Otehotniem v 2010 - verím tomu. Pridajte sa

majcika
14. nov 2009

Ahojte dievcata, ak planujete otehotniet zaciatkom roka pridajte sa a podelme sa spolu o nase radosti a starosti.
S drahym sa uz tesime a verime tomu, ze sa to podari skoro. Meriam BT, robim ovu testy a sledujem hlien. zatial sa teda nenudim 😀 a vy ako?

lenuska20
18. feb 2011

@martina2001 😀 písala by som na wc-ku 😀

meduela
18. feb 2011

@lenuska20 to som aj ja bola dosť vždy smutná, keď mrcha došla, ale trochu sa to zlepšilo, už som neni nejaká smutná a zatim nedošla
asi si musíme vsugerovať, že to vyjde 🙂 a nemyslieť na to že to nevyjde

lenuska20
18. feb 2011

@meduela tak psychika moc urobí

martina2001
18. feb 2011

@lenuska20 noo to by bolo super, chcela by som ťa vtedy vidieť 😀 a havovia ako:? ešte niečo máte?

lenuska20
18. feb 2011

@martina2001 to by bol asi super pohlad 😀 no hej, máme všetky 3 fenky, iba psíkovia šli preč...je zima horšie sa predáva 😖 ale snad pojdu preč aj tie 🙂

martina2001
18. feb 2011

@lenuska20 určite len nech sa trochu oteplí, my sme svoje adoptované predávali a október už to bolo kritické. Ale zas máme dobré ohlasy a už objednávku na fenku, len tá naša musí dorásť 😀

meduela
18. feb 2011

@lenuska20 možno to budeš mať lepšie, keď skončíš školu, nebudeš v takom strese ako teraz. Možno by to nebolo pre bábätko dobré... ale zas možno keby sa podarilo, možno by sa to aj s tým stresom okolo školy upravilo, možno by ti to dalo silu a nebolo by to také stresujúce pre teba 🙂

lenuska20
18. feb 2011

@meduela ja sama neviem...tak asi na to teraz ešte nie je čas
@martina2001 no teda vidíš 🙂 a kolko má fenka? zajtra budú mať 8 týždňov, tak ešte to nie je také strašné, hádam sa nám to čo najskôr podarí

martina2001
18. feb 2011

@lenuska20 má necelých 8mesiacov, najskôr na jeseň by sme ju pripustili, ale pravdepodobnosť je až budúcu jar, aby dozrela poriadne. Poraď dáku polohu na posteli 😀 uuž neviem jak mám ľahnúť, ma bolí všetko a to že pomáhajú zdravotné matrace 😀

michaela18
18. feb 2011

@lubica69 ahoj,pretoze som sa registrovala na novo.pisala som na vase forum mozno februar-marec 2010 ,potom uz nic a zabudla som svoj nick aj heslo.rok som sa tu neukazala.a nechcelo sa mi patrat po starom tak som to spravila nanovo.nemam dovod si vymyslat.

meduela
18. feb 2011

@lenuska20 veď uvidíš a dobrú noc 🙂

michaela18
18. feb 2011

@gabriellka drzim ti palce.raz to predsa musi vyjst. 😉

gabriellka
18. feb 2011

tak ja som sa až teraz dostala k pc, boli sme si trošku posedieť pri vínku. želám vám krásny víkend kočeny...
@martina2001 a ty máš rizikové a musíš ležať, alebo iba leňošíš?
@lenuska20 to bolo vtipné s tou bakalárkou na wc 🙂
@meduela a ty ako dlho snažilkuješ?

meduela
18. feb 2011

@gabriellka 4 mesiace, zatiaľ je to fajn, ale radšej by som už bola v štvrtom mesiaci, nie len snažilkovať

gabriellka
18. feb 2011

@meduela no ja viem moja. mne by stačil aj štvrtý týždeň, len nech tam už tá fazulka konečne je 😉

martina2001
19. feb 2011

Dobré ránko, ja dnes prvá? 😉
@gabriellka ja mám rizikové a striedam domácu posteľ a nemocničnú, a neverila by si jak ma o ubíja ležať v posteli, nie som ten typ, ale vydržím to, čakáme dieťa po skoro 10rokoch a po rôznych komplikáciach pred otehu. Snažili sme sa o toto mimčo viac ako 2roky intenzívne a ku koncu pod gynekologickým dohľadom pernamentným, a vyšlo to. My sme už boli pevne rozhodnutý že ak nebudem tehu do konca minulého roka pôjdeme do reprodukčného centra, tie počiatočné vyšetrenia sme tam absolvovali ešte minulý rok a nakoniec som otehu na manželové narodeniny a na moje sa to pravdepodobne narodí, budem rodiť sekciou plánovanou, kvôli komplikáciam, som po konizácii a lekárka to uznala za vhodné tak rodiť.

gabriellka
19. feb 2011

@martina2001 to ti verím že to musí byť hrôza. Je neuveriteľné čo všetko sme schopné urobiť a podstúpiť kôli babatku. Tak to vám všetko pekne vychádza, myslím s tými narodeninami a tak 😉 ...držím silno palčeky aby vám to dobre dopadlo

martina2001
19. feb 2011

@gabriellka tomu veríme že to dopadne dobre 😉

lenuska20
19. feb 2011

ahojtee babulky
@martina2001 my sme tiež našu ávali pripúšťať prvý x po roku, ale vtedy sa nám nepodarilo. polohu? fuuuha, skús si oprieť viac vankúšov o rošt, alebo os tenu, aby si bola tak v polosede, skúšala si už? síce ty si už vyskúšala asi všetko, že? 😀 ako sa dnes cítiš?
@gabriellka 😀 a ako sa máš?
@meduela 🙂
inak baby včera bol spln, vraj najplodnejší deň v roku 😉

martina2001
19. feb 2011

@lenuska20 myslím že si ho aj využila 😀 ten spln. Tieto polohy poznám, len ma potom bolí chrbát a kríže. Je to strašnééééé 😀 dnes je to super od rána neležím a furt dačo robím, no preistotu si pôjdem ľahnúť na chvíľku, lebo večer chceme ísť k našim

lenuska20
19. feb 2011

@martina2001 tak noo nie je to poloha na dlho 😖 noo využila 😀 ale na ten spln som zabudla a napadlo ma to až dnes, ked mi sestra hovorila, že v noci nemohla spať 😀 ja som totiž bola celý čas v tom, že včera bolo 19-teho 😅 , najká som pomýlená 😀 ..tak šup si trocha oddychnuť, aby si bola večer v pohode 😉

gabriellka
19. feb 2011

@lenuska20 do čerta ja som spln prešvihla 🙂 . tak snáď aj deň po splne bude plodný 😀 .
Inak fajn, taká pracovná sobota dnes. A ty? Prišla mrcha?

lenuska20
19. feb 2011

@gabriellka treba skúsiť, nič za to nedáš 😀 nie nie zatial neprišla 😖 my sme sa práve vrátili z motokár a budeme mať pokrový večer, takže celkom fajn deň 🙂

meduela
19. feb 2011

@lenuska20 Ahoj 🙂
Ja už sa aj pomaly začínam "báť" že som v tom, mrcha nič nechodí. Nemám test, mala som pokušenie ho včera kúpiť, ale keďže som cítila, že by mala prísť a pobolievalo ma brucho, ale reku šak dostanem. Aj dnes ráno ma bolelo a nič.

meduela
19. feb 2011

mne spln vychádza každý mesiac tak, že akurát mám krámy.....
a malo by to asi tak byť, že by mal vychádzať na plodné dni a ovuláciu....
ale keby tam niečo je, tak hádam spln by to mal podporiť 🙂

lenuska20
19. feb 2011

@meduela a kolko ti už mešká?

meduela
19. feb 2011

druhý deň, mala som mať už včera, ani špinenie, nič

meduela
19. feb 2011

@lenuska20 raz sa mi zdá, že Martina tiež spomínala, že otehotnela tak, že stále cítila, že príde mrcha a neprišla týždeň...ani potom neskôr.....
mne zatiaľ vždy prišla, tak som zvedavá

lenuska20
19. feb 2011

@meduela nechcem byť zlá, ale to nič nemusí znamenať, mne tak minulý mesiac meškala 3 dni, žiadne náznaky a zjavila sa z ničoho nič...ale prajem ti, aby si mala pravdu...však skús test a uvidíš

lenuska20
19. feb 2011

@meduela ju boleli strašne prsia a tie bolia aj mňa, aj minule boleli až neznesitelne...každá sme iná a príznaky sú u každej iné, nespoliehaj sa na to kto má čo ako, lebo žiaden organizmus nie je rovnaký

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre