Otehotniem v 2010 - verím tomu. Pridajte sa

majcika
14. nov 2009

Ahojte dievcata, ak planujete otehotniet zaciatkom roka pridajte sa a podelme sa spolu o nase radosti a starosti.
S drahym sa uz tesime a verime tomu, ze sa to podari skoro. Meriam BT, robim ovu testy a sledujem hlien. zatial sa teda nenudim 😀 a vy ako?

lenuska20
2. mar 2011

@martina2001 to už by ste to pohlavie mohli vedieť, že? no ja dúfam, že tam to srdiečko bude 😉

martina2001
2. mar 2011

@lenuska20 určite bude nestresuj! keď sa ukáže tak áno 😉 ale tušenie mám na chalana

lenuska20
2. mar 2011

@martina2001 tak sa to hádam splní, ja mám tak tušenie na babu 🙂 snažím sa nestresovať 🙂

martina2001
2. mar 2011

@lenuska20 ja sa spolieham nato že mi to doktorka vyvráti a bude dievčatko 😠

lenuska20
2. mar 2011

@martina2001 😀 no som zvedavá 🙂

lenuska20
3. mar 2011

ahojte babulky, ako sa dnes máte?

gabriellka
3. mar 2011

@lenuska20 ahoj...mám sa pracovne. a keď som zbadala ten sneh ráno, tak bolo po nálade...ledva čakám kedy bude jar 🙂 . a ty ako? zlepšuje sa ti zdravotný stav?

lenuska20
3. mar 2011

@gabriellka no mňa tiež skoro trafil šlak, ked som ten sneh zbadal, vrrr ja už chcem jar 😠 máš vela práce? no ja sa nejak necítim chorá, len ked kašlem, ale dnes mi je celkovo nič moc 😖

lubica69
3. mar 2011

Ahojte dievčatá
Ako sa dnes máte?
@lenuska20 nestresuj moja Srdiečko bude
A cisár ja ešte neviem,že sa uvidí v cca 30tt
@martina2001 moja tak ty chceš dievku?

lenuska20
3. mar 2011

@lubica69 no ja už som aj lepšie dni mala, pomaly celý deň mi je zle a kríže ma boleli, ale to už ustupuje...a ty ako dnes?

martina2001
3. mar 2011

Čaute papuľky,
@lubica69 my skoro pracovne 😀 a hej ja som aj predtým čakala 9mesiacov dievčatko a narodil sa chlapček 😀
@lenuska20 a ty ako? odmysli kríže a všetko je ok

lenuska20
3. mar 2011

@martina2001 už sa sťahujete?..no tak okrem krížov sa to dá, nevolnosť mierne polavila, takže sme v pohode 🙂a ty ako?

meduela
3. mar 2011

babuľky ja sa pridám k vám s tehu a potom vy už budete mať bábätká, ja až budúci rok,tento rok už nie

lubica69
3. mar 2011

@martina2001 moja to vážne ti povedali,že baba a bol chalan??? 😅

lenuska20
3. mar 2011

@meduela čo ste si to rozmysleli?

meduela
3. mar 2011

@lenuska20 nie, ale začneme až v júni, takže bude aj tak až budúci rok 🙂

lenuska20
3. mar 2011

@meduela a prečo ste sa takto rozhodli? teda ak sa smiem spýtať

meduela
3. mar 2011

@lenuska20 kvôli práci a zmluve na neurčito. Jedna minulý rok tak otehotnela a nepredĺžili jej zmluvu....už mala dva razy na určitú a mala už dostať na neurčitú...lenže už bola v 6. mesiaci, keď začínal šk. rok- takže že ju už nebude ťahať do roboty na pár mesiacov..

gabriellka
3. mar 2011

@meduela si si istá že keď začnete v júni tak bude budúci rok??? nechcem sa ti do toho starať, ale tiež som to mala tak nejak naplánované. Keby mi plány vychádzali tak moje dieťa má už pol roka. No ale ako som písala nie je to moja vec, nepoznám ťa a ani neviem prečo si sa tak rozhodla, tak ti držím palce aby to v tom júni vyšlo 😉

gabriellka
3. mar 2011

@meduela a kde pracuješ?

lenuska20
3. mar 2011

@meduela nuž ked si sa tak rozhodla nech vám to vyjde, ale vieš že človek mieni a pánboh mení...

meduela
3. mar 2011

@gabriellka tak je naplánované, ja to nesúrim, isto bude budúci rok, šak nemusí to byť hneď v júni sa podariť, ale chceme začať
pracujem v škole

gabriellka
3. mar 2011

@meduela a pracuješ ako učiteľka? a koľko máš vlastne rokov. som sa chvílu odmlčala, skypovala som s kamoškou a nevedeli sme sa vykecať 😀

trinity23
4. mar 2011

Kirsnerka uz porodila ma dceru aj ja uz chcem porodit a byt doma 😀

lenuska20
4. mar 2011

@trinity23 to sa ešte načakáš 😀

lubica69
4. mar 2011

Ahojte dievčatá
@gabriellka to si pekne napísala Moje druhé dieťa by už malo vyše roka keby plány vyšli 😀
@lenuska20 a aj ty človek mieni pán boh mení
@meduela každopádne držíme palce
@trinity23 neboj dočkáš sa Uži si tehu
Inak ako sa dnes máte?

meduela
4. mar 2011

@lubica69 diky 🙂
@gabriellka 27, áno ako učiteka, ťažké povolanie, včera jeden rodič išiel za našou susedou -učiteľkou -domov jej vynadať....až sa bála a ušla do dvora...

lenuska20
4. mar 2011

@lubica69 no ved ja viem, ved keby naše plány tiež vyšli, už by som čochvíla rodila 🙂 ja sa mám dnes celkom fajn, už od včera mám chuť na cheesburger, síce je to mega nezdravé, ale dnes zhreším 😀 a ty ako?

gabriellka
5. mar 2011

ahojte zlatíčka ako víkendujete??? ja pracovne, už mi doprala práčka a už pol hodinu sedím nad dokladmi. som na seba pyšná 😉 ...

meduela
5. mar 2011

@gabriellka Ahoj, ja tiež pracovne, práčka akurát začala vykonávať svoju robotu 🙂
Idem upratať, kura sa pečie, a idem na slniečko von 🙂 je krásne 🙂
Včera som bola u dvoch zubárkach, vybavila som, čo som chcela a tiež bolo vonku krásne, mám rada, keď je takto pekne vonku 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre