Otehotniem v 2010 - verím tomu. Pridajte sa

majcika
14. nov 2009

Ahojte dievcata, ak planujete otehotniet zaciatkom roka pridajte sa a podelme sa spolu o nase radosti a starosti.
S drahym sa uz tesime a verime tomu, ze sa to podari skoro. Meriam BT, robim ovu testy a sledujem hlien. zatial sa teda nenudim 😀 a vy ako?

martina2001
15. jan 2011

Dobré ráno,
@lubica69 do nového sa už narodí, šak aspoň nemusím umývať okná, urobí to teraz firma 😀 len si neviem predstaviť to sťahovanie a ja nemám nič robiť. Bude to pre mňa utrpenie ☹

lubica69
15. jan 2011

Ahojte kočenky
@martina2001 no to ti verím Sťahovanie bude o držku 😢
Čo dnes inak robíte???

lenuska20
15. jan 2011

@martina2001 a tak tie 3týždne ubehnú rýchlo, a niekedy stihnú vybaviť zákazku aj skôr ako povedia 😉 no super, tak vy ste skoro nakomplet hotoví 😀 mm mi hovorí, aby som sa na nich neviazala, aa tak celkom sa mi darí 🙂
@lubica69 😉
a ako budete víkendovať babulky?

lubica69
15. jan 2011

Sebastiánko do rána teplotovala Tak som mu dala pred spaním detský paralen Aj v noci nad ránom a ráno naštastie už OK Tak som rada Inak už raz sa mi to stalo takto
Mne sa dnes zas nič nechce Ešteže akurát vyšlo slniečko tak pôjdeme kus von aspoň na dvor Ešte si ale vyvešiam prádlo a tak
A vy???

martina2001
15. jan 2011

@lenuska20 to som si hovorila aj ja keď mm doniesol Britu, že nič viem že o polroka ide von, ale keď sme ju von dali bolo mi smutno ☹ Ja dnes nerobím nič, včera som bola večer aktívna 😀 a som navarila, tak dnes som vyliezla s postele o 12.30, chlapi moji mi doniesli raňajky do postele tak som nemusela ani vstávať 😀 Ráno jak som vstala som bola úplne polámana jak keby na mňa niečo liezlo, ale teraz je to už ok.
@lubica69 no moja musíš tým s malým prejsť, kolektív robí svoje. Snáď to bola len dáka rýchla viróza. Len ty dávaj pozor, aby si sa nenakazila.A s tým slnkom provokuješ riadne 😀 my máme furt zamračené a hmlu. Chcem Slnkoooooo

lubica69
15. jan 2011

Ahojteee
@martina2001 no tak Slniečko bolo len chvíľku No a tá teplota neviem Od rána je Ok ani len náznak
Inak som si dens triedila veci po Sebastiánkovi a ja frajerka som si myslela koľko toho mám na 0-3 mesiaca a to mám len 5 bodyniek 😢 Si vôbec nepamätám či som ostatní povyhadzovala Asi som nechala len zachovalé Takže určite ešte navštívim Tesco a nakúpim teraz v zlávách aspoň na 0-3 mesiaca a potom na jeseň si už dokúpim 3-6 😀 😀 😀

martina2001
15. jan 2011

@lubica69 my také malinké máme všetko asi, akurát plienky bavlnené musím niekde kúpiť. Fňuk, ale vy už aspoň máte slniečko v náznaku 😀

lubica69
15. jan 2011

@martina2001 no ja chcem ešte 10 plienok nových Jedna mamina mi poradila tie z Tesca Som si tam nikdy plienky nevšimla 😅 No ja som bola frajerka keď som myslela,že mám toho dosť 😀

lenuska20
15. jan 2011

@lubica69 tak super, že malému je už dobre, asi ho len niečo obchádzalo. no tak šup na nákupy cez vychádzky, nech stihneš ešte výpredaje 😉
@martina2001 si si pekne dnes potiahla 😀 ja som o pol 10 vyskočila z postele v šoku ako dlho som spala 😀

martina2001
15. jan 2011

@lubica69 neviem kukala som ich, ale dáko ma neoslovili. Tiež kúpim len dákych 10, však len na balenie na široko potrebujem a na odgrgnutie
@lenuska20 nooo dnes mi to vyšlo, ale aspoň som dodržala pokyny lekárky 😀

lenuska20
16. jan 2011

@martina2001 tak treba častejšie 😀
a ako nedelujete dievčatá?

martina2001
16. jan 2011

Čaute baby,
@lenuska20 my sme dnes mali nakupovací a návštevný deň, bolo vonku pekne tak mi to nedalo a vypadli sme von

lenuska20
16. jan 2011

@martina2001 ved aj to treba, nie len byť doma zavretí. dnes bolo fakt pekne, už by to tak vydržať mohlo 🙂

martina2001
16. jan 2011

@lenuska20 mne by vôbec nevadilo, keby že odteraz je takých 18stupňov až do polky júla a potom krásne horúčavy si prosím 🙂

lubica69
16. jan 2011

Ahojte dievčatá
Ako sa dnes máte?
U nás dnes pršalo tak sa ani von nedalo 😢 Chlapi šli na plaváreň ale bola zatvorená 😖
Ja idem zajtra na poradňu tak sa snáď aj pohlavie dozvieme 😀

lenuska20
16. jan 2011

@martina2001 tak to sme na tom rovnako 😀
@lubica69 potom sa nám nezabudni pochváliť 😉 u nás bolo dnes velmi pekne, ale boli sme doma, doma celý víkend sme kdesi behali, takže dnes veget 😀 no a ja ešte učenie 😝

lubica69
16. jan 2011

@lenuska20 určite zajtra napíšem
Juj a ani nevravte aj ja by som brala tak 20 stupňov a kľudne aj celý rok 😀 😀 😀

martina2001
16. jan 2011

@lubica69 noo to by si už mohla 🙂 a my dnes slniečkovo pre zmenu, ja už zimu nechcem ☹
@lenuska20 😎 počuj ty si už robila test?

lenuska20
16. jan 2011

@martina2001 nerobila a strašne sa premáham, aby som ho nespravila 😅 strašne ma bolia prsia, takto ma snad ešte neboli, ale to vždy tak 3 dni pred mrchou bolia, síce teraz to je týždeň pred...asi mám ešte počkať, nie?
@lubica69 mohli by sme tu byť ako v kalifornii, celý rok teplo, ešte to more nám chýba 😀

martina2001
16. jan 2011

@lenuska20 kedy ju máš vlastne dostať? mňa tiež tak kozy boleli, ináč ako pred mrchou

lenuska20
16. jan 2011

@martina2001 budúcu sobotu, podbruško ma bolí už asi 3 dni..neviem, ale nejak tomu nádej nedávam, aj ked by som chcela 😖 ale v prsiach mám taký divný tlak aj v klude...no neviem

martina2001
16. jan 2011

@lenuska20 no počkaj ešte s testom, ešte by bola fakt skoro a uvidíš 😉

lenuska20
16. jan 2011

@martina2001 boože to je ešte takáá dlhá doba, tento mesiac sa mi to strašne vlečie 😅

martina2001
16. jan 2011

@lenuska20 lebo čakáš moja na výsledok, neviem niekde som tu čítala že ovu test ti ukáže skôr, ale čo je natom pravdy netuším

lenuska20
16. jan 2011

@martina2001 musím na to prestať tak myslieť...nebudem nejak vymyšlať s tým ovu testom, ja by som to stade asi ani vyčítať nevedela 😅 ja si pekne počkám 😀

martina2001
16. jan 2011

@lenuska20 máš to najistejšie, počkáš a dočkáš sa 😉

lenuska20
16. jan 2011

@martina2001 🙂 už by som sa konečne mohla 😀

mariro
17. jan 2011

@lenuska20 drzim ti palce aby to tento mesiac vyslo 😉 ,vyzera to predsa nadejne 😉

lenuska20
17. jan 2011

@mariro dakujem, bodaj by to tak bolo 🙂 a ako sa máš?

martina2001
17. jan 2011

Čaute papuľky
@lenuska20 ak už len 6x sa vyspíš a môžeš 🙂
@lubica69 haloooo, no čo to bude?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre