Otehotniem v 2010 - verím tomu. Pridajte sa

majcika
14. nov 2009

Ahojte dievcata, ak planujete otehotniet zaciatkom roka pridajte sa a podelme sa spolu o nase radosti a starosti.
S drahym sa uz tesime a verime tomu, ze sa to podari skoro. Meriam BT, robim ovu testy a sledujem hlien. zatial sa teda nenudim 😀 a vy ako?

lenuska20
6. dec 2010

@martina2001 naozaj si to velmi pekne napísala, dakujem 🙂 mm išiel dať večeru našim havkáčom tak potom sa už od neho neodtrhnem 😀
@lubica69 dakujem 🙂
tak pekne babulky oddychujte a ja teda bežím túliť 😀 😀

zubrienocka
6. dec 2010

Ahojte, potrebujem poradit... Kedy sa mozem testnut, aby to bolo spolahlive? Az ked vynecha mrcha, alebo mozem aj pred?

nike8
7. dec 2010

@lenuska20 my sme tiez poriesili predvcerom a vcera rano,ale vecer bol uz priatel zniceny z prace takze nic nebolo,no dufam ze tie male potvorky aspon par dni preziju 😉 a dnes budeme vecer pokracovat.Ja by som sa tiez nemala na to tak sustredit,ale to sa neda 😖

lenuska20
7. dec 2010

@zubrienocka ja som sa testovala len ked meškala.
@nike8 mali by prežiť 48 hodín 🙂 určite je ťažké na to nemyslieť, a hlavne teraz ked viem, že sú dni nato, aby sa to mohlo podariť 😒
a ako sa máte babulky?

nike8
7. dec 2010

@lenuska20 dnes som mala teplotu 37.1 to znamena ze vcera alebo v noci prebehla ovulka,takze ked sme snazili pred malo by sa postastit 😵

lenuska20
7. dec 2010

@nike8 držím palce, ja neviem ako to s tou teplotou chodí, lebo si nemeriam...no snád to do konca toho roka stihneme 🙂

nike8
7. dec 2010

To by bolo skvele,to by si nasi chlapi nasli pod stromcekom tie najkrajsie ,nezabudnutelne darceky // 😀 aj ja ti drzím palce,mozno nakoniec budeme narovnako tehulkovat
😉

martina2001
7. dec 2010

ahojte papuľky, blee diabetolog za mnou našťastie a idem ľahnúť, prší a mňa to tak super uspáva 😀

lubica69
7. dec 2010

@martina2001 a čo na diabetológii?Chodíš tam už dlhšie či len kôli tehu?
Tiež si idem na chvíľku zdriemnuť 😀
@lenuska20 moja ako sa cítiš po snažilkovaní?

martina2001
7. dec 2010

@lubica69 chodím len 2x do roka, ale doktorka mi povedala, že keď otehu tak sa mám prísť ukázať preistotu ma budú viac sledovať, dnes 2ampulky, a v utorok zas dáke vyšetrenie. istota je istota
@lenuska20 moja stihnete neboj predvčerom ste to predisťovali, včera zaisťovali a dnes to preistotu poistite 😀 šak ste mladý, sex každý deň nie je na škodu, keď už pre nič tak aspoň pre požitok 😉

lenuska20
7. dec 2010

@nike8 možno, bolo by to super 😉
@lubica69 cítim sa dobre, ved neužijem si ked možem 😀 😀 a ty sa máš ako? už si zdravá?
@martina2001 presne si to vystihla, ale večer to preistotu poistíme ešte druhý krát 😀 a vyšetrenie dopadlo dobre, či ešte nevieš?
teda teraz bude to čakanie nekonečné, či to vyšlo alebo nie 😅

martina2001
7. dec 2010

@lenuska20 neboj nebude, zbehne ti to rýchle. hej v poho len ma budú sledovať pre prípad tehu cukrovky

lenuska20
7. dec 2010

@martina2001 a ty si mala pred tehu zvýšený cukor, ked si bola sledovaná?..snád zbehne, mám toho teraz dosť v škole, takže hádam ani nebude čas na to myslieť 🙂

martina2001
7. dec 2010

@lenuska20 ale raz mi brali krv a bola som najedená a doktorku sa to nenapadlo opýtať či som jedla, tak samozrejme že som cukor mala vyšší ako ráno na lačno,a doktorka si ma už samozrejme dala do sledovania, šak čo nepustí pacienta preč 😒 tak tak moja hop robiť zápočty a skúšky

zubrienocka
7. dec 2010

@lenuska20 Tak si dam poradit a vydrzim..... ale tie nervy 🙂 🙂 🙂

lenuska20
7. dec 2010

@martina2001 samozrejme pacienty si držať bude, teraz aj môj otec tak bol, najedol sa, vyskočil mu cukor a doktorka mu povedala, že ak mu do 20-teho neklesne ide na inzulín, ako mával zvýšený, ale nie až takto...veru samé zápočty a skúšky, už aby boli vianoce a bude aj volno
@zubrienocka ale je tu kopa takých, čo si robievajú testy aj pred mrchou, ved vydržíš a uvidíš 😉

martina2001
7. dec 2010

@lenuska20 ale mne nedala ani žiadnu liečbu nič, len ostať v pozorovaní, a odvtedy mám stále cukor 4, čo je normálne, horná hranica je 5,6

raza
7. dec 2010

Ahojte
Tak som sa tešila, že sem napíšem, že sa to už konečne podarilo..
Ale viem, kde je problém: odsledovala som si ovu testami ovulku, od štvrtka sme sasnažili a snažili 🙂 , už som si bola istá, že sa to podarí a v nedeľu mi prepukol zápal moč. ciest natoľko, že som mala v moči krv. Takže som pochopila, že určite cez zápal neotehotniem ☹ . No čo už, zajtra doberiem antibiotiká a potom sa začneme znovu snažiť.. Ach, keď tak strašne som to chcela pod stromček...
Ale rozhodla som sa, že už nebudem sexovať len cez plodné dni, lebo potom ma to akurát tak nervuje ☹

solinkarka
7. dec 2010

Ahojte doky mi potvrdil tehu..zevraj som 6tt+5 🙂

lubica69
7. dec 2010

@solinkarka tak super @martina201 tak nič vážne som rada Ja som mala pri Sebastiankovi tehu cukrovku @lenuska20 ešte som kus chorá A ty ako?

lubica69
7. dec 2010

@raza a vy ste snazilkovali počas toho ako beries ATB???

lenuska20
7. dec 2010

@martina2001 no tak super, ale tak aspoň vieš, že to máš v poriadku, ked ťa pozorujú 🙂
@lubica69 a po tehu tá tehu cukrovka skončí či ako to je? ja som momentálne tiež prechladnutá 😒 aj si dávaš paralen, ked iné nemôžeš?

raza
7. dec 2010

@lubica69 och, to nie, snažili sme sa od štvrtka do nedele, (ale nie tento štvrtok, čo bol teraz, ale ešte ten pred tým)lebo v nedeľu som už začala mať pri cikaní obrovské bolesti, tak už som vedela, že je zle, samozrejme, že sme sa prestali snažiť a hneď v pondelok som šla k ženskej. tá mi nasadila najskôr len nejaké prášky, lebo sme ešte nevedeli, či sa to nahodou nepodarilo, no v piatok prišli výsledky z moču a boli dosť zlé, tak mi dala biseptol. takže tak.

martina2001
8. dec 2010

Dobré ráno
@lubica69 a aj ti niečo na tú cukrovku dávali?

lubica69
8. dec 2010

Ahojte kočenky
No čo sa týka tej cukrovky tak lieky som na ňu nebrala žiadne ale Sebastiánko keď sa narodil mal veľmi nízku či vysokú presne si nepamätám hladinu cukru tak mu museli dať infúziu kôli možnému poškodeniu mozgu
Mne cukor tiež hrozne klesal a stúpal Buď som mala veľmi nízku alebo veľmi vysokú hladinu cukru tak ani diabetologička nevedela čo so mnou
@raza tak sa len prelieč

martina2001
8. dec 2010

@lubica69 ja som pri prvom tehu mala cukor na dolnej hranici a to som prvých 5mesiacov nejedla nič iné len horalky 😀 a nebolo mi zle, teraz mi je zle a sladké nemusím

lubica69
8. dec 2010

Kočenky a ja som sa dnes odfarbila na hnedo Mi segra povedala,že vyzerám ako na strednej na 17 rokov 😀 😀 😀

lenuska20
8. dec 2010

ahojte babulky, ako sa dnes máte?
@lubica69 si si ten melír odfarbila? teeda z teba musí teda byť jaká kočka 😀

lubica69
8. dec 2010

@lenuska20 17 ročná 😀 😀 😀 hihi ale aspoň mám pokoj už s farbením

zubrienocka
8. dec 2010

@lenuska20 ahoj 🙂, mno, ja si ten test uz robit nemusim... :( Do porazenia!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre