Otehotniem v 2010 - verím tomu. Pridajte sa

majcika
14. nov 2009

Ahojte dievcata, ak planujete otehotniet zaciatkom roka pridajte sa a podelme sa spolu o nase radosti a starosti.
S drahym sa uz tesime a verime tomu, ze sa to podari skoro. Meriam BT, robim ovu testy a sledujem hlien. zatial sa teda nenudim 😀 a vy ako?

lenuska20
24. feb 2011

@lubica69 papa 😉
@martina2001 no neviem, či sa neprekecne 😀 a ja som tak chcela letné, to mám za to 😀 možno si počká aj na tato narodky a hned budem mať preňho darček 😀

martina2001
24. feb 2011

@lenuska20 zrazu aká vyberavá 😀 to je jedno aké je či letné alebo zimné hlavne že je, druhé si vypočítaš na leto 😉 noo u nás to istia moje narodky 🙂

lenuska20
24. feb 2011

@martina2001 tak to budú tie najsamlepšie darčeky 😀 presne je jedno aké, hlavne aby bolo zdravé a dotiahli to do úspešného konca 😉

martina2001
24. feb 2011

@lenuska20 verim tomu že áno 🙂

lenuska20
24. feb 2011

@martina2001 dúfam 🙂

martina2001
24. feb 2011

@lenuska20 ty si mladučká, mala by si to zvládnuť bezproblemovo

lenuska20
24. feb 2011

@martina2001 no bodaj by si mala pravdu

solinkarka
24. feb 2011

@lenuska20 tuu som Leni a aj na FB 😉

lubica69
24. feb 2011

Ahojte
Tak my sme už doma
@lenuska20 neboj moja
A je to fakt jedno či letné jarné zimné Hlavne nech je a zdravé 🙂

lenuska20
24. feb 2011

@lubica69 vy ste akí šikovní 🙂 je to jedno, zdravie je to najdôležitejšie 🙂
dnes som s kamoškou na plávaní s malý a ked som sa s ním po plávaní hrala tak ma pekne celú ocikal do tváre...šikovný chlapec 😀

meduela
24. feb 2011

@lenuska20 Gratulujem ,veľmi moc, nemôžem tomu uveriť 🙂

lenuska20
24. feb 2011

@meduela dakujem 🙂

meduela
24. feb 2011

No vidíš že sa to podarilo a nebol žiaden problém 🙂
@lenuska20

lenuska20
24. feb 2011

@meduela myslím, že keby som tomu trocha nepomohla, tak by to hned tak nebolo, ako napr listovka a alchemilka 😉 a mm bral tiež vitamíny a ešte aj tá folikulomtria

martina2001
24. feb 2011

@lenuska20 kyselinu ber ďalej do konca 3mesiaca a nemysli nato že by mohlo byť niečo zlé 😉

meduela
24. feb 2011

@lenuska20 veĎ hej, ale aspoň vidíš, že si úplne v poriadku, keď sa to podarilo

meduela
24. feb 2011

@martina2001 tak tak 🙂

lubica69
24. feb 2011

@lenuska20 ako píše Maťka Listovku ber ak ti ovšem doki nepredpíše niečo iné nejaké iné vitamíny ktoré ju už obsahujú Ja som ju vysadila a začala tak brať femibion

zabka1003
24. feb 2011

Ahojte baby, určite si na mňa už nepamätáte..chodila som sem niekedy dávnejšie medzi vás...
A potom som prestala..veľmi som chcela otehotnieť, a mať druhé bábätko..ale mala som pocit, že mi z toho už šibe..
že som nerobila nič iné len sa pozorovala a kupovala tehotenské testy a pod..
Potom som odišla do práce po materskej, prestala na to všetko myslieť a za mesiac som otehotnela.. 🙂
trvalo to vyše roka..a viem a verím, že to bolo jednoznačne o psychike..
Každý hovoril, nemysli stále na to..ale nešlo to..a tie reči mi išli na nervy...ale je to fakt pravda..
Je to asi fakt o tej psychike...

Ja som vás len týmto chcela povzbudiť..aby ste skúsili vypnúť z toho kolotoča..a fakt to príde keď to nebudete čakať...
držím vám všetkým palce 😵

lenuska20
24. feb 2011

@zabka1003 tuším budeme oktobrovať spolu 😀
@martina2001 hej hej budem ju brať nadalej a snažiť sa myslieť pozitívne 🙂
@meduela ja by som na tvojom mieste tiež skúsila aspoň tú folikulometriu, aby si vedela...
@lubica69 a ten femibion je načo?zajtra k nemu skočím, lebo dnes som sa nedovolala, nech ma objedná

meduela
24. feb 2011

@lenuska20 jasan, my budeme snažiť naplno až od júna kvôli zmluve na neurčito

meduela
24. feb 2011

@lenuska20 len akosi nemám možnosť tak "tajne" aby som nemusela chýbať z roboty, len raz v týždni má dlhšie do 16.00...takže tak, a zas nechcem aby mi do toho kolegyne sa starali, kde chodím, ale mne to istia letné prázdniny 🙂

meduela
24. feb 2011

dnes ma riadne nasrala kolegyňa, furt niekto sa pomýli a povie moje staré meno a ona ma furt pre niekoho blbosť podpichuje, - že asi sa necítim vydatá- v tom zmysle...som jej, že čo sa mám robiť, že som hluchá keď mi povie niekto starým menom?
hej , hlavne, že ona je mrcha , sama so sebou nespokojná, a chce vŕtať, takže kvôli tejto nechcem aby ani druhé vedeli, lebo by jej to asi aj tak jej povedali a ona by sa tešila asi a ešte viac by si dovoľovala

meduela
24. feb 2011

@zabka1003 ahoj, no gratulujem , ked tehulky, tak všetky to oznámia v jeden deň 🙂

lubica69
24. feb 2011

@zabka1003 v tej psychike máš pravdu
Mne malý nastúpil v septembri do škôlky,ja som si našla prácu a buuuuuum 😀 😀 😀

lenuska20
24. feb 2011

@meduela vidíš tak teraz nečakáš a možno sa zadarí 🙂

gabriellka
25. feb 2011

ahojte dievky...želám krásny slnečný piatok a príjemný celý víkendík, neviem sa dočkať kedy budú 3 hodiny. v práci ma to dnes nebaví a tu nikoho s kým by som popísmenkovala 😒

martina2001
25. feb 2011

Dobré ránko
@gabriellka to slniečko ti závidím, my máme snehovú metelicu a riadnu zimu

gabriellka
25. feb 2011

@martina2001 pre boha až ma striaslo. chladno síce je, ale aspoň že svieti. neboj aj u vás bude asi zajtra. už to bolo tak minule že si nám závidela slniečko a na druhý deň svietilo u vás 😀 a ako tráviš tento zasnežený deň?

martina2001
25. feb 2011

@gabriellka nudne dnes 😀 včera som navarila, a dnes poobede si musím ísť pre prechod maródky a dovtedy vegetím a ty čo že ťa dnes v práci nebaví? pošlem ti niečo z účtovníctva čo sa nechce mne 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre