Otehotniem v 2010 - verím tomu. Pridajte sa

majcika
14. nov 2009

Ahojte dievcata, ak planujete otehotniet zaciatkom roka pridajte sa a podelme sa spolu o nase radosti a starosti.
S drahym sa uz tesime a verime tomu, ze sa to podari skoro. Meriam BT, robim ovu testy a sledujem hlien. zatial sa teda nenudim 😀 a vy ako?

martina2001
30. dec 2010

@lubica69 snažím sa, ale už mi to lezie horekrkom 😀
@lenuska20 šak nech ti zaplatí vopred 🙂

lubica69
30. dec 2010

@martina2001 juj ani nevrav A ja tu mám také ticho keď som sama 😅 Stále musí niečo ísť aspoň TV alebo rádio 😀
Juj a dnes mi prišlo tehu tričenko tak sa vytešujeeem 🙂

martina2001
30. dec 2010

@lubica69 ahoj, my doma budeme, jednak sa nám nechce nikam a aj tak nemôžem ani nikam ísť. Akurát pôjdeme trochu ku kámoške večer, lebo oni majú 2malé deti tak nám je lepšie ísť tam a potom doma posteľ a nohy hore 😀 dnes sme sa s mm smiali či vôbec budeme niečo doma chystať 🙂

martina2001
30. dec 2010

@lubica69 ja rádio dáko doma nepočúvam kulisu mi robí telka. zatiaľ používam trička čo som mala aj pre tehu, akurát som vytiahla rifle na traky po malom ešte a tie čo som si objednala mám úplne stiahnutú gumičku v zadu, lebo sú mi trocha veľké zatiaľ 😀 a svoje oblečiem normálne ešte aj teraz, ale ma tlačia na bruchu by som musela nechať rozopnuté gombíky 😀

lubica69
30. dec 2010

@martina2001 no veď doma je doma
Ja varím dnes kapustnicu ale všetko ostatné donesie návšteva Vždy si to takto podelíme kto čo navarí
Noa to rádio aj ja pomenej ale zato telka ide skoro celý deň 😀

lenuska20
30. dec 2010

ahojte babulky
@lubica69 bola tu reklama na stráženie detí od nejakej českej agentúry. tak budete mať zajtra doma veselo, my sa asi nechystáme nikam, papučková kultúra bude pravdepodobne 😀
@martina2001 no ved uvidíme, čo spravíme, možno si to aj ona ešte rozmyslí...a vám teda tiež bude veselo, aspoň sa trocha odreaguješ a aj s lubkou si konečne oddýchnete od postele 😀

lubica69
30. dec 2010

@lenuska20 aha tak reklama???
No už som to vo viacerých témach videla zmazané
Tak aj vy budete doma???

lenuska20
30. dec 2010

@lubica69 no hej asi budeme, velmi sa mi ani nikam nechce, vonku je aj tak poriadna kosa a v poslednom čase som nejaký domased, možno usporiadame nejaký pokrový turnaj a aspoň trocha sa zabavíme 😀

martina2001
30. dec 2010

@lubica69 ja som sa tiež dnes mm pýtala či mám robiť kapustnicu, ale že ne až na 3kráľov. My sme chodili stále niekam von, ale tento rok popravde neni ani s kým buď majú malinké deti, ale ich nemajú kam dať, lebo sú choré a to ja teraz také návštevy slušne odmietam. My sme si vybrali chlebíčky a mama mi urobí aspik ten milujem 😀 , dnes sme tam boli a nemám si ho robiť nemám sa namáhať, ona mi ho urobí no ok, snáď sa nebudem hádať 😀
@lenuska20 ale tak doma je dobre, nikdy nezabudnem na naše silvestre ešte bez malého 😀 ty kokso to boli domáce žúrky, len chudák jedny susedia s tými sa nemusím a ináč tu boli skoro všetci sa rýchlo natrepali 😀

lubica69
30. dec 2010

@martina2001 juj aspik aj ja ľúbim 😝
No ja som dnes hotová Unavená som riadne No darmo nie som zvyknutá Len ležkať a nič nerobiť 😀

lenuska20
30. dec 2010

@martina2001 no my sme minuly rok silvestrovali ja doma a mm v nemocnici,takze toto bude nas prvy manzelsky:Dno a predtym sme tiez niekam chodili.

lubica69
30. dec 2010

@lenuska20 moja a čo bol tm v nemocke 😢 ?

lenuska20
30. dec 2010

@lubica69 neviem, dnes si robíme srandu z toho, že zmiešal kávu s vodkou a akosi to neuniesol, lebo bratov syn má 30-teho meniny, tak sme oslavovali...ale popravde to bol asi žlčníkový záchvat, lebo mal v moči piesok. veru nám vtedy nebolo všetko jedno a s takými bolesťami som ho ešte nevidela a teda vidieť vidieť jeho plakať od bolesti, tak už bolo čo povedať, lebo jeho len tak niečo nepoloží.

lubica69
30. dec 2010

@lenuska20 juj tak to hej 😢 No dnes hádam nič nepomiešal tak zajtra bude s tebou doma 😀

lenuska20
30. dec 2010

@lubica69 no dnes sme tam preistotu neboli, lebo brat bol v robote, tak nám hádam žiadny špitál nehrozí 😀 už vopred som ho upozornovala, aby si tento silvester žiadne nemocničné plány nerobil, tak má hádam poslúchne 😀

lubica69
30. dec 2010

@lenuska20 😀 😀 😀 Tak brácho je Dávid?Že všetko naj 😀
No nič idem ja do hajan 😔 Dobrú

lenuska20
31. dec 2010

@lubica69 brachov syn je david :D
dievcata,ak by sme tu spolu dnes neboli,tak vam prajem vsetko najlepsie do noveho roku,nech vam vasi chlapi nech len radost robia, a aby sa vam narodili krasne zdrave uzlicky stastia 🙂;)

martina2001
31. dec 2010

Čaute papuľky, prajem Vám krásneho silvestra a v Novom roku len to najlepšie z najlepšieho 🙂
@lenuska20 žlčník viem čo je, moja posledná hospitalizácia pred operáciou bola 12dní, ale to bola moja blbosť lebo som sa bála operácie, ale potom už prvý termín keď som nebola modrá po infúzkaz a mali cez jaku žilu uspať to istila operácia. Ja som žlčníkove záchvaty mávala 10rokov sem tam, ale ten posledný mesiac som bola viac na pohotovosti a chirurgii ako doma 🙂 Tak teraz keď dakto povie žlčník hneď mu radím pri kameňoch a pri piesku operáciu to bolo vykúpenie.
@lubica69 šak aj ja som keď dačo porobím len také smiešne čo ma nikdy nezaťažovalo, hneď unavená.

martina2001
31. dec 2010

@lenuska20 a tebe ešte prajem po tohto mesačných šteniatkách v januári // 😉

lenuska20
31. dec 2010

@martina2001 dakujem,bodaj by to tak bolo 🙂 no a mm mal potom vysledky v poriadku ani sa neopakovalo(klop klop),takze operaciu nikto nespomenul.

martina2001
31. dec 2010

@lenuska20 tak mu prajem aby mu tak aj zostalo 🙂

lubica69
31. dec 2010

Ahojte dievčatá
Tak aj ja sa pripájam k prežitiu štastného nového roku a v novom roku 2011 len to najlepšie 😀 😀 😀

lenuska20
31. dec 2010

@martina2001 vdaka 🙂
@lubica69 aj vam ;)

martina2001
2. jan 2011

Dobré ráno paluľky, budíííííček prespať jeden deň je veľa, nemyslíte? Ako ste silvestrovali? My v posteli viacmenej večer som začala zas špiniť tak žiadne riskovanie a posteľ a nohy hore 🙂 no našťastie to už nebol tak šok jak pri prvom špinení. som múdrejšia som si prečítala že to by malo prestať po 12tom príp. 14tom týždni. Túto tému mám podrobne naštudovanú 😀

lubica69
2. jan 2011

Ahojteee
@martina2001 moja tak nech to čo najskôr prejde 😀 Kedy ideš na kontrolu???
Len pekne oddychuj
No a čo sa týka toho špinenia prestane úplne keď zmizne hematóm Kamoške sa vytvoril až v 16tt takže ťažko povedať presne 😢
@lenuska20 a ty ako???

lenuska20
2. jan 2011

ahojte babulky
@martina2001 takže si oslávila nový rok v posteli? tak snád to nebude ako na nový rok tak po celý rok 😀 ale hádam ti to čoskoro prestane 😉 ja dnes len vylyhujem a nič nerobím 😅 vlastne pozerám iba filmy, čo som mala cez rok zameškané 😀
@lubica69 a vy ste ako silvestrovali? neviem sa rozhodnúť, či mám zajtra zavolať dokimu, aby som k nemu šla znova na tu folikulometriu, a či to budeme nejak riešťi, alebo mám ešte tento mesiac vydržať a skúsiť len tak 😒

solinkarka
2. jan 2011

Aj ja som dnes zacala spinit, taky hnedy vytok 😢 velmi sa bojim 😢

martina2001
2. jan 2011

@lubica69 na kontrolu idem 10teho, keď nič nebude, ak niečo tak pohotovosť, moja doktorka má dovku.
@lenuska20 dúfam, že nie stres bol yas len na silvestra a dnes už zas nič, ja tiež kukám všetko možné teraz, čo by som ináč nekukla 😀
@solinkarka ja som tiež nekrvácala, len tak hnedý výtok svetlý, a došli k prasknutej žilke, alebo malinkému hematómu, preistotu by som sa dala vyšetriť

lenuska20
2. jan 2011

@solinkarka chod na vyšetrenie
@martina2001 ved v tej telke dokopy ani nič nedávajú 😀

solinkarka
3. jan 2011

Baby bezim je na pohotovost uz mam okrem hnedeho aj ruzovy vytok 😢 😢

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre