Otehotniem v 2010 - verím tomu. Pridajte sa

majcika
14. nov 2009

Ahojte dievcata, ak planujete otehotniet zaciatkom roka pridajte sa a podelme sa spolu o nase radosti a starosti.
S drahym sa uz tesime a verime tomu, ze sa to podari skoro. Meriam BT, robim ovu testy a sledujem hlien. zatial sa teda nenudim 😀 a vy ako?

lubica69
10. jan 2011

Ahojte kočenky
Ako sa dnes máte?
Ja som bola ráno v Lidli Som si kúpila taký mixérik čo som už dávno chcela A potom som stihla ešte aj sekáč a tam som si tričko na leto po pôrode a aj malému tričko No a do 9:30 som už bola aj doma 😀
@lenuska20 veď to Chce to len čas a on si zvykne 😉
@martina2001 zlatý tm ako ťa pochválil 🙂

martina2001
10. jan 2011

@lubica69 šikovná si 🙂 ja som včera kukala tyčový mixér teraz bude v tescu, lebo ten čo mám ja pri mixery je taký nezgrabný, ale idem až pred obedom ku doktorke na kontrolu a ultrazvuk a potom keď bude ocinko stíhať tak pôjdeme

lenuska20
10. jan 2011

ahojtee
@martina2001 teeeda to je aká poklona 🙂
@lubica69 ty si aká šikovná, si ako rýchlik 😀

lubica69
10. jan 2011

@martina2001 presne ten tyčový som si kúpila Kovový lebo umelý som nechcela A bol k nemu aj šlahač aj taký ešte jeden sekač plus 2 nádobky za 17 eur No nekúp to A tm ide s tebou na utz? 😉
@lenuska20 veď to som šla rovno zo škôly autom o 7:30 aby som stihla 🙂

martina2001
10. jan 2011

@lubica69 vidíš a tamten je umelý pôjdem kuknúť aj do Lídlu a hej chodieva so mnou stále na kontrolu v pohode pozrie ultrazvuk doktorka mu vysvetlí čo tam vidí a potom ma čaká vonku keď ma vyšetruje už na koze
@lenuska20 sa vyznamenal 😀 ale ešte som ho nepočula nadávat na moje varenie

lubica69
10. jan 2011

@martina2001 ja som umelohmotný z Tesca bola pred časom vrátiť 😀

martina2001
10. jan 2011

@lubica69 vyzerá dobre pôjdem kuknúť

lubica69
10. jan 2011

@martina2001 je super Síce ho mám len vybalený a ešte som ho nepoužila ale vyzerá byť ok A má 600 watov a 3 roky záruku 😀

martina2001
10. jan 2011

@lubica69 šak tie záruky sú na tom dobré, ja doteraz čo som reklamovala vačšinou v tescu mi vrátili peniaze, šak to som kukala že ma 600watov a ten v tescu má 300, tak som sa už rozhodla, len či ich budú mať ešte

lubica69
10. jan 2011

@martina2001 veď to Mňa mm hneď dnes ráno poslala Pred tým som mala z tesca,že 200 watový 😅
Inak mne vždy peňiažky aj v Lidli vrátili 😉

lenuska20
10. jan 2011

@lubica69 a ako máš vlastne vychádzky?
@martina2001 no mne keby raz nadával na to čo som uvarila, no neviem neviem 😀

martina2001
10. jan 2011

@lubica69 neviem ja s lidlom nemám skúsenosti, nereže mi ten obchod dáko a dík za radu aj ja som si ho kúpila.
@lenuska20 no u mňa by mal odpoveď - odteraz varíš ty 😀
No baby mimčo je ok krásne rastie, pláva, bublinkuje a dnes typovali doktorka aj mm keď nato kukali že asi to bude chlapček, ale to je jedno len nech je zdravé. Kontrola koncom mesiaca a aj testy ma čakajú brrr

lubica69
10. jan 2011

Ahojte
@lenuska20 vychádzky mám ráno od 7:30-9:30 to a poobede 14:30-16:30 😀
Tak chodím s malým do a zo škôlky 😉
@martina2001 jej tak super 🙂

martina2001
10. jan 2011

@lubica69 ja mám zas klasiku teraz, od 10 do 12tej a od 14 do 16tej, lebo ráno dlho spím 😀

lubica69
10. jan 2011

@martina2001 a malého nosí do školy tm???Sa máš 😉 Ja som cez týždeň sama na všetko 😢

martina2001
10. jan 2011

@lubica69 jedným to máš blbé, ale zas niekedy výhodu že nemusíš stále vyvárať a podobne. Ja v noci zle spím, stále sa zobudím nato že mi je zle, páli ma záha príšerným spôsobom už asi týždeň v kuse a pravdepodobne do konca tehu to bude, mala som to aj pri malom len to že od 7mesiaca.

lubica69
10. jan 2011

@martina2001 to hej My už sme zvyknutý Aj keď Sebastiánkovi dosť doma chýba
Inak v poslednej dobe aj ja zle spím Večer pred spaním si dám magnézko a ok ale potom sa zobudím
Ty berieš magnézko?Mne ho odporučili aj v nemocke po vysadení duphastonu teda v cca 12-13tt

martina2001
10. jan 2011

@lubica69 ja tiež už len doberem ten duphaston čo mám doma, čiže zajtra posledný a magnézium berem 2x denne 1 tabletku. My sme dlho tak boli, že víkendové manželstvo 😉 ale teraz neviem či by som si zvykla už. Asi keby som bola nútena, musela by som si zvyknúť. Počuj nebolí ťa niekedy len tak z ničoho nič podbruško? Chvíľa a potom hneď prejde. Dnes som išla trochu s obavou preto aj ku doktorke, ale všetko je ok našťastie. A tie testy čo máš za sebou už mňa čakajú 31vého, a zas prežívam strachopud 😀

solinkarka
10. jan 2011

Ahojte..Lenka tu nahodou neni ze?

lubica69
10. jan 2011

@martina2001 a to magnézko berieš odkedy?
Mňa moja tiež občas zabolí alebo pichne Ale neboj to sa len maternica rozťahuje Jasné,že keby to bola veľkáa dlhá bolesť treba ísť k dokimu ale takéto len miestami tak to je OK
A máte už aj mená nejaké?

martina2001
10. jan 2011

@lubica69 nie je to pravidelné, len občas. Berem ho už viac ako mesiac, preventívne mi ho dala doktorka. Dnes som kúpila calibrum mami pre 2trimester, došli mi pre 1 trimester som brala centrum materna. Hej dievčatko Nina, alebo Zara a chlapec tentokrát po ocinkovi Tiborko, som ho akurát dnes naťahovala, že bude ale až druhé meno, Prvé bude Hugo 😀

lubica69
10. jan 2011

@martina2001 ja pokračujem vo Femibione Síce stojí na mesiac 23 eur ale majú sa užívať jedna a jedna denne tak beriem len jednu denne takže mám balenie na 2 mesiace a kúpila som si 2 balenia tu na bazári nové za 15 eur
Jej a mená peknučké

martina2001
10. jan 2011

@lubica69 a vy máte aké? ja femibion nemôžem, nerobil mi dobre a aj tie čo som mala doteraz boli jedna a jedna denne, teraz som v lekárni trvala len na jednej 🙂

lubica69
10. jan 2011

@martina2001 ako ti nerobili dobre?To som teda ešte nepočula Veď sú to len vitamíny potrebné pre tehu 😉
Ja som mala doma calibrum ale doki mi povedal,že nie je ani z polovice taký dobrý ako ostatné Aj preto je najlacnejší

martina2001
10. jan 2011

@lubica69 neviem cenu som neriešila, nespracoval mi ho žalúdok, bolo tam niečoho veľa. Jamám žalúdok dáko v ..... od operácie žlčníka. Ja napríklad aj keď si dám cečko 1000 už žalúdok nespracuje

lubica69
10. jan 2011

@martina2001 aha moja 😕

martina2001
10. jan 2011

@lubica69 ty kokso mňa dnes normálne vzalo hľadanie kočíka, a asi sme pevne rozhodnutý pre jané kvôli vaničke na zimu, lebo ju ešte budeme potrebovať

lenuska20
10. jan 2011

@solinkarka luci uz som tu,bola som u zubara:/
@martina2001 mne napriklad vadi ako kolkokrat svokor skritizuje svokru,ze co to zas navarila,to by som si ja nenechala;> a som rada,ze mimi je v poriadku🙂 a aky jane by si chcela?
@lubica69 aspon,ze mas tie vychadzky takto prisposobene;)

martina2001
10. jan 2011

@lenuska20 určite 4kolesovú jané 😀 mne sa páči jane nomad alebo cam mbx6, ale počkáme do jari snáď bude lepší výber a ak nič nenájdem po 1dieťati kúpim nový, ale to považujem za poslednú možnosť, lebo ku jednému mimču nový kočík kúpiť je blbosť. Brrr a zubár?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre