Otehotniem v 2010 - verím tomu. Pridajte sa

majcika
14. nov 2009

Ahojte dievcata, ak planujete otehotniet zaciatkom roka pridajte sa a podelme sa spolu o nase radosti a starosti.
S drahym sa uz tesime a verime tomu, ze sa to podari skoro. Meriam BT, robim ovu testy a sledujem hlien. zatial sa teda nenudim 😀 a vy ako?

lubica69
14. dec 2010

@martina2001 odporúčam homeo sirup Stodala homeo osscilococinnum a aj do nosa nejaké homeo alebo sprej s morskou soľou Mne všetko odobrili v lekárni 😉
@meduela tak uvidíš A ďakujem 🙂

martina2001
15. dec 2010

Dobré ránko
@lubica69 ten do nosa mám a oscilo ma mňa nemá účinok, ten mám odskúšaný

lubica69
15. dec 2010

Ahojte dievčatá @martina2001 moja tak nezaberá?Juj tak už len veľa piť A ja beriem preventívne aj Cčko

helenka333
15. dec 2010

@meduela ahoj, tak čítam a čítam tvoje príspevky, ja som tu dávno nebola, no držím ti silno palce....mi sa snažíme do septembra ved si to asi aj pamätáš, minule som mrchu dostala až na 47 deň...☹ takže teraz už mám 29 a len čakám a nejak si neverím kedže minule to prišlo až tak neskoro. ALe snažili sme sa čo najviac 🙂 bud každý deň alebo väčšinou každý druhý deň, len sa bojím toho, že ked to ani teraz nevyjde, tak bude nejaký iný problém. Síce je to len štvrtý mesiac no ale aj tak. Uvidíme, zatiaľ sa bojím si aj test urobiť, možno spravim buduci týžden, ktovie, či bude na Vianoce darček!!!Aj mna trošku pobolieva bruško, aj prsia, ale že to sú príznaky aj prichádzajúcej mrchy aj tehotenstva, tak neviem. A čo som mala nezvyčajné a čo niky nemávam, 2 dni výtok, včera a predvčerom, ale žiadne bolesti nič...tak neviem čo to malo znamenať. 🙂 držím silno palce 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
vy sa odkedy snažilkujete?

martina2001
15. dec 2010

@lubica69 šak pijem, len už mi čaj lezie krkom 😀 a ty ako?

lenuska20
15. dec 2010

ahojte babulky
@lubica69 @martina2001 baby nejako dlho vás tá choroba už zmáha, obom vám prajem skoré uzdravenie, mne teraz prechladnutie prešlo ani neviem ako 😅
ja mám momentálne týždeň blbec, včera som si asi vyčerpala celé šťastie na tento týždeň, lebo som spravila poznávačku semien a dnes som preistotu nespravila skúšku 😖 ale ukecala som učitela, aby som mohla dojsť zajtra mimo termínu, tak dúfam, že sa mi to už podarí, prosím myslite zajtra na mňa, ale palce nedržte, lebo kolko palcov tolko chýb 😀

martina2001
15. dec 2010

@lenuska20 ok budeme na teba myslieť, ale šak moja dobrý študent to nerobí na 1x, to nevieš 😀 zajtra ti to už dá neboj, vidí predsa snahu 🙂 no drží lebo nič nemožem zobrať, inak som vypila 2-3dni theraflu a bol pokoj, len nemožem ho teraz, u mňa to je výsledok 2xčakáreň s malým.

lenuska20
15. dec 2010

@martina2001 tak ti teda nezostáva nič iné len ležať v posteli s čajíkmi 😉 no tak ja som potom super študent 😀

meduela
15. dec 2010

@helenka333 ahoj, my od svadby od konca septembra. Pamätám si ťa. Skús merať teplotu. Ja myslím, že v dnešnej dobe je to zázrak otehotnieť. Niektoré nemôžu a nemôžu. Keď čítam aj iné témy a je to dosť, že sa nedarí. Aj ja tebe držím palce a ďakujem ... 🙂

meduela
15. dec 2010

@helenka333 ja presne aj brucho, aj mi trochu špatne je teraz, tiež neviem, či čo.

meduela
15. dec 2010

@lenuska20 budem myslieť, ja som už zo školy dlho a predsa sa mi furt ešte teraz sníva že sa mám učiť na štátnice.

lenuska20
15. dec 2010

@meduela ani nehovor, tie ma čakajú v 24-teho júna

lubica69
15. dec 2010

@martina2001 moja tak len veľa čajíkov Inak mne zas ten Theraflu vôbec pred tým nezaberal Teraz tie homeopatické celkom hej @lenuska20 moja na zajtra držíme palce Veľmi Inak ostatné kočky snažilky ja si nemyslim,že je až taký problém s otehu Ono ak sa nesnažiťe viac ako rok tak je to Ok Zas sa nedá čakať,že to bude na prvý šup

lenuska20
15. dec 2010

@lubica69 nie nie držať palce, ale myslieť , lebo kolko palcov tolko chýb 😀 😀 ja si tým otehu už nejak ani nezapodievam, čo príde príde, ono to vie, kedy je na to čas 😉 síce je to trocha stresujúce, ked nedarí, to je fakt, ale raz sa to podarí 🙂

lubica69
15. dec 2010

@lenuska20 jaj moja Inak teba som tam konkrétne nemyslela Ty tak nestresuješ

lenuska20
15. dec 2010

@lubica69 v pohode 🙂 aj tak je zbytočné sa tak stresovať a upínať sa na to, ale tak každý sme iní 🙂

meduela
15. dec 2010

@lenuska20 no, ja som mala 4. júna poslednú štátnicu

helenka333
16. dec 2010

@meduela takže teraz si mala svadbu? Ani som nevedela a pritom sme si vtedy písali nie? Tak BLAHOŽELÁM!!!! 🙂 🙂 🙂 veľa šťastia Vám prajem! Je mi ľúto toho, že sme si to tak presne plánovali, áno školu ukončíme vydáme sa, ja ešte som si chcela užiť svadobnú cestu, čo som si aj užila a že určite od augusta do konca roka sa to podarí, ved prečo nie? A už je pomaly koniec decembra a nič... ☹ ☹ ☹ a aká som nedočkavá včera som si robila test a jasné že negatívny a včera som mala 29 deň. Tak neviem že či to ešte neukáže, keďže mám stále až na 37-47 mrchu alebo len musím čakať kým zase dostanem tak neskoro, a to nie je fér, takto tomu stále verím že sa to podarilo a potom nič z toho. Mňa už prestali od včera tie bolesti brucha tak neviem, tak velmi som chcela pod stromček darček!!!
Držím Ti siiiiilno palce, dúfam že onedlho už ako tehulky si budeme písať 🙂 !!!

helenka333
16. dec 2010

@meduela musíme sa navzájom podporovať, pomáhať si, sú aj taký, čo už ovela dlhšie sa pokúšajú o bábo!!!rok aj viac a tak, no dúfam, že nám sa to skôr podarí!!!
Inak berieš nejaké vitamíny? Ja beriem už 4 mesiace kyselinu listovú, a mám ešte receptík na AGNUKASTON, to je na ovuláciu, ale ešte som si ju nevybrala, keďže som ešte teraz chcela počkať, uvidím, ked to dostanem, tak začnem potom aj Agnucaston brať a od januára snažilkujeme ďalej!!! 🙂

martina2001
16. dec 2010

Dobré ránko,
@lubica69 mne není ani nádchovo cez deň, skor v noci 😀
@lenuska20 tak nestresuj skúšky prejdu nebudeš vedieť ani ako 🙂
@meduela
@helenka333 baby a Vám by som radila najprv podrobné vyšetrenie u gynekológa, aby ste mali istotu že ste po gynekologickej stránke v poriadku a potom merať teploty a podobne.

helenka333
16. dec 2010

@martina2001 ja som bola v auguste na preventínke, takže všetko bolo v poriadku, aj z krvi aj z cytológie, aj ultrazvuk, neviem či také vyšetrenie stačí, ale keby nebolo niečo v poriadku, tak by to možno zistili. Neviem, alebo treba nejaké podrobnejšie vyšetrenie?

lenuska20
16. dec 2010

ahojte babulky
@helenka333 no ja som bola napríklad u dokiho, aby mi on presne určil plodné dni a nie podla teploty...
@martina2001 @lubica69 skúška hotová, síce známka nie je podla predstáv, ale hlavne, že je 😀 a ako sa máte dievčatá? už vám je lepšie? inak aj mávate nejaké tehotenské chute? 😀

lubica69
16. dec 2010

Ahojteee kočenky
A ja od dnes patrím do klubu 30tničiek 😅 😀 hihi
@lenuska20 a ty kedy nečakáš mršku?Známka nevadí Ako píšeš hlavne,že je 😝
My sme boli ráno s mm v Tescu cez moju vychádzku 😉

martina2001
16. dec 2010

@lubica69 tak prajem všetko najlepšie a vitaj 🙂
@lenuska20 no vidíš že to vyšlo 🙂 a už lepšie, akurát v noci to je o ničom

lubica69
16. dec 2010

@martina2001 ďakujeeem 😀 😀 😀

lenuska20
16. dec 2010

@lubica69 všetko najlepšiee prajem 🙂 nech sa vám aj s mimim darí 🙂 mršku čakám v pondelok, už sa to kráti 😀
@martina2001 sa asi poriadne nevyspíš

lubica69
16. dec 2010

@lenuska20 ďakujeeem A držím palčeky na nemršku
@martina2001 tak sa len liečkaj nech je čo najskôr lepšie moja

lenuska20
16. dec 2010

@lubica69 dakujem 🙂

meduela
16. dec 2010

@helenka333 no dúfam aj ja že budeme písať už ako tehulky

meduela
16. dec 2010

@helenka333 aj ja som bola presne v auguste na prehliadke

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre