešte nebola, ale dúfam,
že bude
už by som chcela byť tehotná, neni na čo čakať

martina2001
4. dec 2010

@meduela u nás to vyšlo keď sme sa nato prestali sústrediť, keď sme si už málem zaplatili na koniec januára Kubu

meduela
4. dec 2010

@martina2001 no ja som sa začala práve na to viac sústrediť
ale aj kvôli tomu, aby som vedela či vôbec mám ovuláciu a kedy, aby sa zvýšila šanca na otehu

martina2001
4. dec 2010

@meduela mne to zisťovala dokina

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre