Otehotniem v 2010 - verím tomu. Pridajte sa

majcika
14. nov 2009

Ahojte dievcata, ak planujete otehotniet zaciatkom roka pridajte sa a podelme sa spolu o nase radosti a starosti.
S drahym sa uz tesime a verime tomu, ze sa to podari skoro. Meriam BT, robim ovu testy a sledujem hlien. zatial sa teda nenudim 😀 a vy ako?

meduela
21. dec 2010

@a brucho ma ani poriadne nebolí na mršku, ani nič si nedávam, ani ju nechcem, ani nečakám 🙂 minulý mesiac tiež tak dve dni len trošku krvi a na tretí deň mi začalo silno

lubica69
21. dec 2010

@meduela aha No ja som si tie teploty nikdy v živote nemerala 😅 Každopádne držím palčeky ak na to veríš No ak by sa dlhšie nedarilo na chybe nemusíš byť ty ale partner 😢 Máms tým skúsenosť tak viem o čom hovorím 😖

meduela
21. dec 2010

@lubica69 mám úplne pravidelnú, možno za tri roky mi meškala raz .....dlhšie a inak pekne mám 28- 30 dní cyklus...takže myslím, že to mám v poriadku.

lubica69
21. dec 2010

@meduela no veď o tom píšem Že TY byť v poriadku môžeš Ja len radím,že ak by sa dlhšie nedarilo stačí ak tvoj muž zájde na spermiogram či je On OK

meduela
21. dec 2010
meduela
21. dec 2010

@lubica69 ale je to aj o šťastí,môžu byť obaja zdraví a nemusia mať dieťa, niekomu je to dopriate, niekomu nie

lubica69
21. dec 2010

@medula to je svätá pravda Mám známu ktorá má dcéru jej muž má syna ale spolu sa pokúšajú už vyše 12 rokov 😢

meduela
21. dec 2010

@lubica69 no neviem kedy sa to nám podarí, keby som to vedela, ešte by som sa viac na to tešila

lubica69
21. dec 2010

no a my zas keby nebol môj muž pred 5 rokmi na jednej operácii tak by sme v živote spolu deti nemali 😢 Ešte,že sme na to práišli dosť zavčas 😀

meduela
21. dec 2010

@lubica69 tak to je dobré, že sa na to prišlo

martina2001
21. dec 2010

@lubica69 čau stratená, no keď všetko ok je to super. Ja už tiež dnes som kľudnejšia aspoň niečo je dobré 😀 presne jak píšeš žena može byť ok a chlap nie

lenuska20
21. dec 2010

@lubica69 ahooooj a ja že čo je s tebou 🙂 tak to je super, že mimi je v poriadku 😉 a inak sa máš ako? a dakujem 🙂
@meduela dakujem, ale zatial len kú skúške 🙂 ja o tehu zatial moc špekulovať nechcem, aby som si raťafák nenarazila 😀 ale každopádne mrchu nečakám 😀

martina2001
22. dec 2010

dobré ráno
@lenuska20 skúšaš dnes? nepočkáš ešte? 🙂

luciaa86
22. dec 2010

@martina2001 ja by som uz tiez necakala 😀 ale nechajme to na nu...ja keby to testujem piatok a mam negativny test tak moc krasne vianoce nemam ☹ a do piatku sa to da predychat 🙂 aj keby by to bol ten najkrajsi darcek 🙂 tie 2 ciarky

lenuska20
22. dec 2010

@martina2001 ešte stále odolávam 😀
@luciaa86 možno zajtra skúsim 🙂

martina2001
22. dec 2010

@lenuska20 ja som robila zdá sa mi až čo mi mešlaka zhruba týždeň a pre istotu hneď 2 či sa mi len nezdá 😀
@luciaa86 ja som čakala

lubica69
22. dec 2010

Ahojteee 😀
Jej zlaté ste kočenky 🙂
Nejak som vôbec nestíhala 😅
Ako sa dnes máte?
@martina2001 fakt moja a ako dopadol ten inzulín?
@lenuska20 ideš testnúť??? 😉
U nás dnes hrozne prší Musím dobaliť ešte darčeky A varím kapustnicuuu 😝
A vy ako dnes? 😀

lenuska20
22. dec 2010

@lubica69 u nás dnes krásne svieti slniečko 🙂 a s testom ešte asi počkám 😉 ja už darčeky pobalené a práve sa chystám pre neter do školy 🙂
@martina2001 ešte počkám, možno vydržím do víkendu 😀

lubica69
22. dec 2010

@lenuska20 moja no ale mohla by si mať pekný vianočný darček 😀
Ja som už dobalila dovarila a pôjdem po Sebastiánka do škôlky 🙂 asi autom kedže leje 😖

lenuska20
22. dec 2010

@lubica69 no mohla, ved uvidím čo ešte spravím 🙂 tak ti už môžeš potom len vegetiť 😀

martina2001
22. dec 2010

@lubica69 dobre som dopadla, nechápem tie výsledky predtým, ale dobre ma naplašila vtedy. My varíme kapustnicu až zajtra aj stromček zdobíme a darčeky sme balili minulý týždeň ešte 🙂
@lenuska20 dobre provokuješ 😀 u nás celý deň leje

lenuska20
22. dec 2010

@martina2001 jaaaa? nieeee 😀 ked sa tak trocha obávam výsledku 😝

martina2001
22. dec 2010

@lenuska20 provokuješ slniečkom 😀 nemáš sa čoho báť s tým testom 😉

meduela
22. dec 2010

@lenuska20 testni, už nevydržím 🙂

meduela
22. dec 2010

ahojte, ja už nič ☹

meduela
22. dec 2010

to som tu len ja?? ja nič nerobím, len oddychujem 🙂 mňa to čaká zajtra všetko 🙂 ale oddychujem právom, 1 DC..

meduela
22. dec 2010

@solinkarka, už tu nechodíš??? 🙂 už by som rada vedela nové správy, ako prebeha prvé tehuľkovaniie, aby sa to aj na mňa nalepilo

meduela
22. dec 2010

@lenuska20 ale nemáš sa čoho obávať....

solinkarka
22. dec 2010

@meduela noo uz raz za den aj to je vela..akosi tu nemam s kym pisat a este k tomu idu Vianoce tak je stale co robit 🙂 ale citim sa super..este ani jedna tehu.nevolnost 😀

meduela
22. dec 2010

@solinkarka no mňa si inšpirovala tými grafmi, teda BT, ale mne to na prvý raz nevyšlo, ako tebe, a ovu testy som nerobila

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre