Otehotniem v 2010 - verím tomu. Pridajte sa

majcika
14. nov 2009

Ahojte dievcata, ak planujete otehotniet zaciatkom roka pridajte sa a podelme sa spolu o nase radosti a starosti.
S drahym sa uz tesime a verime tomu, ze sa to podari skoro. Meriam BT, robim ovu testy a sledujem hlien. zatial sa teda nenudim 😀 a vy ako?

gabriellka
28. feb 2011

@lenuska20 teším sa s tebou...držím palčeky nech krpček pekne rastie.
a čo sa mňa týka tak tento mesiac to vyzerá na anovulačný cyklus. Ale beriem clostylbegyt a doktor povedal že keď mi zvýši dávku tak by to mohlo pomôcť. Lebo sliznica je O.K., aj folikul sa uvolnil, ale nestíha dozrieť a prasknúť. tak dúfam, že si čoskoro budeme vymieňať tehotenské pocity a skúsenosti 😉

lenuska20
28. feb 2011

@gabriellka ja myslím, že čoskoro určite, ked viete kde je problém a riešite ho, tak sa určite výsledok čoskoro dostaví 🙂 a dakujem, dúfam, že bude 🙂

martina2001
1. mar 2011

@lenuska20 šak to že je podľa fotiek a videa čo sme videli je super, ja raz dobre raz zle, vyber si 😀

lenuska20
1. mar 2011

@martina2001 vyberám si dobre 😀
baby ja chorááá ☹ mám zapálenú priedušnicu, mám brať ATB, ktoré môžu tehu, ale aj tak sa bojím ...a mám ležať a už ma aj migrena chytá 😠 hlavne, že mi doki včera hovoril, aby som sa snažila neochorieť ☹

solinkarka
1. mar 2011

@lenuska20 moa aj ja som stale chora..dnes som uz 14krat kychla..robim si ciarocku zakazdym a som zedava kolko ich bude do vecera 😒

martina2001
1. mar 2011

@lenuska20 ježiš, ale to nič, zaľahni, čaj a ber lieky, migréna ťa nechytá, to je len stres. Vylež to poriadne, aby sa ti nevrátilo

lenuska20
1. mar 2011

@solinkarka to ja som len ráno kýchla 5x po sebe
@martina2001 idem sa hned vykotiť vykotiť do postele, myslíš, že to je zo stresu, že sa bojím? ja nechcem žiadne tabletky 😠

lubica69
1. mar 2011

Ahojte dievčatá
Ako sa dnes máte?
@martina2001 no veď jasné So septembrovým bábom sa dá celú zimu prežiť vo vaničke 😀 No mi júnový nie 😢
@lenuska20 a ty už nečítaj také veci

lenuska20
1. mar 2011

@lubica69 rozkaz 😉 snažím sa, naschvál nechodím do takých tém, ale niekedy to proste neprehliadneš... 😒 ja dnes ležím, liečim sa, hlava ma bolí a bakalárku idem už písať...našla som další kočík, espiro gtx...budem sa rozhodovať medzi týmito dvoma, už nič nehladám 😀 a ty sa máš ako?

lubica69
1. mar 2011

@lenuska20 tak si daj moja paracetamol teda paralen alebo panadol(môžu sa aj v tehu)a lažkaj si a oddychuj A veľa pi tekutín

lenuska20
1. mar 2011

@lubica69 budem snažiť, doktorka povedala, aby som bola doma až do kontroly, čo by malo byť budúcu stredu, nikdy nebolo treba, aby som chodila na kontrolu, asi to chce ustriehnuť, aby sa nič nestalo...nečakala som, že ma to tak chytí ☹ neviem, či mám piť ten bylinkový čaj, či sa môže, lebo lekárnička bola taká divná, že šak čo sa by sa mi tak mohlo stať 😒 a ty sa máš ako?

martina2001
1. mar 2011

@lenuska20 no čaj by som skôr ovocný pila, niektoré byliny nie sú v tehu vhodné. Moja dokedy porodíš ešte pár kočiarov nájdeš 😀 a hlava je stres tak sa ukľudni a všetko bude ok, neboj
@lubica69 dievčatká su menšie, možno prežijeme zimu vo vaničke 😀

lenuska20
1. mar 2011

@martina2001 tak ja ten bylinný teda piť nebudem 😒 radšej...mm mi zakázal hladať, lebo že potom si nebudem vedieť vybrať 😀 stále sa s tou hlavou držím a odolávam paralenu, len neviem, dokedy to ešte vydržím 😅

martina2001
1. mar 2011

@lenuska20 jeden paralen ťa nezabije neboj

lubica69
1. mar 2011

@lenuska20 no mne aj na plúcnom povedali,že mám čajíky striedať Že môžem aj prieduškový ale len jeden denne Takže som pila ovocný čierny tehu a bylinkový 😉
@martina2001 veď uvidíme 🙂

gabriellka
1. mar 2011

@lenuska20 booože ty si vieš načasovať chorobu ☹ . ja som mala bioparox sprej, bola som chorá min.mesiac. a dr.sa ma pýtal či mi može dať antibiotiká či som neni tehu. a keď som mu povedala, že neviem či som, alebo nie, tak povedal že nebudeme riskovať. že ten bioparox je síce antibiotikum ale tým že to je v spreji, tak sa to aplikuje priamo na hrdlo a nedostáva sa to do krvi a tým pádom to neškodí babatku. A tiež si myslím že mimi skôr zvládne jeden paralen, ako to že sa maminka trápi teplotami, prípadne inými nepríjemnosťami. Hlavne oddychuj, čajíčkuj, veľa ovocia a krpčekovi povedz že spolu zvládnete aj chorobu 😉

lenuska20
1. mar 2011

@gabriellka ja si viem tú chorobu vždy takto načasovať, vždy príde ked ju najmenej potrebujem 😠 no mňa hrdlo nebolí, iba tú trubicu mám zapálenú a kašlem...ležala som celý deň, zajtra pokračujem, tak to snad vyležím, síce by som najradšej bez tých ATB ☹ a ako sa máš moja?
@lubica69 takže ked si dám ten jeden bylinkový nič by sa nemalo stať? 😕
@martina2001 ja som voláka celá ustráchaná 😖

martina2001
1. mar 2011

@lenuska20 moja neboj, lebo budeš ako ja 😀

lubica69
1. mar 2011

@lenuska20 nie jeden denne nemôže uškodiť Mne ho práveže odporučili lebo som povedala,že také vôbec nepijem
Moja a hlavne veľa veľa pi A na noc kľudne môžeš ten paralen alebo aspoň polku

lubica69
1. mar 2011

kočky a neplašte

lubica69
1. mar 2011

@martina2001 a ty ako moja?Pozerám,že už si 20 tt A kedy ideš na ten morfo utz?

martina2001
1. mar 2011

@lubica69 raz dobre, raz nie, raz ležím, raz nemusím 😀 vyber si 😉 20 už končím zajtra a na morfo idem 14tého tak snáď už aj budeme vedieť čo to bude. A ty ako?

lubica69
1. mar 2011

@martina2001 ja ležím každý deň Nie že musím ale sa mi aj chce 😀 😀 😀
No ja idem 11teho na poradňu a aj glukotest

lenuska20
1. mar 2011

@lubica69 @martina2001 neviem prečo som z toho celá nejaká vystresovaná, vyplašená...chcela by som byť v pohode a užívať si to 🙂 je možné, aby som už mala nafúknuté brucho?

martina2001
1. mar 2011

@lubica69 ja lahám keď cítim brucho, tak to máme aj doobeda aj poobede 😀 a po 18 ma nájdeš už len v posteli 😀 ja test nemusím, ale mám to každé dva týždne a dnes som bola 😝
@lenuska20 moja tak si to začni užívať, nemáš žiadne komplikácie a tá choroba prejde rýchlo nič neboj, a hlavne nečítaj blbosti 😀 ja keď sem dojdem tak hneď klikám na obľúbené a tam stresujúce témy nemám. a je to možné aj keď pri prvom je bruško neskôr, ale každá sme iná

lenuska20
1. mar 2011

@martina2001 lebo neviem, či som taká tučná, alebo sa mi nafúklo 😀 ale bodaj by bolo nafúknuté 😅 ved ja tiež hned klikám na oblúbené, ja iné témy ani nečítam, ale ked sem tam kuk fotoblogy, tak to sa moc prehliaddnuť nedá 😖 dnes si bola na glukotest? je to naozaj také hrozné ako to tu niektoré opisujú?

martina2001
1. mar 2011

@lenuska20 ja nechodím na gluko test, ja som v sledovaní tam, a nie je to také stašné vypiješ to so zavretými očami a budeš si hovoriť nie to sladké na umretie 😀 alebo si daj hneď potom citrón

lubica69
1. mar 2011

@lenuska20 no ono teraz ti stres ani nič podobné veľmi nepomáha keď sa Vám už zadarilo tak si to ako píše Maťka užívaj

lubica69
1. mar 2011

@martina2001 moja tie testy ti nezávidím No ale aspoň si sledovaná Lepšie ako niečo zanedbať

martina2001
1. mar 2011

@lubica69 ono to není nič strašné, len celý deň na ......... ráno odber, potom o 2hodky a okolo 13tej výsledky 😝 šak to si aj ja hovorím, že radšej tak ako potom nadávať

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre