Otehotniem v 2010 - verím tomu. Pridajte sa

majcika
14. nov 2009

Ahojte dievcata, ak planujete otehotniet zaciatkom roka pridajte sa a podelme sa spolu o nase radosti a starosti.
S drahym sa uz tesime a verime tomu, ze sa to podari skoro. Meriam BT, robim ovu testy a sledujem hlien. zatial sa teda nenudim 😀 a vy ako?

gabriellka
5. mar 2011

@meduela a u nás nie je krásne. slniečko som dnes vôbec nevidela ☹ . Závidím ti slniečkový deň 😉

gabriellka
5. mar 2011

@meduela a my máme tiež dnes pečené kura. Mám vela roboty s účtovníctvom, tak som si vymyslela také jedlo pri ktorom môžem veselo pracovať a nemusím tráviť čas v kuchyni...

meduela
5. mar 2011

@gabriellka 🙂 aj ja najradšej varím, keď sa varí (pečie) samo 🙂
posielam slniečko 🙂

meduela
5. mar 2011

@gabriellka a ešte, ja myslím, že my dve budeme tehuľkovať spolu už čoskoro 🙂 a variť rovnaké jedlá 🙂

gabriellka
5. mar 2011

@meduela za slniečko ďakujem, prediera sa spomedzi mraky 🙂 a tehulkovať by sme veru mohli čoskoro, potom si tu budeme vymieňať recepty 🙂 už sa na to teším...

lenuska20
5. mar 2011

ahojte krásky 🙂
@gabriellka ja som tiež varila, lepšie piekla, doma si zmysleli pizzu, tak som im spravila jednu ananásovú a jednu klobásovú 🙂 teraz si idem friško poupratovať a šup sa pustiť do učenia, lebo máme tu neter a večer sa chce hrať dostihy, tak aby som to pekne všetko postíhala 😀

meduela
5. mar 2011

@gabriellka a začala by si merať napr. teplotu??? ja meriam tretí cyklus, prvé dva cykly mi vyšlo, že podľa teploty som mala ovu 14 deň....
je to zaujímavé, keď inšie nie, aspoň viem ako na tom som a keby niečo, môžem potom riešiť s lekárom
ja to teraz beriem tak športovo, keĎ naplno až od júna sa snažíme, že aspoň využijem tento čas na spoznanie cyklu.... a potom už budem vedieť, kedy treba a keby sa dlho nedarí, už by som to začala riešiť s lekárom
a recepty by sme si mohli vymieňať... 🙂

meduela
5. mar 2011

@lenuska20 ahoj 🙂

lenuska20
5. mar 2011

@meduela ahoj 😉

meduela
5. mar 2011

@lenuska20 Ako sa máš??
Ja nejak divne, som pila coca colu, lebo mi chutila a bolo mi zle, už dávnejšie som si všimla že mi z nej bolo zle......keĎ som spätne rozmýšľala, takže už radšej sa coca cole vyhnem a dám si radšej iný nápoj

lenuska20
5. mar 2011

@meduela celkom v pohode, mám teraz toho dosť vela, tak hádam to nejak stihnem...je ti zle z coca coly? no on je dosť sladká, ale zas pomáda ked sú nejaké problémy so zalúdkom myslím...ja sa teraz snažím colu a kofolu

meduela
5. mar 2011

@lenuska20 niekedy mi pomohla, keĎ som mala hnačku, ale teraz mi z nej býva akosi blbo

lenuska20
6. mar 2011

@meduela tak ju radšej nepi 😉

meduela
6. mar 2011

@lenuska20 dnes som nepila colu a je mi fajn 🙂
tu aj snežilo, svietilo slnko, vietor, zas svieti slnko, ako v apríli

lenuska20
6. mar 2011

@meduela aj tu u nás je tak všelijako, ale hlavne zima

gabriellka
6. mar 2011

@meduela merať BT je určite dobré, spoznáš svoje telo, vieš kedy ovuluješ. do júna získaš nejaké štatistiky a potom hups na to 😉 . Ale ja nemerám a ani neplánujem začať, lebo sa na to namotám ešte viac ako sa poznám. a keď som už začala s folikulometriou, tak tam sa dozviem to čo potrebujem, teda to čo by mi povedal graf. tak asi tak...

a inak dievčence ako nedelujete? ja sedím nad papiermi, ale som toho aj dosť porobila tento víkend, tak som na seba pyšná 🙂 . ale sa nám ochladilo, že? a ja som sa už vytešovala, že jar za dverami a ho*no z toho ☹ ...ja tú zimu tak nemusím a je taká dlhááá 😠

lenuska20
6. mar 2011

@gabriellka ja nedelujem učením a boli sme trocha na prechádzke, mm je normálne teraz taký pozorný, že ma každú nedelu berie na prechádzkku 🙂 inak zimu aj neznášam, ale ževraj by sa malo odd budúceho týždna konečne otepliť, už aby to bolo...ešte máš stále tolko papierovačiek? mňa zajtra čaká písomka, blee 😖 a zistila som, že pravdepodobne nebudem môcť prejsť od septembra na externé, takže budem pokračovať v dennom a požiadam si o individuálne štúdium. mamina mi povedala, že sa mi bude snažiť viac pomáhať a máme aj druhú babku, tak to hádam nejako zvládneme, aj ked mám z toho obavy 😒
baby ja mám rozne plačlivé obdobie, dnes som revala snad už 4x....vy ste to mali?
jááj a už nemáme šteniatka 🙂

lubica69
6. mar 2011

Ahojte dievčatá
Ako ste víkendovali?
Ja som vypravila akurát mm do práce na týždňovku
Cez víkend sme boli len doma V sobotu aj kus von a chalani boli potom na hokeji
A dnes u nás hrozne fúkalo a to sme ju chceli tráviť na záhrade
@lenuska20 moja na zajtra držím palce na skúšku A z plaču si nič nerob TM zlatý,že ťa berie von A neboj školu potom nejak zvládneš Veď keď máte pomoc tak super

lenuska20
6. mar 2011

@lubica69 no snad zvládnem, ved sme sa učili dvaja 😀 tak si si cez víkend užívala svojich chlapov 🙂 ozaj a potom ked sa vám malá narodí aj bude tm chvílu doma? teda myslím viac ako na víkend, dovolenka alebo tak...no stará sa teraz o nás, je velmi pozorný, sa vraj velmi teší ako sa bude drobcovi prihovárať a už teraz ma hladká bo brušku, síce zatial len tukovom 😀 a ty sa máš ako?

lubica69
6. mar 2011

@lenuska20 tak jasné,že zvládnete 2ja 😉
Hej hej mm plánuje v lete skoro mesiac dovči Si to musia naraz vybrať A TM to tak nemá?Fakt už si to asi rozmyslel s tou misiou,či?Ja mm teraz nepustím Tak najskôr o rok

lenuska20
6. mar 2011

@lubica69 tiež to tak má, že musia mesiac v lete a potom mu ešte niečo ostáva na zimu, no niečo vyčerpá ked sa drobec narodí, lebo chce byť s nami...nerozmyslel si to, len teraz im velitel misie zakázal, lebo prechádzajú nejakým výcvikom, no jemu sa aj tak tie misie nejako vyhýbajú, vždy ked je vo výbere, tak im tú misiu potom zoberú a dajú ju východu, už sa to stalo tak 2x...no hádam sa aspoň raz dostane, ale to najbližší rok určite nebude. čo tm mal teraz možnosť ísť?

lubica69
6. mar 2011

@lenuska20 tak to majú rovnako s dovolenkou Do konca marca si musí tiež týždeň
No nakoniec pôjdu hádam aj spolu ale skôr ako o rok nie!!!
No mm rozprával o Cypre ale tam ho na ROK nepustím To v žiadnom prípade

lenuska20
6. mar 2011

@lubica69 mm chcel ísť tiež na cyprus, ale to už teraz neprichádza do úvahy, ešte ten pol rok no ako tak...teraz ho zas chytá afgán, že tam by chcel ísť...to by teda bola aká náhoda, keby šli spolu, ale ved svet je malý 🙂 no on by mal tiež do konca maca, ale to asi nestíha, tak asi až v apríli...no majú tí naši vojaci vela dovoleniek 😉

lubica69
6. mar 2011

@lenuska20 no Afgán je teraz o dosť horší ako keď bol mm 😢
Ale aj ja som povedala max pol roka 😀
Tak my budeme vychovávať deťúrence tu a oni budú tam To by fakt bola sranda 🙂

lenuska20
7. mar 2011

@lubica69 no je o dosť horší to je pravda, teraz tam mám bratranca, ale hovoril, že sa to zatial celkom dá....no oni nám budú peniažky zarábať a my sa budeme o potomstvo starať, no ja myslím, že to tak skoro nebude...TM by ešte chcel ísť?

lubica69
7. mar 2011

Ahojte dievčatá
@lenuska20 tak aj bratranec je v armáde?A ty ako ideš na tú skúšku?
No mm by ešte chcel ísť tak uvidíme

lenuska20
7. mar 2011

@lubica69 noo u nás kto nie je kamionista, tak je vojak 😀 ale kamionisti prevládajú 😀 no to zatial nie je taká normálna skúška, len zápočtová písomka, idem do školy až na pol druhú...idem si ešte nejaký ťahák napísať, keby som náhodou dostala okno 😅 ako sa dnes máš?

lubica69
7. mar 2011

@lenuska20 aha No ja by som mm na kamión asi nepustila Svokra raz prišla s takým nápadom,že keď odíde do vojenského dôchodku tak som jej tak vynadala že až Dosť málo je s rodinou ona ho ešte na kamión chcela poslať
To,že ona má plné zuby jej muža a nechce byť s ním neznamená,že všetci tak žijú No nasrala ma vtedy riadne
Naštastie od Vianoc spolu nekomunikujeme tak máme pokoj 😀 😀 😀
Moja tak len píš píš Aj písaním ťaháku sa čo to naučíš 🙂

lenuska20
7. mar 2011

@lubica69 no my to máme akosi v rodine, ocino mal aj svoju dopravu, teraz jazdí zas na autobusy, lebo už to bolo preňho v jeho veku dosť náročné, brat je tiež a mm hovoril, že ked aj on pôjde do vojenského dôchodku, tak by šiel, ale len tu po slovensku, von by som sa ho bála pustiť...sa nerozprávaš so svokrou? ja to mám nahnuté so svokrom, sme si nejak nesadli, som povedala, že teraz ked sme im povedali o bábätku, že sa na mňa po neviem akej dlhej dobe konečne usmial 😀 😀 ale inak ten vzťah medzi nami nič moc nie je 😖 ťahák už napísaný, pôjdem si to trocha zopkavať....už aby bol víkend, pôjdeme na lord of the dance, bože jak to ubehlo, ked som dávala lístky mm k narodeninám sme hovorili, že ako je to ešte daleko 🙂

lubica69
7. mar 2011

@lenuska20 tak to jasné ak by jazdil len po Sk tak v pohode Juj ale keď aj tých dopravných nehôd je že až
No svokru som od Vianoc nevidela Ani mi nechýba Neprišli ani len jedinému vnúčikovi na meniny a narodeniny v januári zablahoželať A to sa sľubovali asi mesiac Som vypekala na víkendy a oni ani len nezavolali,že neprídu aj keď sa sľúbili Majú v paži Furt sa len na čosi vyhovárajú takže sme s mm rezignovali už konečne Juj a ako dobre Vôbec mi nechýbajú Mrzí ma to kôli Sebkovi ale ja sa im ani kôli nemu nebudem pchať do zadku a ešte aj prosiť
Na písomku držím palce
Ja som si šla ráno ešte ľahnúť 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre