Otehotniem v 2010 - verím tomu. Pridajte sa

majcika
14. nov 2009

Ahojte dievcata, ak planujete otehotniet zaciatkom roka pridajte sa a podelme sa spolu o nase radosti a starosti.
S drahym sa uz tesime a verime tomu, ze sa to podari skoro. Meriam BT, robim ovu testy a sledujem hlien. zatial sa teda nenudim 😀 a vy ako?

meduela
19. feb 2011

@lenuska20 no veď uvidím, dozviem sa na to určite v pondelok...alebo aj skôr, ak príde....

lenuska20
19. feb 2011

@meduela držím palce

meduela
19. feb 2011

diky, aj ja tebe držím palce 🙂

meduela
19. feb 2011

nemám rada také dlhé vyčkávanie na mrchu, ani sa na ňu neteším, nemám nejak chuť mať bolesti ale zase by som radšej už mala po nej....

meduela
19. feb 2011

a najhoršie na tom je, že príznaky bolesť prsníkov, alebo podbruška môžu byť aj predmenštruačné príznaky aj tehu

lenuska20
19. feb 2011

@meduela ja som to prestala riešič, predtým som sa na to moc zameriavala, sledovala som myslela som kadečo...čo má prísť príde

meduela
19. feb 2011

@lenuska20 a testy máš doma? veď ja som si že ani testy nekúpim, že počkám, či nepríde...a stále čakám, už som z toho nervózna 🙂

meduela
19. feb 2011

veď aj ja som zvoľnila, nenútim sa do ničoho, nechávam tomu voľný priebeh ale vždy na to myslím, keď má prísť mrcha

meduela
19. feb 2011

ja už by som to už najradšej asi mala, nech sa už potom človek môže začať snažiť 🙂

meduela
19. feb 2011

kto popíše? kde ste?????????????

martina2001
20. feb 2011

Dobré ránko 😉
@lenuska20 nepomáha oddych, večer som o ničom už 😀

gabriellka
20. feb 2011

@martina2001 dobré ránko aj tebe aj všetkým kočkám. Dnes máme krásnu slniečkovú nedelu, tak úsmev prosím 😀

lenuska20
20. feb 2011

ahojtee žabky 🙂 ako sa dnes máte v tento krásny slniečkový dník?
@meduela jeden mám doma
@martina2001 musíš to nejak prestriedať, chvílku čosi robiť, potom chvílu poležať, teda ak sa ti dá 😉
@gabriellka 😀

meduela
20. feb 2011

@lenuska20 @gabriellka ahojte 🙂
Tu na východe je tak bezslniečkovo pochmúrne, včera trochu nasnežilo.
Kocúr sedí na okne a vylizuje sa 🙂
No ja zase nič, už príde

meduela
20. feb 2011

......a svadodbná orchidejka sa mi z dvoch stoniek rozrástla na štyri, a dnes už na druhom konáriku rozkvitol prvý kvietok, dokopy má 9 🙂 tak sa teším 🙂

lenuska20
20. feb 2011

@meduela ako mrcha už príde? ja mám tiež pekne rozkvitnutú orchideu (pfuj pfuj) a chytá sa mi aj tá, čo som myslela, že mi vyhynie 🙂

gabriellka
20. feb 2011

@meduela ja som mala minule ms a keď som zbadala moju orchideu tak som plakala ako v súdny deň. Nič sa mi nedarí (myslím s tehu) a ani orchidea mi nechce rozkvitnúť 😠 . No nerozplač sa kôli nej 🙂

meduela
20. feb 2011

@lenuska20 už pomaly ide......už ju vidím ☹
orchidea je taká zvláštna, mne aj opadla, potom nanovo vyhnala kvietky a vyhnala aj ďalšie stonky, polievala som do vnútornej nádoby, potom m poradili, že do vonkajšej, začala lepšie vyháňať stonky, raz som ju riadne zaliala do vonkajšej ale potom som tú vodu radšej vyliala, aby nezhnili korene. A dobre som urobila, minule v kvetinárstve sa jedna sťažovala, že bola mesiac preč a muž jej ju až moc polieval a zhnila jej.

meduela
20. feb 2011

@gabriellka ale možno jej chýba hnojivo,alebo svetlo a teplo

gabriellka
20. feb 2011

@meduela nič jej nechýba!!! keby si videla koľko sa o ňu starám, chodím okolo nej po špičkách, prihováram sa, hnojím, polievam tak ako treba a ona??? vyháňa nové listy a nekvitne 😠

gabriellka
20. feb 2011

@lenuska20 a ty mrcha nič??? neprišla?

meduela
20. feb 2011

@gabriellka ani nemala kvety keď si ju kúpila?

gabriellka
20. feb 2011

@meduela mala, potom odkvitla, potom si ešte raz vyhnala, zase kvitla asi 3 mesiace a v lete keď som bola na dovolenke (asi jej bolo za mnou smutno) odkvitla, uschla jej tá palička a od vtedy nič...

meduela
20. feb 2011

@gabriellka skús ju do vonkajšej nádoby naliať vodu

lenuska20
20. feb 2011

@gabriellka mne presne toto spravila tiež orchidea a teraz po roku začína znova hnať a to som ju už chcela vyhodiť, asi sa zlakla 😀 no zatial neprišla, ale bolí ma brucho, teda neviem či brucho, alebo len vaječník...ja to tentokrát nejak neviem identifikovať, lebo raz bolí na pravje strane (aj teraz) aj raz na lavej...
@meduela čo si už začala špiniť?

martina2001
20. feb 2011

my máme od slniečka ďaleko, strašne fúka vietor a moji chlapci jeden maká a druhý je na oslave 😉
@gabriellka nič si s toho nerob, moja má tiež také obdobie, že myslím nato vyhodiť ju a potom ožije, teraz tiež má obdobie nekvitnutia
@lenuska20 tak to robím, ráno sa trochu pomocem, navarím a tak a poobede zas keď príde malý domov neležím, to sa nedá 😀

meduela
20. feb 2011

@lenuska20 ani nie špiniť, už sa mi rozbieha

lenuska20
20. feb 2011

@meduela no vidíš, tak si sa dočkala
@martina2001 tak to verím, motáš sa okolo neho 😀

martina2001
21. feb 2011

Čaute papuľky
@lenuska20 no hej, lebo to je furt mamííííí

lubica69
21. feb 2011

Ahojteee
Tak sa hlásim po víkendovej odmlke 😅
Ako sa máte?Čo nové?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre