Otehotniem v 2010 - verím tomu. Pridajte sa

majcika
14. nov 2009

Ahojte dievcata, ak planujete otehotniet zaciatkom roka pridajte sa a podelme sa spolu o nase radosti a starosti.
S drahym sa uz tesime a verime tomu, ze sa to podari skoro. Meriam BT, robim ovu testy a sledujem hlien. zatial sa teda nenudim 😀 a vy ako?

martina2001
1. mar 2011

@lubica69 si sa obetovala vopred 😉 a ja si ho musím objednať,na kolísku som našla, ale na postieľku nie

lubica69
1. mar 2011

@martina2001 no som ja zvedavá 😅

martina2001
1. mar 2011

@lubica69 šak teraz už aj ja riadne, si ma navnadila

lubica69
1. mar 2011
mariro
2. mar 2011

cavte kocky 😉 , ja som uz kocik kupila Cam cortina x3,taky cerveno sedy 😉 , a aj lehatko uz mam,vlastne uz mam asi vsetko nakupene a nachystane 😉
http://deti.bazos.sk/inzerat/6381986/Cam-Cortin...

lenuska20
2. mar 2011

@martina2001 viem som chcela ukázať, čo sa mi páči, ale ešte raz dám link na ten kočík, lebo ho nejak divne zobrazilo
http://www.svetkocikov.sk/kociky-espiro/307-esp...

@lubica69 ja som tiež použité našla aj za viac, hento je teda úplne senzačná cena 😉
sa už neviem dočkať, kedy ja začnem nakupovať 😀
@mariro tento si kúpila? pekný, aj farba sa mi velmi páči, len ja som nejak trojkolkám neprišla na chuť, ale 100 ludí 100 chutí 😉 😀 hlavne, aby si ty bola spokojná 🙂

martina2001
2. mar 2011

@mariro šikovná si keď už máš všetko, nám ešte chýba zopár vecí, ale to dokúpime
@lenuska20 pekný, ale mne tie kolieska dáko vadia 😀 veľké

lenuska20
2. mar 2011

@martina2001 no ešte ho chcem vidieť naživo, pôjdem popozerať v nr, či ho niekde nemajú, však ja mám ešte dosť času na rozhodovanie 🙂

lubica69
2. mar 2011

Ahojte dievčatá
@mariro tak si nšikovná Mne sa páči MBx6 od Cam Ja 3kolky ee ale pekný je a hlavne kvalitný
@lenuska20 a máš aj fusak k tomu 😉
AKo sa inak dnes máte?

lenuska20
2. mar 2011

@lubica69 no len mám, len čo z toho, že ešte je skoro na kúpu a bohvie dokedy je bude tá akcia 🙂 ja sa mám inak dnes celkom dobre, konečne som trocha dlhšie pospala, aj ked ma stále straší to občasné pichanie v podbrušku, to sa mi už môže maternica rozťahovať? som z toho jeleň 😅 a ty sa máš ako?

lubica69
2. mar 2011

@lenuska20 tak super,že ti je lepšie To pichanie môže byť rozťahovanie maternice
A kočík neboj bude No ono máš ešte fakt dosť skoro na kúpu Počkaj aspoň do toho 13tt
Ja som dnes zas začala sopliť Už ma ide poraziť Tak som doobeda spala Teraz čajík a tak

lenuska20
2. mar 2011

@lubica69 no ved počkám, stále odolávam aj s tým, aby som aspoň nejaké dupky kúpila, chcem až po sone, aby som mala istotu, že už bude srdiečko 🙂 to pichanie ma chytá hlavne večer, trvá tak 10sekúnd a potom zasa pohoda...no a ty pekne šup do postele liečiť sa 🙂 ja tiež čajíkujem, ani necítim, že by mi niečo bolo, len ked zakašlem...akurát, že mi je stále zima, tak som dobre naobliekaná 😀

lubica69
2. mar 2011

@lenuska20 no ono ja na povery neverím,že by sa nemalo nič dopredu kupovať Tak počkaj aspoň na sono a potom kľudne kúp Nech si každý myslí a hovorí čo chce,nie?! 😀

lenuska20
2. mar 2011

@lubica69 ved ani ja nie som poverčivá, a kašlať na druhých 😀 ja by som si chcela pomaličky začať, aby som zas potom toho nemala naraz vela, tak preto si už všetko obzerám 😅 ja budem asi zo sona utekať hned do obchodu 😀

lubica69
2. mar 2011

@lenuska20 no veď jasné A je podľa mňa lepšie kupovať postupne napr niečo v neutrálnych farbách ako potom naraz Aj finančne sa ti to nezdá tak veľa keď kupuješ postupne 😀

lenuska20
2. mar 2011

@lubica69 ved to, po troške sa to dá ako ked by som za jeden mesiac mala otrieskať tolko penazí 😀 zatial budem neutrálne a potom ked budeme vedieť, čo to bude tak vo farbe...ja mám tucha, že to bude baba 😀

lubica69
2. mar 2011

@lenuska20 tak baba?No ja som pri Sebkovi hneď vedela,že chalan a teraz mám od začiatku tušák na babu Tak uvidíme
No a jasné a ešte keď nakupuješ pomaličky aj zľavy ešte sú tak sa to dá

martina2001
2. mar 2011

@lenuska20 šak uvidíš naživo potom rozhodneš, to podbruško môže byť maternica a aj kríže je to isté. ani neuvažuj žeby nemalo byť niečo ok
@lubica69 presne jak píšeš postupne keď kupuješ ani necítiš že si niečo minula a naraz je to fakt brutal položka

lenuska20
2. mar 2011

@lubica69 teraz budem len vyčkávať, kedy budú zas tie super zlavy v tescu, strašne sa mi tam tie vecičky páčia 😀 no ja som aj pri dvoch kamoškách mala tucha, že to bude chalan, a aj som sa trafila 🙂 a myslím, že tá mamička to je v podvedomí tak cíti, že to asi bude, ved máme šiesty zmysel, no nie? 😀

lenuska20
2. mar 2011

@martina2001 snažím sa nemyslieť na nič zlé 🙂 no ved, pôjdem pokukať a potom sa rozhodnem. ja to stále hovorím, že ked kupuješ postupne nie je to také hrozné, ako keby sa malo všetko naraz

martina2001
2. mar 2011

@lenuska20 a ak kupuješ postupne kúpiš aj také čo by sa ti zdali drahé, ale tak ti to nepríde 😀

lenuska20
2. mar 2011

@martina2001 no ved to 😀 sa mi to teraz bude neskutočne vliecť, do dalšieho sona 😀

martina2001
2. mar 2011

@lenuska20 noo pokiaľ máš doktora zo starej školy tak do 20tého týždňa 😉

lenuska20
2. mar 2011

@martina2001 no neviem, či je zo starej školy 😀 je to asi 40-nik a na sono idem 16.3. 🙂

lubica69
2. mar 2011

@lenuska20 @martina2001 tak sa zhodneme na tom nakupovaní
Aj keď ja už mám finito až kým neuvidím babu lebo na prvé mesiace mám toho až až
Teraz čakám na tú posteľnú súpravu a kúpila som aj kolotočík nad postieľku 😀

lubica69
2. mar 2011

@lenuska20 aj môj doki je 40nik
Som pri ňom rodila Sebka 😀 No žiaľ už u nás nerodí 😢

lenuska20
2. mar 2011

@lubica69 čo odišiel preč? či? aj môj robí v nemocnici, tak dúfam, že naňho natrafím, lebo v nr sa doktor zajednať nedá a je aj to aj riadna pálka 😖

lubica69
2. mar 2011

@lenuska20 no áno odišiel z nemocnice Otvoril si súkromnú prax tam chodím k nemu A rodiť chodí do Lučenca do nemocnice aby nestratil prax čo mám zas ja ďaleko 😢

lenuska20
2. mar 2011

@lubica69 aha, no môj má tiež súktrmnú v nr a tiež rodí v nr, tak sa budem akurát modliť, aby som mala naňho šťastie, lebo je fakt moc dobrý 🙂 ale určite natrafíš aj u vás v bb a nejakého dobrého 😉
vy budete babule asi cisárskym rodiť, že?

martina2001
2. mar 2011

@lenuska20 ja o deň skôr 🙂
@lubica69 j jasi tak hovorím, že na zatiaľ dosť. A moja dokotorka tiež odišla z nemocnice, ale rodiť chodí keď ju zavoláš aj keď sa nedá zazmluvniť lekár vopred. Ona chodí rodiť do 2nemocníc a keď to bude ok budem rodiť v tej druhej aj keď je ďalej, ale iný prístup aj konfort a cisarsky mám istý ak neporodím skôr 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre